NVIDIA пропонує завантажити драйвер GeForce 591.74 WHQL з підтримкою DLSS 4.5

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
01Mirage09
Member

Повідомлення

І я протестував, але під рукою тільки одна гра: Horizon Zero Dawn Remastered, карта 5070ті
На 4.5 на максимальних налаштуваннях, qhd з dlaa - 101 фпс, картинка дуже чітка і жодних артефактів, на dlss лютий перешарп, грати неможливо, але це проблема гри.
На 4.0 на тих самих настрйках - 118 фпс, картинка чуть мильніша, можна помітити гостінг за маленькими об'єктами, але в цілому виглядає чудово, на dlss все такий ж перешарп.
На 3.5 чи 3.7 на тих самих налаштуваннях - 126 фпс, картинка вже значно мильніша.

Цікаво що на 4.5 в режимі dlss якість фпс вже наближається до фпс на нативному ТАА :spy:

Для себе зробив висновок, що якщо є запас по продуктивності можна залишити 4.5 і отримати максимальну якість, якщо не вистарчає трохи продуктивності, наприклад до 60фпс, можна повернутись до 4.0 і пограти на ній, виглядає вона все ще дуже добре.
skrepchezavr
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

01Mirage09: 06.01.2026 17:41 І я протестував, але під рукою тільки одна гра: Horizon Zero Dawn Remastered, карта 5070ті
На 4.5 на максимальних налаштуваннях, qhd з dlaa - 101 фпс, картинка дуже чітка і жодних артефактів, на dlss лютий перешарп, грати неможливо, але це проблема гри.
На 4.0 на тих самих настрйках - 118 фпс, картинка чуть мильніша, можна помітити гостінг за маленькими об'єктами, але в цілому виглядає чудово, на dlss все такий ж перешарп.
На 3.5 чи 3.7 на тих самих налаштуваннях - 126 фпс, картинка вже значно мильніша.

Цікаво що на 4.5 в режимі dlss якість фпс вже наближається до фпс на нативному ТАА :spy:

Для себе зробив висновок, що якщо є запас по продуктивності можна залишити 4.5 і отримати максимальну якість, якщо не вистарчає трохи продуктивності, наприклад до 60фпс, можна повернутись до 4.0 і пограти на ній, виглядає вона все ще дуже добре.
Обясните какие вы буквы в настройках длсс в нвидия апп выставляли что соответствует 4.5 4.0 3.5 итд..
01Mirage09
Member

Повідомлення

skrepchezavr: 06.01.2026 18:32 Обясните какие вы буквы в настройках длсс в нвидия апп выставляли что соответствует 4.5 4.0 3.5 итд..
Latest, K і F відповідно.

Но я насправді не впевнений, що це так працює і чи ці профілі не змінюються кожного разу при виході нової версії технології.
Enjthesilence
Member
Аватар користувача

Повідомлення

skrepchezavr: 06.01.2026 18:32
01Mirage09: 06.01.2026 17:41 І я протестував, але під рукою тільки одна гра: Horizon Zero Dawn Remastered, карта 5070ті
На 4.5 на максимальних налаштуваннях, qhd з dlaa - 101 фпс, картинка дуже чітка і жодних артефактів, на dlss лютий перешарп, грати неможливо, але це проблема гри.
На 4.0 на тих самих настрйках - 118 фпс, картинка чуть мильніша, можна помітити гостінг за маленькими об'єктами, але в цілому виглядає чудово, на dlss все такий ж перешарп.
На 3.5 чи 3.7 на тих самих налаштуваннях - 126 фпс, картинка вже значно мильніша.

Цікаво що на 4.5 в режимі dlss якість фпс вже наближається до фпс на нативному ТАА :spy:

Для себе зробив висновок, що якщо є запас по продуктивності можна залишити 4.5 і отримати максимальну якість, якщо не вистарчає трохи продуктивності, наприклад до 60фпс, можна повернутись до 4.0 і пограти на ній, виглядає вона все ще дуже добре.
Обясните какие вы буквы в настройках длсс в нвидия апп выставляли что соответствует 4.5 4.0 3.5 итд..
в нвідіа апп, Settings> About > Opt in to access Beta > перезапустити
вкладка graphics > обрав потрібну гру >DLSS Override - Model Presets > Custom > Super Resoultion > Preset M (це і є 4.5)
Востаннє редагувалось 06.01.2026 19:40 користувачем Enjthesilence, всього редагувалось 1 раз.
stoned
Member
Аватар користувача
Звідки: Omicron Persei 420

Повідомлення

stoned: 06.01.2026 14:33Ввечері гляну, що профільне барахло покаже.
Cyberpunk 2077 [3440x1440] @ RT: Overdrive + DLSS: Q
591.59 @ DLSS 4
Зображення
591.74 @ DLSS 4.5
Зображення
Robostyle
Member

Повідомлення

stoned: 06.01.2026 19:37
stoned: 06.01.2026 14:33Ввечері гляну, що профільне барахло покаже.
Cyberpunk 2077 [3440x1440] @ RT: Overdrive + DLSS: Q
591.59 @ DLSS 4
Зображення
591.74 @ DLSS 4.5
Зображення
Нереальные какие-то резалты для 4080S Path tracing
MSiAventador
Member
Аватар користувача
Звідки: Гонолула

Повідомлення

Злой Гений: 06.01.2026 14:15 Кто уже тестировал?
Оновимо папуг на білосніжному ASUS RTX 4070 SPACE 2049 Edition

3DMark SPEED WAY
GRD 536.40 /Win10Pro 22H2/3DMark 2.26.8125/ : 4524
GRD 536.40 /Win10Pro 22H2/3DMark 2.26.8125/ : 4501 (Resizable BAR - ON)
GRD 536.40 /Win10Pro 22H2/3DMark 2.26.8125/ : 4520 (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF)
GRD 536.67 /Win10Pro 22H2/3DMark 2.26.8125/ : 4528 (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF)
GRD 581.08 /Win11Pro 24H2/3DMark 2.31.8385/ : 4686 (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF/ Smooth Motion - OFF)
GRD 581.08 /Win11Pro 24H2/3DMark 2.31.8385/ : 4027 (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF/ Smooth Motion - ON)
GRD 581.08 /Win11Pro 24H2/3DMark 2.31.8426/ : 3974 (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF/ Smooth Motion - ON)
GRD 581.42 /Win11Pro 24H2/3DMark 2.32.8454/ : 3957 (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF/ Smooth Motion - ON)
GRD 581.42 /Win11Pro 24H2/3DMark 2.32.8454/ : 4656 (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF/ Smooth Motion - OFF)
GRD 581.94 /Win11Pro 25H2/3DMark 2.32.8454/ : 3840 (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF/ Smooth Motion - ON)
GRD 581.94 /Win11Pro 25H2/3DMark 2.32.8454/ : 4483 (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF/ Smooth Motion - OFF)

GRD 591.74 /Win11Pro 25H2/3DMark 2.32.8743/ : 4220 (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF/ Smooth Motion - ON /DLSS Остання версія 4.5)
GRD 591.74 /Win11Pro 25H2/3DMark 2.32.8743/ : 4698 (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF/ Smooth Motion - OFF/DLSS Остання версія 4.5)

3DMark PORT ROYAL
GRD 536.40 /Win10Pro 22H2/3DMark 2.26.8125/ : 11300
GRD 536.40 /Win10Pro 22H2/3DMark 2.26.8125/ : 11237 (Resizable BAR - ON)
GRD 536.67 /Win10Pro 22H2/3DMark 2.26.8125/ : 11279 (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF)
GRD 581.08 /Win11Pro 24H2/3DMark 2.31.8385/ : 11567 (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF/ Smooth Motion - OFF)
GRD 581.08 /Win11Pro 24H2/3DMark 2.31.8385/ : 9672 (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF/ Smooth Motion - ON)
GRD 581.08 /Win11Pro 24H2/3DMark 2.31.8426/ : ЗБІЙ (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF/ Smooth Motion - ON)
GRD 581.42 /Win11Pro 24H2/3DMark 2.32.8454/ : ЗБІЙ (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF/ Smooth Motion - ON)
GRD 581.42 /Win11Pro 24H2/3DMark 2.32.8454/ : 11549 (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF/ Smooth Motion - OFF)
GRD 581.94 /Win11Pro 25H2/3DMark 2.32.8454/ : 11332 (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF/ Smooth Motion - OFF)

GRD 591.74 /Win11Pro 25H2/3DMark 2.32.8743/ : 11609 (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF/ Smooth Motion - OFF/DLSS Остання версія 4.5)

3DMark Solar Bay Extreme
GRD 581.08 /Win11Pro 24H2/3DMark 2.31.8426/ : 16348 (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF/ Smooth Motion - ON)
GRD 581.42 /Win11Pro 24H2/3DMark 2.32.8454/ : 16548 (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF/ Smooth Motion - OFF)
GRD 581.94 /Win11Pro 25H2/3DMark 2.32.8454/ : 16217 (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF/ Smooth Motion - OFF)

GRD 591.74 /Win11Pro 25H2/3DMark 2.32.8743/ : 16733 (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF/ Smooth Motion - OFF/DLSS Остання версія 4.5)

3DMark TIME SPY XTREME
GRD 536.40 /Win10Pro 22H2/3DMark 2.26.8125/ : 7160
GRD 536.40 /Win10Pro 22H2/3DMark 2.26.8125/ : 6908 (downvolting 1.075v/2950MHz/PL 108%)
GRD 536.40 /Win10Pro 22H2/3DMark 2.26.8125/ : 6912 (downvolting 1.075v/2820MHz/PL 100%) GDDR6X max +72oC
GRD 536.67 /Win10Pro 22H2/3DMark 2.26.8125/ : 7218 (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF)
GRD 581.08 /Win11Pro 24H2/3DMark 2.31.8385/ : 7179 (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF/ Smooth Motion - OFF) 8485GPU/3835CPU
GRD 581.08 /Win11Pro 24H2/3DMark 2.31.8385/ : ЗБІЙ (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF/ Smooth Motion - ON)
GRD 581.42 /Win11Pro 24H2/3DMark 2.32.8454/ : 7232 (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF/ Smooth Motion - OFF)
GRD 581.94 /Win11Pro 25H2/3DMark 2.32.8454/ : ЗБІЙ (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF/ Smooth Motion - OFF)

GRD 591.74 /Win11Pro 25H2/3DMark 2.32.8743/ : 7343 (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF/ Smooth Motion - OFF/DLSS Остання версія 4.5)

3DMark DirectX RAYTRACING feature
GRD 536.40 /Win10Pro 22H2/3DMark 2.26.8125/ : 52.12
GRD 536.40 /Win10Pro 22H2/3DMark 2.26.8125/ : 52.10 (Resizable BAR - ON)
GRD 536.67 /Win10Pro 22H2/3DMark 2.26.8125/ : 52.21 (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF)
GRD 581.08 /Win11Pro 24H2/3DMark 2.31.8385/ : 50.85 (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF/ Smooth Motion - OFF)
GRD 581.08 /Win11Pro 24H2/3DMark 2.31.8385/ : ЗБІЙ (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF/ Smooth Motion - ON)
GRD 581.42 /Win11Pro 24H2/3DMark 2.32.8454/ : 52.66 (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF/ Smooth Motion - OFF)

GRD 591.74 /Win11Pro 25H2/3DMark 2.32.8743/ : 54.11 (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF/ Smooth Motion - OFF/DLSS Остання версія 4.5)

NVIDIA DLSS feature test
GRD 536.40 /Win10Pro 22H2/3DMark 2.26.8125/ : Test did not run
GRD 536.40 /Win10Pro 22H2/3DMark 2.26.8125/ : DLSS off 23.91 FPS/ DLSS on 86.32 FPS (Resizable BAR - ON)
GRD 536.40 /Win10Pro 22H2/3DMark 2.26.8125/ : DLSS off 23.90 FPS/ DLSS on 86.29 FPS (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF)
GRD 536.67 /Win10Pro 22H2/3DMark 2.26.8125/ : DLSS off 23.88 FPS/ DLSS on 86.52 FPS (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF)
GRD 581.08 /Win11Pro 24H2/3DMark 2.31.8385/ : DLSS off 23.73 FPS/ DLSS on 93.83 FPS (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF/ Smooth Motion - OFF)
GRD 581.08 /Win11Pro 24H2/3DMark 2.31.8385/ : DLSS off 23.69 FPS/ DLSS on 93.82 FPS (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF/ Smooth Motion - ON)
GRD 581.42 /Win11Pro 24H2/3DMark 2.32.8454/ : DLSS off 24.16 FPS/ DLSS on 96.25 FPS (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF/ Smooth Motion - OFF)

GRD 591.74 /Win11Pro 25H2/3DMark 2.32.8743/ : DLSS off 24.25 FPS/ DLSS on 92.85 FPS (Resizable BAR - ON / G-Sync - OFF/ Smooth Motion - OFF/DLSS Остання версія 4.5)
MaxZema
Member
Аватар користувача
Звідки: Чорноморськ

Повідомлення

:eek:
stoned
Member
Аватар користувача
Звідки: Omicron Persei 420

Повідомлення

Robostyle
Попередній результат, на 581.42.
спойлер
Зображення
No Man's Sky [3440x1440] @ Ultra + DLSS: Q
591.59 @ DLSS 4
Зображення
591.74 @ DLSS 4.5
Зображення
Robostyle
Member

Повідомлення

stoned
100 кадров в UWQHD+Path Tracing?
спойлер
Screenshot (1).png
stoned
Member
Аватар користувача
Звідки: Omicron Persei 420

Повідомлення

Robostyle
В Ади х2 фреймген на борту.
спойлер
Без нього очевидно менше.
Зображення
Востаннє редагувалось 06.01.2026 20:58 користувачем stoned, всього редагувалось 1 раз.
kyon
Member

Повідомлення

только учтите что nvidia app dlss override поддерживает далеко не все игры, например Deathloop и нужна ручная замена nvngx_dlss.dll в папке с игрой, вот тут последняя версия https://www.techpowerup.com/download/nvidia-dlss-dll/. Но странно что тот же Deathloop все равно остается К а не М. Diablo II Resurrected вообще не позволяет подменить биб-ку, батл нет восстанавливает исходный файл при запуске, клоуны, купи лицуху получи жопаболь, эти озабоченные видимо считают что я пытаюсь читерить. Посмотреть версию в игре можно изменив реестр [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\NVIDIA Corporation\Global\NGXCore]
"ShowDlssIndicator"=dword:00000400
stoned
Member
Аватар користувача
Звідки: Omicron Persei 420

Повідомлення

kyon: 06.01.2026 20:49ручная замена nvngx_dlss.dll
Завжди тримаю на робочому столі папку з свіжими бібліотеками, котрі вручну кладу в теку з іграми.
Якась стара звичка, вироблена опісля купи релізів з 3.5-3.7 в часи коли 4 вийняли з бети.

Відправлено через 1 годину 1 хвилину 56 секунд:
BF6 [3440x1440] @ Overkill + DLSS: Q
Таки вкрало ~10 кадрів.
591.59 @ DLSS 4
Зображення
591.74 @ DLSS 4.5
Зображення
man1242
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривий Ріг

Повідомлення

stoned: 06.01.2026 22:02
kyon: 06.01.2026 20:49ручная замена nvngx_dlss.dll
Завжди тримаю на робочому столі папку з свіжими бібліотеками, котрі вручну кладу в теку з іграми.
Якась стара звичка, вироблена опісля купи релізів з 3.5-3.7 в часи коли 4 вийняли з бети.

Відправлено через 1 годину 1 хвилину 56 секунд:
BF6 [3440x1440] @ Overkill + DLSS: Q
Таки вкрало ~10 кадрів.
591.59 @ DLSS 4
Зображення
591.74 @ DLSS 4.5
Зображення
Ну доречі у кб77 у растрі на пресеті К було 186 то на пресеті М 172, хоча ЗНОВУ у паст треймінгу 91 на обох пересетах однакове без змін

Відправлено через 16 хвилин 41 секунду:
01Mirage09: 06.01.2026 17:41 І я протестував, але під рукою тільки одна гра: Horizon Zero Dawn Remastered, карта 5070ті
На 4.5 на максимальних налаштуваннях, qhd з dlaa - 101 фпс, картинка дуже чітка і жодних артефактів, на dlss лютий перешарп, грати неможливо, але це проблема гри.
На 4.0 на тих самих настрйках - 118 фпс, картинка чуть мильніша, можна помітити гостінг за маленькими об'єктами, але в цілому виглядає чудово, на dlss все такий ж перешарп.
На 3.5 чи 3.7 на тих самих налаштуваннях - 126 фпс, картинка вже значно мильніша.

Цікаво що на 4.5 в режимі dlss якість фпс вже наближається до фпс на нативному ТАА :spy:

Для себе зробив висновок, що якщо є запас по продуктивності можна залишити 4.5 і отримати максимальну якість, якщо не вистарчає трохи продуктивності, наприклад до 60фпс, можна повернутись до 4.0 і пограти на ній, виглядає вона все ще дуже добре.
у сталкері теж перешарп контурний шо жах, мабуть фіксануть далі хоча в налаштуваннях гри шарп вбив у 0 то стало як було наче але з фг х2 у сталкері грати прямо каєф стало, немає фрейм песінгу та імпут лаг значно впав
Nekros
Member
Аватар користувача

Повідомлення

man1242: 06.01.2026 22:28 але з фг х2 у сталкері грати прямо каєф стало, немає фрейм песінгу та імпут лаг значно впав
Драйверний генератор, чи з налаштувань самої гри?
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

kyon: 06.01.2026 20:49Но странно что тот же Deathloop все равно остается К а не М. Diablo II Resurrected вообще не позволяет подменить биб-ку, батл нет восстанавливает исходный файл при запуске, клоуны, купи лицуху получи жопаболь, эти озабоченные видимо считают что я пытаюсь читерить.
Усі ігри із мультиплеєром забороняють підміну файлів. Можна навіть баг теоретично отримати.
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

stoned: 06.01.2026 22:02Завжди тримаю на робочому столі папку з свіжими бібліотеками, котрі вручну кладу в теку з іграми.
Для цього є DLSS Swapper. Але підміняти вручну треба лише в тих випадках, якщо немає можливості через драйвер. Частина ігор вилітає через ручну заміну, так як гра розраховує на старі бібліотеки.
PowerFulls
Member

Повідомлення

Потестив тут, тож якщо юзати новий DLSS за призначенням, а точніше його профілі L та M( профіль K лишився без змін), то все стає дуже цікаво (в хорошому сенсі)
(Preset L for "Ultra Performance", Preset M for "Performance", with other quality levels using the original Preset K)

P.s. як видно у цій грі, тільки асфальт палить низьку роздільну здатність, та думаю ці профілі ідеально підуть на Switch 2
Preset K 1080p-1440p
Preset M 476p-1440p
stoned
Member
Аватар користувача
Звідки: Omicron Persei 420

Повідомлення

kairo
Суб'єктивно не подобається свопер.
Частина ігор вилітає через ручну заміну, так як гра розраховує на старі бібліотеки.
Таке дійсно було в часи переходу з 3.5 / 3.7 на 3.8 / 4, коли опісля заміни бібліотеки грульки валились з 153 помилкою nvlddmkm.
Персонально допоміг костиль зі збільшенням TdrDelay до 60, з того часу проблем таких не мав.
Востаннє редагувалось 06.01.2026 23:33 користувачем stoned, всього редагувалось 1 раз.
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

stoned: 06.01.2026 23:18Таке дійсно було в часи переходу з 3.5 / 3.7 на 3.8 / 4, коли опісля заміни бібліотеки грульки валились з 153 помикою nvlddmkm.
З останнього, регулярно вилітав Хогвардс при заміні бібліотек та вилітає через 5-10 хвилин Форза 5.
Персонально допоміг костиль зі збільшенням TdrDelay до 60, з того часу проблем таких не мав.
Це ж чекати хвилину зависший драйвер.
Відповісти