Флагманська відеокарта MSI GeForce RTX 5090 Lightning Z адресована ентузіастам спортивного розгону

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
dret09
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Пропоную обговорити Флагманська відеокарта MSI GeForce RTX 5090 Lightning Z адресована ентузіастам спортивного розгону

З таким неймінгом продавати тільки на болотах)
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dret09: 05.01.2026 21:01З таким неймінгом продавати тільки на болотах)
Ага, то-то dispatch с "z team" плохо продался.
Всему прочему миру плевать на наши локальные заморочки.
Ektalion
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dret09: 05.01.2026 21:01 З таким неймінгом продавати тільки на болотах)
Тобі прийдеться в минуле як термінатор переміститись і сказати то їм. Ця назва ще за царя гороха. Літеру Z багато в яких відомих продуктах використовують.
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

5090 здорового человека, охлад достаточный чтобы она небыла шумной, питание с запасом и даже для разгона и без возможности оплавления разъёмов, что ещё надо? Даже экранчик есть! Хоть он как раз и не всем нужен, но топ есть топ и тут уже без него никуда ;) , ещё бы сделали более дешёвую воздушную версию и это был бы топ на воздухе без обязательной специальной мат платы где разъём может передать ту же мощность как у асус.
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Melofon: 05.01.2026 21:245090 здорового человека
З ціною, мабуть, у дві 5090))
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

kairo: 05.01.2026 21:42
Melofon: 05.01.2026 21:245090 здорового человека
З ціною, мабуть, у дві 5090))
З ціною нездорового человека))
MqM
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

erkins007: 05.01.2026 21:09
dret09: 05.01.2026 21:01З таким неймінгом продавати тільки на болотах)
Ага, то-то dispatch с "z team" плохо продался.
Всему прочему миру плевать на наши локальные заморочки.
Ну домахуватися до літери це вже занадто.
Тим більше і досі незрозуміло чому кацапи раптом взяли латинську літеру, видно у них якийсь комплекс меншовартості перед нацистам з другої світової
Востаннє редагувалось 05.01.2026 22:46 користувачем MqM, всього редагувалось 1 раз.
Telcontar
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернiгiв

Повідомлення

MqM: 05.01.2026 22:21 Ну домахуватися до літери це вже занадто.
Тим більше і досі незрозуміло чому кацапи раптом взяли латтгську літеру, видно у них якийсь комплекс меншовартості перед нацистам з другої світової
Залишилось з білоруських навчань Z - Запад, V - Восток і т.д. Якоїсь серйозної задумки не було. А Потім пропагандони зафорсили.
MSiAventador
Member
Аватар користувача
Звідки: Гонолула

Повідомлення

Дісплейчик + 1Кілобакс до ціни. :gigi:
Відповісти