Вже уявляю 2 перехідники під 4 8pin у кожного. Ото дреди будуть
Новини
Останні статті і огляди
На підході відеокарта MSI GeForce RTX 5090 Lightning Z із двома роз’ємами 12V-2x6
-
Afit
Member
- Звідки: Запоріжжя
Предлагаю обсудить На підході відеокарта MSI GeForce RTX 5090 Lightning Z із двома роз’ємами 12V-2x6
Вже уявляю 2 перехідники під 4 8pin у кожного. Ото дреди будуть
Можливо мода помітить й почнеться новий фетіш у вигляді пальм)) То я так, фантазую)
Вже уявляю 2 перехідники під 4 8pin у кожного. Ото дреди будуть
-
leif
Member
кацапи зіпсували сприйняття літери Z в будь-якій назві походу назавжди для мене
але на перший погляд все дуже круто, поцікавіше ніж асус матрікс
цікаво, який буде штатний ПЛ. 1200вт?)
але на перший погляд все дуже круто, поцікавіше ніж асус матрікс
цікаво, який буде штатний ПЛ. 1200вт?)
-
Denvys5
Member
- Звідки: Kyiv
Оце вже нормальне виконання.
Одобряю, можна брати
якби ще балансири між двома роз'ємами були, можливо врм розділений надвоє
Одобряю, можна брати
якби ще балансири між двома роз'ємами були, можливо врм розділений надвоє
-
Yurius
Member
- Звідки: Запоріжжя
Тисяч 8$ буде msrp? 
-
KimRomik
Member
правильно, бо один розрекламований не витримує специфікацію в 600 Вт! страхувальний роз"єм скажімо так 
-
Mike88
Member
- Звідки: Dnipro
KimRomik
Master i Slave
Master i Slave
-
Demedik
Member
- Звідки: Харків
Да с тем, что сейчас ходит слух, что НеВидиа поднимет цену 5090 до 5к баксов... не удивлюсь.
-
kairo
Member
- Звідки: Україна
Це оверклокерська карта, там споживання скоріше за все 800 Вт.KimRomik: ↑ 04.01.2026 14:03страхувальний роз"єм скажімо так
Відправлено через 2 хвилини 18 секунд:
Треба іконку на корпус ПК почепити, бо з нинішніми цінами, я заміну комплектуючих можу не потягнутиDemedik: ↑ 04.01.2026 14:28Да с тем, что сейчас ходит слух, что НеВидиа поднимет цену 5090 до 5к баксов... не удивлюсь
-
MSiAventador
Member
- Звідки: Гонолула
Побутовий оверклокінг відділяє від ідіотизму лише 200Кілогривень . Конхвуцій. 
-
Devijack
Member
- Звідки: Запоріжжя
Наступний роз'єм можна у формі нацистської свастики.leif: ↑ 04.01.2026 13:45 кацапи зіпсували сприйняття літери Z в будь-якій назві походу назавжди для мене![]()
-
Artem_K
Member
- Звідки: Все складно
Чого вони експериментують, все ж давно придумано
- спойлер
-
MessiaH
Member
Ну и для чего такая карта? чтобы получить сранные +5% выхлопа от обычной 5090?
-
Devijack
Member
- Звідки: Запоріжжя
Та це вже навіть не смішно, бо в кожному ПК вже є розєм який ні в кого не горить.Artem_K: ↑ 04.01.2026 17:14Чого вони експериментують,
- спойлер

-
Hotspur
Member
двома роз’ємами 12V-2x6 - ахахахахааха боже. де там фанати цього горючего провода

Відправлено через 7 хвилин 23 секунди:
Відправлено через 1 хвилину 15 секунд:
Відправлено через 7 хвилин 23 секунди:
можна зарядку з під Тесли брати на 1 картуArtem_K: ↑ 04.01.2026 17:14Чого вони експериментують, все ж давно придумано
Відправлено через 1 хвилину 15 секунд:
це за окремі 10 000 доларівDenvys5: ↑ 04.01.2026 13:55 Оце вже нормальне виконання.
Одобряю, можна брати![]()
якби ще балансири між двома роз'ємами були, можливо врм розділений надвоє
-
hohlid19
Member
Зачем вообще впринципе делать видеокарты? Пусть куртка сам их печет, челу ж не нравитсяMessiaH: ↑ 04.01.2026 17:48 Ну и для чего такая карта? чтобы получить сранные +5% выхлопа от обычной 5090?
-
Kullerok
Member
- Звідки: Київ
Братик как я тебя понимаю. У меня белые нюбеленсы. С красной буквой N . Ну тупо смотрю на них а оно мне как сраная Z режет глаз.leif: ↑ 04.01.2026 13:45 кацапи зіпсували сприйняття літери Z в будь-якій назві походу назавжди для мене![]()
але на перший погляд все дуже круто, поцікавіше ніж асус матрікс
цікаво, який буде штатний ПЛ. 1200вт?)
-
MultiTAB
Member
- Звідки: Киев
А через пару месяцев выпустят какую то новую линейку 6090 и скажут, тут у нас уже DLLS 2 Mega Pro, по этому 5090 больше поддерживаться не будет. Так что если хотите полноценно играть в CS2 с 1048 FPS как тругеймеры несите четыреТыщиПицот!
-
leif
Member
нічосі пан оптимістMultiTAB: ↑ 04.01.2026 20:19А через пару месяцев выпустят какую то новую линейку 6090
-
Shaolin_Style
Member
- Звідки: Wakanda
Видеокарта на 1.2кВт наконец-то 
-
Олег Мандріаник
Member
По спецификации он на 16А, а нужно подать 100А (а по чипу вообще 1000А бегать будет)Devijack: ↑ 04.01.2026 17:56Та це вже навіть не смішно, бо в кожному ПК вже є розєм який ні в кого не горить.Artem_K: ↑ 04.01.2026 17:14Чого вони експериментують,
- спойлер