Молодці, розвитку всім хто займається цим цікавим хоббі
p.s. не хотілось би бачити парашн федерашн у цьому списку взагалі
А як там з розгоном на арм, Юрій? Є якісь зсуви? Чи ви не поважаєте оверклокінг як і ігри?yuriy_dd: ↑ 04.01.2026 19:53 а чому китайців нема?
Якщо б Юрій вступив в змагання з новітнім АРМ, то в конкурентів не було би жодних шансів!
найцікавіше ось це https://hwbot.org/benchmarks/cpu_freque ... ns/5917902MAKKACIN: ↑ 05.01.2026 09:34 Вітаю з гарним результатом!![]()
Цікаво а що найцікавіше або найнезвичніше було розганяти?)![]()