Новини
Останні статті і огляди
Чутки: ASUS наступного року може запустити виробництво модулів оперативної пам'яті
-
bez5dva
Member
- Звідки: Харьков
с чего вы взяли, что они домашнему сегменту будут ее продавать?
-
XAMCTBO
Member
бо такикі виробники як мікрон мають повний цикл виробництва, і толкають свою пам'ять напряму замовнику, нашо їм асус підкормлювати? самсунг також сам виробляє ОЗП для серверного сегменту. Не з націнкою асуса туди лізти, а от у свої користувацькі пристрої - як два пальці.bez5dva: ↑ 26.12.2025 16:57 с чего вы взяли, что они домашнему сегменту будут ее продавать?
-
longaro
Member
Ну пусть переманивают хомячков , раз некоторые ушли с рынка . Я бы не купил все ровно , только если дизайн норм сделают как у про Арт , и то сомневаюсь что против Г.Скилла с бриллиантами что то состряпают ( даже не золотого , хотя бы хромированного лол ) , так что Мне кроме него уже ничего не интересно 
-
TypStar
Member
бо в них вся продукція майже для домашнього сегменту, а з такими цінами на оперативку, мало хто буде збирати ПК і купляти їхні комплектуючі, так що їм не дуже вигідні такі ціни як зараз.bez5dva: ↑ 26.12.2025 16:57 с чего вы взяли, что они домашнему сегменту будут ее продавать?
-
MqM
Member
- Звідки: Україна
Все правильно окрім останнього речення.Vlaad13: ↑ 26.12.2025 16:53У вас трабла з головою. Як і у всіх інших хто думає що через те що людина юзає ші для генерації картинок росте попит на оперативну. Воно трохи не так працює.Melofon: ↑ 26.12.2025 14:53
Отправлено спустя 1 минуту 38 секунд:
Из-за таких как вы цены на память и поднялись![]()
Ви нагадуєте мені старих англійських робітників які закликали ламати станки для заводів бо вони знецінюють ручний труд.
Прогрес не зупинити хочеться вам цього чи ні.
У вас було купа часу і грошей щоб купити ддр5 і нову відяху але ж ви ждун і винуватий хто завгодно тільки не ви.
Купу часу від чого? Відлік від чого ведеться? ви розумієте, що ваша ситуація та відрізок часу з тими умовами які ви мали справа індивідуальна?
З чого ви взяли, що всі перебували в тих самих умовах? Хтось лише закінчив навчання і зміг самостійно заробляти, в іншого були інші пріоритети на той час чи проблеми.
А про гроші це окрема тема, ви знаєте скільки хто заробляє? Нагадати рівень зп в Україні? і що не всі можуть по бажанню раптом відкласти гроші?
І це при тому, що то відеокарти раптом купуй бо здорожчання, то ссд, тепер оперативку. Декому приходиться ще й обирати, що саме купити серед цього всього.
Перекласти вину з тих хто створює дефіцит на звичайних споживачів це маніпуляція!
Якщо хтось почне скуповувати весь хліб в околицях, бо він має гроші, то це не означає, що всі інші мають залишитися без хлібу, бо вони мали затаритися хлібом на тижні вперед)))
-
XAMCTBO
Member
Асус на своїй топовій ROG Matrix Platinum GeForce RTX 5090 30th Anniversary Edition нерівно запаяла роз'єм 12V-2×6, і користувачи не можуть нормально запхнути конектор живлення в нього. Асус каже що криво це норма, але що робити не каже, які перехідники для неї підходять не каже. Так що із оперативою запросто може статися така ж фігня.ronemun: ↑ 26.12.2025 14:41 очевидно це спосіб гарантувати собі доступ до чіпів через оптові закупки і наживу на великому попиті використовуючи високу націнку за бренд, особливо наголошуючи на сумісності з материнками. Недивуюсь якщо після цього скриті таймінги в біосі призведуть до глюків і лагів інших брендів, як колись було з OCZ, яка ідеально працювала на інших материнках але падала на Asus
-
Vlaad13
Member
мені також жаль якихось бідних студентів хто не встиг апнутися до ДДР5MqM: ↑ 26.12.2025 23:28Все правильно окрім останнього речення.Vlaad13: ↑ 26.12.2025 16:53
У вас трабла з головою. Як і у всіх інших хто думає що через те що людина юзає ші для генерації картинок росте попит на оперативну. Воно трохи не так працює.
Ви нагадуєте мені старих англійських робітників які закликали ламати станки для заводів бо вони знецінюють ручний труд.
Прогрес не зупинити хочеться вам цього чи ні.
У вас було купа часу і грошей щоб купити ддр5 і нову відяху але ж ви ждун і винуватий хто завгодно тільки не ви.
Купу часу від чого? Відлік від чого ведеться? ви розумієте, що ваша ситуація та відрізок часу з тими умовами які ви мали справа індивідуальна?
З чого ви взяли, що всі перебували в тих самих умовах? Хтось лише закінчив навчання і зміг самостійно заробляти, в іншого були інші пріоритети на той час чи проблеми.
А про гроші це окрема тема, ви знаєте скільки хто заробляє? Нагадати рівень зп в Україні? і що не всі можуть по бажанню раптом відкласти гроші?
І це при тому, що то відеокарти раптом купуй бо здорожчання, то ссд, тепер оперативку. Декому приходиться ще й обирати, що саме купити серед цього всього.
Перекласти вину з тих хто створює дефіцит на звичайних споживачів це маніпуляція!
Якщо хтось почне скуповувати весь хліб в околицях, бо він має гроші, то це не означає, що всі інші мають залишитися без хлібу, бо вони мали затаритися хлібом на тижні вперед)))
звісно в результаті всього цього і відяхи подорожчають що теж погано
але саме в цього пана гроші були
-
espo
Member
Ніби вже спростували
-
Etra
Member
- Звідки: Київ
espo
Да, Ваша правда. Только что на mezha (media) ua прочитал:
Да, Ваша правда. Только что на mezha (media) ua прочитал:
https://mezha.ua/news/asus-zayavila-shc ... am-307337/ASUS спростувала повідомлення іноземних ЗМІ про нібито вихід у виробництво DRAM-пам'яті та заявила, що не має планів інвестувати в будівництво власного заводу з випуску мікросхем пам'яті. Про це компанія повідомила тайванському виданню CNA.
-
Rain Man
Member
Vlaad13
Вы тут финансовым консультантом на форуме подрабатываете, что в курсе у кого сколько там денег на кармане и счетах? Не понимаю Вашего злорадства по данному поводу.. Вот предположим что показалось Вам таки мало Ваших 2x16 6200 и в кого Вы тогда превратитесь, в такого же ждуна или с лёгкостью отвалите ценник х5 а то и поболее за дополнительные 32гб от той цены что недавно была? А возможный упомянутый Вами рост цен на видеокарты не смущает? Или так и будете до старости на 4070 сидеть, ну или пока карта не откинется? Для большинства людей сборка компа станет неподъёмной, пострадает рынок пк, пользователи и естественно сборщики, объёмы то не те продаж с такими ценами, или думаете что s775 на д3 таки вечен? .. Если это на Ваш взгляд прогресс, то какой-то крайне сомнительный. Если в скором времени цены не вернутся к прежнему уровню, и это всё затянется, либо цены ещё станут выше, то в итоге вспомним 90е когда комп был только у крайне зажиточных граждан.. И кому эти корпорации будут продавать свой ИИ если большинство не сможет себе позволить какую-либо технику по причине её дороговизны? Они завтра придумают что типа вообще весь кремний ушёл на память для дата центров и теперь и на процессоры нет мощностей, а платите ка дорогие ценник и за процы теперь х5, ну а чем не дополнительный прогресс? Зато какой-то Вася сможет видос с помощью ИИ запилить и картинки регенить..
Вы тут финансовым консультантом на форуме подрабатываете, что в курсе у кого сколько там денег на кармане и счетах? Не понимаю Вашего злорадства по данному поводу.. Вот предположим что показалось Вам таки мало Ваших 2x16 6200 и в кого Вы тогда превратитесь, в такого же ждуна или с лёгкостью отвалите ценник х5 а то и поболее за дополнительные 32гб от той цены что недавно была? А возможный упомянутый Вами рост цен на видеокарты не смущает? Или так и будете до старости на 4070 сидеть, ну или пока карта не откинется? Для большинства людей сборка компа станет неподъёмной, пострадает рынок пк, пользователи и естественно сборщики, объёмы то не те продаж с такими ценами, или думаете что s775 на д3 таки вечен? .. Если это на Ваш взгляд прогресс, то какой-то крайне сомнительный. Если в скором времени цены не вернутся к прежнему уровню, и это всё затянется, либо цены ещё станут выше, то в итоге вспомним 90е когда комп был только у крайне зажиточных граждан.. И кому эти корпорации будут продавать свой ИИ если большинство не сможет себе позволить какую-либо технику по причине её дороговизны? Они завтра придумают что типа вообще весь кремний ушёл на память для дата центров и теперь и на процессоры нет мощностей, а платите ка дорогие ценник и за процы теперь х5, ну а чем не дополнительный прогресс? Зато какой-то Вася сможет видос с помощью ИИ запилить и картинки регенить..
-
Vlaad13
Member
В мене немає ніякого злорадства. 32 Гіга буде замало ще не скоро так як навіть 16 ще вистачає. Тим кому замало 32 Гіга це робота, а значить вони норм заробляють, а значить зможуть купити.Rain Man: ↑ 27.12.2025 12:50 Vlaad13
Вы тут финансовым консультантом на форуме подрабатываете, что в курсе у кого сколько там денег на кармане и счетах? Не понимаю Вашего злорадства по данному поводу.. Вот предположим что показалось Вам таки мало Ваших 2x16 6200 и в кого Вы тогда превратитесь, в такого же ждуна или с лёгкостью отвалите ценник х5 а то и поболее за дополнительные 32гб от той цены что недавно была? А возможный упомянутый Вами рост цен на видеокарты не смущает? Или так и будете до старости на 4070 сидеть, ну или пока карта не откинется? Для большинства людей сборка компа станет неподъёмной, пострадает рынок пк, пользователи и естественно сборщики, объёмы то не те продаж с такими ценами, или думаете что s775 на д3 таки вечен? .. Если это на Ваш взгляд прогресс, то какой-то крайне сомнительный. Если в скором времени цены не вернутся к прежнему уровню, и это всё затянется, либо цены ещё станут выше, то в итоге вспомним 90е когда комп был только у крайне зажиточных граждан.. И кому эти корпорации будут продавать свой ИИ если большинство не сможет себе позволить какую-либо технику по причине её дороговизны? Они завтра придумают что типа вообще весь кремний ушёл на память для дата центров и теперь и на процессоры нет мощностей, а платите ка дорогие ценник и за процы теперь х5, ну а чем не дополнительный прогресс? Зато какой-то Вася сможет видос с помощью ИИ запилить и картинки регенить..
Увесь кремній світу на дата центри не піде тому що треба щось залишити і для дивайсів для яких це зображення буде генеруватися. Плюс якщо щось сильно дорожчає то відкриваються заводи, цього товару стає багато і він дешевшає знову і так по колу. Так все життя працював ринок. Так завжди було з будь яким товаром. Зараз дефіцит не стільки із за ШІ скільки із за бариг які скупили всю пам'ять і сидять чекаючи на Макс ціни. Але у 2028 році вже буде + два заводи і дефіциту вже точно не буде. Ще пів року тому купа комплектів на 32 Гіга були за 3500 лежали нікому не потрібні, а зараз всі чомусь стрімко вирішили апнутися коли все подорожчало
-
harito
Member
- Звідки: ХАРКІВ
Какие ждуны , о чём ты ?!! В мае у меня накрылась одна планка памяти ддр4 на 16гиг ,купил новую за 980 гривен . (Лоханулся что не взял сразу комплект из двух планок ) . Теперь накрылась и другая планка из комплекта . Купил за 5000 гривен б.у полгода комплект 32 гига на гарантии . И тут одна планка оказалась с ошибками ,теперь морочить голову - сдавать по гарантии. Такое ощущение ,что ддр4 изначально идёт или бракованная или больше года не работает, либо спецом производители так делают. Теперь б.у. память брать никогда не буду . Лучше бы новый комплект взял за 10 штук.Vlaad13: ↑ 27.12.2025 15:52В мене немає ніякого злорадства. 32 Гіга буде замало ще не скоро так як навіть 16 ще вистачає. Тим кому замало 32 Гіга це робота, а значить вони норм заробляють, а значить зможуть купити.Rain Man: ↑ 27.12.2025 12:50 Vlaad13
Вы тут финансовым консультантом на форуме подрабатываете, что в курсе у кого сколько там денег на кармане и счетах? Не понимаю Вашего злорадства по данному поводу.. Вот предположим что показалось Вам таки мало Ваших 2x16 6200 и в кого Вы тогда превратитесь, в такого же ждуна или с лёгкостью отвалите ценник х5 а то и поболее за дополнительные 32гб от той цены что недавно была? А возможный упомянутый Вами рост цен на видеокарты не смущает? Или так и будете до старости на 4070 сидеть, ну или пока карта не откинется? Для большинства людей сборка компа станет неподъёмной, пострадает рынок пк, пользователи и естественно сборщики, объёмы то не те продаж с такими ценами, или думаете что s775 на д3 таки вечен? .. Если это на Ваш взгляд прогресс, то какой-то крайне сомнительный. Если в скором времени цены не вернутся к прежнему уровню, и это всё затянется, либо цены ещё станут выше, то в итоге вспомним 90е когда комп был только у крайне зажиточных граждан.. И кому эти корпорации будут продавать свой ИИ если большинство не сможет себе позволить какую-либо технику по причине её дороговизны? Они завтра придумают что типа вообще весь кремний ушёл на память для дата центров и теперь и на процессоры нет мощностей, а платите ка дорогие ценник и за процы теперь х5, ну а чем не дополнительный прогресс? Зато какой-то Вася сможет видос с помощью ИИ запилить и картинки регенить..
Увесь кремній світу на дата центри не піде тому що треба щось залишити і для дивайсів для яких це зображення буде генеруватися. Плюс якщо щось сильно дорожчає то відкриваються заводи, цього товару стає багато і він дешевшає знову і так по колу. Так все життя працював ринок. Так завжди було з будь яким товаром. Зараз дефіцит не стільки із за ШІ скільки із за бариг які скупили всю пам'ять і сидять чекаючи на Макс ціни. Але у 2028 році вже буде + два заводи і дефіциту вже точно не буде. Ще пів року тому купа комплектів на 32 Гіга були за 3500 лежали нікому не потрібні, а зараз всі чомусь стрімко вирішили апнутися коли все подорожчало![]()
-
Melofon
Member
- Звідки: Николаев
А кто вообще сказал что мне это нужно было тогда либо сейчас?Vlaad13: ↑ 26.12.2025 16:53У вас було купа часу і грошей щоб купити ддр5 і нову відяху але ж ви ждун і винуватий хто завгодно тільки не ви.
Ты столько бреда написал что по моему это у тебя с головой проблемы!