Samsung анонсувала ігровий 6K-монітор Odyssey 3D, а також модель із частотою оновлення до 1040 Гц

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
LordTornado
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

Предлагаю обсудить Samsung анонсувала ігровий 6K-монітор Odyssey 3D, а також модель із частотою оновлення до 1040 Гц
Никто не будет использовать 27 дюймовый монитор в разрешении 720р. Так что очередная маркетинговая уловка...
Mozdev
Member

Повідомлення

О і сюди мило потрапило :rotate:
Mopar
Member
Аватар користувача
Звідки: Vároš

Повідомлення

Надіюся вони в ультраширокий G8 поставлять таку ж матрицю, як поставили в звичайний G8. Тоді можна буде задумовуватися про купівлю.
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Наконецта!!!

Чекаємо на відгуки тих хто перейшов з 600Гц
Alexx-wisa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Це як гонка мегапікселів, скоро вона теж закінчиться. Виробники обрали хибний напрямок покращення з усіма цима 1000+ кадрами в 720р...
Telcontar
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернiгiв

Повідомлення

Знаючи Гнусмас, то ціну втулять як за OLED :rotate:
denizen
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Ура, тепер можна буде 3Д грати без окулярів, супер (сарказм).
alexeygalas
Member
Аватар користувача
Звідки: Khmelnytskyi

Повідомлення

LN2 на IPS. Дивитись без СМС та реєстрації
Зображення
І про герци
Зображення
Востаннє редагувалось 24.12.2025 11:15 користувачем alexeygalas, всього редагувалось 1 раз.
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

600гц на іпсі, а як воно булу виглядати? Одразу декілька кадрів буде показувати?
RoMiLiUs
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Нарешті можна буде на PH подивитись повноцінно 3D ролики в 6к. Оце можна буде все роздивитись.
dfcz
Member

Повідомлення

Опять полумеры.
Где доступные 8К, пусть даже 60Гц?
azimut
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Скільки вони вже накліпали варіацій цього QDOLED G8
kak_tak
Member
Аватар користувача

Повідомлення

и никто даже ничего не сказал про 1000 гц? это же охеренно!!! 1000 гц - это предел восприятия человеческого глаза, после 1000 гц осталось только улучшать разрешение, и кстати под 1000 гц можно сделать идеальную синхронизированную генерацию кадров,уверен blur busters уже в нетерпении опробовать его на ces 2026
Bukakanga
Member

Повідомлення

3д-эффект - прикольный гиммик. Но имеющиеся на рынке модели стоят под 50к грн. Приличный вр-шлем будет стоить 300-400 долларов. Из-за чего смысл гиммика теряется напрочь.

Разницу между 600 Гц и 1000 Гц не ощутят даже суперкиберкотлеты уровня чемпионов мира. Там буквально разница в 0.7 мс - это погрешность даже для гонщиков Формулы-1. Ну и 720р, хоть на килогерце - это несерьезно.
l-m
Member

Повідомлення

Vpupkin: 24.12.2025 11:14 600гц на іпсі, а як воно булу виглядати? Одразу декілька кадрів буде показувати?
Насправді воно не буде показувати жодного нормально, бо матриця не буде встигати перемикатися.
Ідіотизм таке робити на повільному ІПС, коли є ОЛЕД.
Mumik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

LordTornado: 24.12.2025 10:47 Предлагаю обсудить Samsung анонсувала ігровий 6K-монітор Odyssey 3D, а також модель із частотою оновлення до 1040 Гц
Никто не будет использовать 27 дюймовый монитор в разрешении 720р. Так что очередная маркетинговая уловка...
Для кски нормально. Для мене навіть забагато пікселів, так як граю на 1024x768.
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

denizen
Ура, тепер можна буде 3Д грати без окулярів, супер (сарказм).
А як воно без окулярів працюватиме? Окуляри ж пропускають зображення по черзі, а тут як черга буде робитись??

Відправлено через 2 хвилини 53 секунди:
Mumik
Для кски нормально. Для мене навіть забагато пікселів, так як граю на 1024x768.
Піксель голови супротивника більший — поціляти легше. Що тут може бути людям не зрозуміло?? Хіба що ніколи не грали?
Ortyomko
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Bukakanga: 24.12.2025 12:37 3д-эффект - прикольный гиммик. Но имеющиеся на рынке модели стоят под 50к грн. Приличный вр-шлем будет стоить 300-400 долларов. Из-за чего смысл гиммика теряется напрочь.
емм... ну то проектори набагато дешевші за телевізори $/дюйми, але ж люди все одно купляють телевізори.
Це ще ж питання практичності, зручності.
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

kak_tak: 24.12.2025 12:14 и никто даже ничего не сказал про 1000 гц? это же охеренно!!! 1000 гц - это предел восприятия человеческого глаза, после 1000 гц осталось только улучшать разрешение, и кстати под 1000 гц можно сделать идеальную синхронизированную генерацию кадров,уверен blur busters уже в нетерпении опробовать его на ces 2026
Абсолютно насрати. Я від переходу з 60 Гц до 120 Гц зовсім ніякого профіту не помітив, тому виставив назад режим 60 Гц на 120 Гц екрані, і таким чином відяха тепер жере приблизно вдвічі менше електрики в режимі робочого стола Windows. Першочергово потрібно догнати розмір екрану до оптимальних 46-50 дюймів (комусь можливо до 43 дюймів, але для мене то дуже маленький), у другу чергу гнати розподільчу здатність 1080p>2,5K>4K>5K>6K>8K. 8K - ідеал, і от уже після 8K можна задумуватись, щоб підвищувати герцовку.
OLED-и всі нафіг не потрібні що в телевізорах, що в смартфонах, що тим більше в моніторах. Від них тільки головна біль думати чи не вигорить, страждати від нестандартної субпіксельної структури, ще й мерехтіти можуть.
Технологія 3D - супер круто, в 20 разів краще за HDR. Тільки на жаль 32 дюйми для ігрового монітора фігня й усе псує, для моніків з великою роздільною здатністю треба ну як мінімум 43 дюйми, щоб закрити поле зоре й не викинути надурно високу розподільчу здатність, а вмістити на екрані реально багато корисної інфи, а не лише удоробальнити її щільність.
3D дуже круто, 6K хоч і не 8K, але теж круто й при цьому ще й більше за 5K 5120x2880. Але заради 3D та 6K я від звичайного 50-дюймового 4K не відмовився б, що користі від 6K, якщо корисної інфи влізе менше, ніж на 50-дюймовому 4K.

Доробальний позитив цієї новини - все ж таки продовжують робити дорогі топи з новими фічами не на довбаних OLED'ах, які заполоняють все більше й більше ринку. Бо через ці кляті OLED'и звичайного дисплея з крутими характеристиками не часто знайдеш.
Eduard1980
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ortyomko: 24.12.2025 15:17
Bukakanga: 24.12.2025 12:37 3д-эффект - прикольный гиммик. Но имеющиеся на рынке модели стоят под 50к грн. Приличный вр-шлем будет стоить 300-400 долларов. Из-за чего смысл гиммика теряется напрочь.
емм... ну то проектори набагато дешевші за телевізори $/дюйми, але ж люди все одно купляють телевізори.
Це ще ж питання практичності, зручності.
Головна помилка при виборі проектора - не купити проектор)) Після того, як купив проектор, зрозумів, шо більше не куплю тв, хіба шо на кухню.
Відповісти