Новини
Останні статті і огляди
Колишні співробітники Samsung звинувачуються в крадіжці технологій виробництва 10-нм DRAM для китайської компанії CXMT
-
vmsolver
Member
И действительно, почему конторы хотят заменить инженеров ИИ-шками..? Загадка 
-
Ostin
Member
Якщо ключовому інженеру величезної корпорації немає де жити - то житлом його забезпечать трудолюбиві китайціdead_rat: ↑ 24.12.2025 12:54хоча б
Бо економічне рабство, з деякої точки зору, має бути нормою. Фактично, представник кожної корпорації, якого цитують в новинах, приблизно таке і говорить завжди.Scoffer: ↑ 24.12.2025 12:56інакше нафіга ото все
-
dead_rat
Member
- Звідки: Берлін
Бо зп інженерів проходить в колонці витрат, а АІ - інвестиційvmsolver: ↑ 24.12.2025 13:01 И действительно, почему конторы хотят заменить инженеров ИИ-шками..? Загадка![]()
-
VovaII
Member
vmsolver
То не контори хочуть, то манагери вигадали як позбутися інженерів…
Кажуть Інтел декілька років тому спробував платити інженерам менше… тепер потужньо наздоганяє!
Цікаве кіно нас чекає попереду. — Хоч у ліс тікай.
То не контори хочуть, то манагери вигадали як позбутися інженерів…
Кажуть Інтел декілька років тому спробував платити інженерам менше… тепер потужньо наздоганяє!
Цікаве кіно нас чекає попереду. — Хоч у ліс тікай.
-
Scoffer
Member
Зато у китайців інженери в інвестиціях і того у них все сходитьсяdead_rat: ↑ 24.12.2025 13:12Бо зп інженерів проходить в колонці витрат, а АІ - інвестицій
-
1234waltz
Member
1. Корпорація Самуснг - 20% всього експорту ЮК. Її директор найбагатша людина ЮК, як і його сім'я (вони власники Самсунг та володіють фантастичними статками в інших галузях економіки. Буквально купаєшся в золоті та владі. Настільки богата та впливова сім'я, що їх конгломерату належить 1/5 всієї економіки країни.Важливо зазначити, що директор CXMT — це колишній співробітник Samsung, який, як стверджується, зіграв вирішальну роль у розробці 10-нм технології DRAM для CXMT
2. Останні 30 років сім'я Лі в постійних скандалах через корупцію і навіть вплив на президентів. Також з Самсунг судились за незаконне використання чужих патентів купа менш відомих компаній.
3. Не платиш достатньо інженеру, ключовому розробнику технології, яка приносить тобі мільярди доларів. Бо ну нафіга цим рабам щось там платити.
4. Китайці йому пропонують місце аж цілого директора корпорації, щоб він керував розробкою і роботою всієї корпорації.
3. ...
5. Аряряря, арештувати, ууу зрадник, покидьок, клятій китайці
-
KimRomik
Member
причому таке спостерігається не тільки в ЮК, а ще й в інших країнах наприклад Штатах
Якщо приблизно до 2010х року були витоки мізків в подібні країни навіть з Китаю, то зараз вони знову витіквють назад в Китай
-
VovaII
Member
Років з 20-30 тому Самсунг задешево скуповував розробки від фахівців розваленого союзу (хай йому грець). Навіть запрошував тимчасово працювати у них отримуючи там зарплатню, поки впровадять свій винахід чи розробку. Наприклад напилення для екранів кінескопів телевізорів чи моніторів, щоб зображення було чіткішим.(це один із тисяч прикладів). Зараз це роблять китайці. А в Самсунзі прогресує застій з відповідними спробами йому протистояти….
-
leif
Member
цікаво. а звідки ви про це дізнались? і шо це за напилення таке?VovaII: ↑ 24.12.2025 14:19Років з 20-30 тому Самсунг задешево скуповував розробки від фахівців розваленого союзу (хай йому грець). Навіть запрошував тимчасово працювати у них отримуючи там зарплатню, поки впровадять свій винахід чи розробку. Наприклад напилення для екранів кінескопів телевізорів чи моніторів, щоб зображення було чіткішим.(це один із тисяч прикладів).
якщо є посилання на першоджерела -- скиньте плз
Відправлено через 2 хвилини 33 секунди:
по сабжу: платити таку ЗП, щоб не могли прийти китайці і не підбити до промислового шпигунства -- це апріорі дурість. для них інфа занадто цінна, вони готові заплатити ну дуууже багато відносно навіть самих щедрих ЗП.
тому єдиний варіант це невідворотність покарання для таких розумників, в тому числі і методами Моссада. з десяток десь зникне за загадкових обставин -- наступні добре подумають, а чи встигнуть вони тими китайськими грошима взагалі скористатись
-
Scoffer
Member
leif
Промислове шпигунство - основа існування доброї половини якщо не більшості хардварних контор починаючи з інтела і амд, котрі самі мають походження і в перші роки існування також переманювали інших інженерів з фарчаілду не на найпозитивніших нотах. Тому що риночок. Те що ти пропонуєш - совко
Всіх по шарагам 
Промислове шпигунство - основа існування доброї половини якщо не більшості хардварних контор починаючи з інтела і амд, котрі самі мають походження і в перші роки існування також переманювали інших інженерів з фарчаілду не на найпозитивніших нотах. Тому що риночок. Те що ти пропонуєш - совко
-
dead_rat
Member
- Звідки: Берлін
leif
Пане комісаре, а по результатам перформанс ревʼю розстріли будуть чи просто на рудники?
Пане комісаре, а по результатам перформанс ревʼю розстріли будуть чи просто на рудники?
-
leif
Member
цікаве у тебе розуміння написаного)Scoffer: ↑ 24.12.2025 14:39Те що ти пропонуєш - совко Всіх по шарагам
я кажу не про шараги, а про те, що порушення NDA і промислове шпигунство має стати серйозним злочином в сучасному світі. якщо з ним не боротись, то наслідки будуть погані. що поганого в тому, щоб злочинців викрадати не зовсім легальними методами -- повертати на батьківщину і судити? поясни
-
Demedik
Member
- Звідки: Харків
Ну вот к примеру работнику платят условные 10к, по индустрии норма 7-8. И тут приходит какой конкурент и предлагает х2,х3, х5...х10 просто потому, что человек знает секреты(причем он может быть не изобретателем даже) - Вы уверены, что никто не переходил к конкурентам? + бонус за переход накинут.dead_rat: ↑ 24.12.2025 12:01 Так, якщо б роботв і зп були що треба - ніхто б не переходив до конкурентів. От подумай, від хорошого життя б поїхав у Китай з угрловкою на горбу? Отож
-
leif
Member
тобто, коли українські спец служби зрадників не те що викрадають, а буквально вбивають на росії -- це все чудово і класно, і далеко не всі з них скоювали саме військові злочини.
а коли мова про якесь там промислове шпигунство в стратегічних сферах (які в тому числі напряму пов'язані з усією мілітарі індустрією) то все чудово і класно, поки не почалась відкрита війна з китайцями, так?
а коли мова про якесь там промислове шпигунство в стратегічних сферах (які в тому числі напряму пов'язані з усією мілітарі індустрією) то все чудово і класно, поки не почалась відкрита війна з китайцями, так?
-
Scoffer
Member
Розкажу на натурному прикладі: жив-був такий собі Сікорський, займався гелікоптерами ще за царя, як прийшли комуняки то йому грозила в кращому випадку шарага, і тому він втік в штати, прихопивши всі свої напрацювання. В результаті совкова гелікоптерна програма була призупинена років так на 30, і повернулась в стрій з того що сперли американський гелікоптер, а америкоси в свою чергу, у котрих взагалі не було жодного гелікоптера ні в якому вигляді, отримали топові гелікоптерні технології, котрі досі утримуються конторою імені цього самого Сікорського.leif: ↑ 24.12.2025 14:55що поганого в тому, щоб злочинців викрадати не зовсім легальними методами -- повертати на батьківщину і судити? поясни
Так от ти пропонуєш повернути його в совок.
-
leif
Member
скуфер скуфер... коли ж ти сракою перестанеш читати? мабуть, вже ніколи)Scoffer: ↑ 24.12.2025 15:05Так от ти пропонуєш повернути його в совок.
-
dead_rat
Member
- Звідки: Берлін
Пане, якщо ви не в ЗСУ то є нюанс: ви також в клюбі порушниківleif: ↑ 24.12.2025 14:55 що поганого в тому, щоб злочинців викрадати не зовсім легальними методами -- повертати на батьківщину і судити?
-
leif
Member
це з якої радості?dead_rat: ↑ 24.12.2025 15:06Пане, якщо ви не в ЗСУ то є нюанс: ви також в клюбі порушників
-
Scoffer
Member
leif
Це ти сракою читаєш. Абсолютна більшість сучасних промислових контор виникли з того що хтось в когось щось спер. Ферштейн, нє? Якщо нє, то перечитати стільки раз поки не дійде. Крали всі, амуде, інтел, ібм, боінг, локхід, форд, ВСІ. Це нормальний, традиційний процес незалежно від того подобається він комусь чи ні. І в 99% випадків "сперли" починалось з того що інженерам не платили достатньо грошей.
Це ти сракою читаєш. Абсолютна більшість сучасних промислових контор виникли з того що хтось в когось щось спер. Ферштейн, нє? Якщо нє, то перечитати стільки раз поки не дійде. Крали всі, амуде, інтел, ібм, боінг, локхід, форд, ВСІ. Це нормальний, традиційний процес незалежно від того подобається він комусь чи ні. І в 99% випадків "сперли" починалось з того що інженерам не платили достатньо грошей.
-
dead_rat
Member
- Звідки: Берлін
Якщо конкурент готовий платити за тебе х10, то твоя справедлива зп і є х10. Ні?Demedik: ↑ 24.12.2025 14:59Ну вот к примеру работнику платят условные 10к, по индустрии норма 7-8. И тут приходит какой конкурент и предлагает х2,х3, х5...х10 просто потому, что человек знает секреты(причем он может быть не изобретателем даже) - Вы уверены, что никто не переходил к конкурентам? + бонус за переход накинут.dead_rat: ↑ 24.12.2025 12:01 Так, якщо б роботв і зп були що треба - ніхто б не переходив до конкурентів. От подумай, від хорошого життя б поїхав у Китай з угрловкою на горбу? Отож
Ви самі не набиралися досвіду на одній роботі, щоб отримати кращу?