Стартували продажі корпусу SilverStone FLP02, виконаного в ретро-стилі

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

yariksom
З цікавих особливостей також варто відзначити кнопку Turbo, яка керує швидкістю роботи вентиляторів.
Олег963
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

І також ddr 2 :gigi: по хорошій ціні :rolleyes:
alexeygalas
Member
Аватар користувача
Звідки: Khmelnytskyi

Повідомлення

Якби вони ще цей замок реалізували. Але це без спеціальних пінів на платі вже не зробити. Та й усі клавіатури тепер USB
yariksom
Member

Повідомлення

Геральт: 22.12.2025 14:44 yariksom
З цікавих особливостей також варто відзначити кнопку Turbo, яка керує швидкістю роботи вентиляторів.
Значить не працює :idea:
doc-oc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Цена конечно пипец! Взял бы такой для ретро сборки)
alexeygalas
Member
Аватар користувача
Звідки: Khmelnytskyi

Повідомлення

doc-oc
Зараз вже можна навіть Mini ITX корпусом обійтись. Тільки AGP відеокарту дістати.
ITX LLama
Не зовсім тру але зате економить час на пошук живого ретро заліза
Devijack
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Все життя напрягали флопіки та сідюки уродуючі передню панель. І ось знову.
MAKKACIN
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ну камон, якби замість відсіку флопіка булошось інше або ребра або просто прямо то реально крутецький корпус, недивлячись на ціну :laugh:
Нормально так виглядає :)
den888
Member

Повідомлення

було б прикольно, якби частоту показувало в ГГЦ, наприклад 5.0 =)
Devijack
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

MAKKACIN: 22.12.2025 15:19недивлячись на ціну :laugh:
Можна такий з помийки принести і переробити з допомогою болгарки БП вниз. Буде майже бескоштовно.
dreamcome
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

треба більше жовтих плям для повного фен-шую :up:
Ortyomko
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Devijack: 22.12.2025 15:58
MAKKACIN: 22.12.2025 15:19недивлячись на ціну :laugh:
Можна такий з помийки принести і переробити з допомогою болгарки БП вниз. Буде майже бескоштовно.
можна їжу самому готувати, а можна у ресторані їсти.
Можна сумку собі пошити, а можна купити.
Багато чого можна зекономити якщо самому робити.
Devijack
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Ortyomko
аби руки з правильного місця росли. Взагалі усе можна.
gregory_amd
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

А где led дисплей показывающий частоту?? Он всегда был на таких корпусах.. У меня он отображал мой гордый 100mhz пентиум
illyha
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Вместо бутафорских дисководов могли бы заглушки поставили в стиле корпуса. Тем кому надо сами найдут что туда поставить, вплоть до настоящих дисководов.
yariksom
Member

Повідомлення

doc-oc: 22.12.2025 14:56 Цена конечно пипец! Взял бы такой для ретро сборки)
не годиться він для ретрозбірки, роз'єм для флопіків запаяний, кнопка турбо рулить вентиляторами, ключ ніби взагалі як декорація.
phobosse
Member
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Классный корпус. Еще бы версию поменьше под mATX
doc-oc
Member
Аватар користувача

Повідомлення

alexeygalas: 22.12.2025 15:02 doc-oc
Зараз вже можна навіть Mini ITX корпусом обійтись. Тільки AGP відеокарту дістати.
ITX LLama
Не зовсім тру але зате економить час на пошук живого ретро заліза
Прикольная штука, но у меня есть много реального железа и хо елось его упаковать в красивые корпуса)
zalizo_org
Member
Аватар користувача
Звідки: LV

Повідомлення

Геральт: 22.12.2025 14:44також варто відзначити кнопку Turbo
памятаю як в мене частота з кнопкою турбо піднімалася до 66МГц і відразу дум 2 літав :super:
Відповісти