Цікави чи TURBO працює
Новини
Останні статті і огляди
Стартували продажі корпусу SilverStone FLP02, виконаного в ретро-стилі
-
yariksom
Member
Предлагаю обсудить Стартували продажі корпусу SilverStone FLP02, виконаного в ретро-стилі
Цікави чи TURBO працює
Цікави чи TURBO працює
-
Геральт
Member
- Звідки: з Рівії
yariksom
З цікавих особливостей також варто відзначити кнопку Turbo, яка керує швидкістю роботи вентиляторів.
З цікавих особливостей також варто відзначити кнопку Turbo, яка керує швидкістю роботи вентиляторів.
-
Олег963
Member
- Звідки: Львів
І також ddr 2
по хорошій ціні 
-
alexeygalas
Member
- Звідки: Khmelnytskyi
Якби вони ще цей замок реалізували. Але це без спеціальних пінів на платі вже не зробити. Та й усі клавіатури тепер USB
-
yariksom
Member
Значить не працюєГеральт: ↑ 22.12.2025 14:44 yariksom
З цікавих особливостей також варто відзначити кнопку Turbo, яка керує швидкістю роботи вентиляторів.
-
doc-oc
Member
Цена конечно пипец! Взял бы такой для ретро сборки)
-
alexeygalas
Member
- Звідки: Khmelnytskyi
doc-oc
Зараз вже можна навіть Mini ITX корпусом обійтись. Тільки AGP відеокарту дістати.
ITX LLama
Не зовсім тру але зате економить час на пошук живого ретро заліза
Зараз вже можна навіть Mini ITX корпусом обійтись. Тільки AGP відеокарту дістати.
ITX LLama
Не зовсім тру але зате економить час на пошук живого ретро заліза
-
Devijack
Member
- Звідки: Запоріжжя
Все життя напрягали флопіки та сідюки уродуючі передню панель. І ось знову.
-
MAKKACIN
Member
Ну камон, якби замість відсіку флопіка булошось інше або ребра або просто прямо то реально крутецький корпус, недивлячись на ціну
Нормально так виглядає
Нормально так виглядає
-
den888
Member
було б прикольно, якби частоту показувало в ГГЦ, наприклад 5.0 =)
-
Devijack
Member
- Звідки: Запоріжжя
Можна такий з помийки принести і переробити з допомогою болгарки БП вниз. Буде майже бескоштовно.
-
dreamcome
Junior
треба більше жовтих плям для повного фен-шую 
-
Ortyomko
Member
- Звідки: Дніпро
можна їжу самому готувати, а можна у ресторані їсти.Devijack: ↑ 22.12.2025 15:58Можна такий з помийки принести і переробити з допомогою болгарки БП вниз. Буде майже бескоштовно.
Можна сумку собі пошити, а можна купити.
Багато чого можна зекономити якщо самому робити.
-
Devijack
Member
- Звідки: Запоріжжя
Ortyomko
аби руки з правильного місця росли. Взагалі усе можна.
аби руки з правильного місця росли. Взагалі усе можна.
-
gregory_amd
Member
- Звідки: Харьков
А где led дисплей показывающий частоту?? Он всегда был на таких корпусах.. У меня он отображал мой гордый 100mhz пентиум
-
illyha
Member
- Звідки: Запорожье
Вместо бутафорских дисководов могли бы заглушки поставили в стиле корпуса. Тем кому надо сами найдут что туда поставить, вплоть до настоящих дисководов.
-
yariksom
Member
не годиться він для ретрозбірки, роз'єм для флопіків запаяний, кнопка турбо рулить вентиляторами, ключ ніби взагалі як декорація.doc-oc: ↑ 22.12.2025 14:56 Цена конечно пипец! Взял бы такой для ретро сборки)
-
phobosse
Member
- Звідки: Kyiv
Классный корпус. Еще бы версию поменьше под mATX
-
doc-oc
Member
Прикольная штука, но у меня есть много реального железа и хо елось его упаковать в красивые корпуса)alexeygalas: ↑ 22.12.2025 15:02 doc-oc
Зараз вже можна навіть Mini ITX корпусом обійтись. Тільки AGP відеокарту дістати.
ITX LLama
Не зовсім тру але зате економить час на пошук живого ретро заліза
-
zalizo_org
Member
- Звідки: LV
памятаю як в мене частота з кнопкою турбо піднімалася до 66МГц і відразу дум 2 літавГеральт: ↑ 22.12.2025 14:44також варто відзначити кнопку Turbo