імб там аж 4-6 штук за всі роки.rage11: ↑ 20.12.2025 17:59я не только за калибана, всякие танчики из коробочек заметно лучше чем остальной шлак.
Новости
Последние статьи и обзоры
World of Tanks (часть 4)
-
Hotspur
Member
-
lewerlin
Member
- Откуда: Миронівка
А от тут біс його зна.The_Rusik: ↑ 20.12.2025 10:41А есть ли способ как быстро на собирать 8к бон? Хочу танк взять, но играю мало, не хочется сутками фармить.
Я вернувся влітку, тоді було 11+к(за попередні повернення
В 2.0 видали 15к - забрав 114й+стиль на нього, рахунок знов обнулився. Пограв трішки івенти, упоровся один раз(бп Е65), закинув на місяць, зараз ще трішки пограв - 20к+
-
Hotspur
Member
грати виключноо на прем 9 які фармлять бониlewerlin: ↑ 20.12.2025 20:46А от тут біс його зна.
Я вернувся влітку, тоді було 11+к(за попередні повернення ). Щільно грав десь місяць, щоб дозбирати на бабаху - 2 "безкоштовні" бп(не донат частина)+дейліки. Тобто на 3к пішов місяць
В 2.0 видали 15к - забрав 114й+стиль на нього, рахунок знов обнулився. Пограв трішки івенти, упоровся один раз(бп Е65), закинув на місяць, зараз ще трішки пограв - 20к+ . Звідки? А от X3, якоїсь стати по них немає.
-
lewerlin
Member
- Откуда: Миронівка
Ага, аж одній
-
Striker
Member
- Откуда: Дніпро
Пограв вчора, 1 перемога за 6 боїв. 
-
Hotspur
Member
це в тебе 1 а в мене їх багатоlewerlin: ↑ 21.12.2025 04:53Ага, аж одній
-
Shade
Member
- Откуда: Рівне
Ну от знову те саме: вчора вінрейт понад 90%, а сьогодні вже 6 зливів підряд. І що, вони хочуть сказати, що ніякого патерну тут немає, і все це лише рандом?
-
KPAH
Member
А они ничего и не говорят как бы.Shade: ↑ 21.12.2025 22:52 Ну от знову те саме: вчора вінрейт понад 90%, а сьогодні вже 6 зливів підряд. І що, вони хочуть сказати, що ніякого патерну тут немає, і все це лише рандом?
-
Hotspur
Member
треба більші сесіїShade: ↑ 21.12.2025 22:52Ну от знову те саме: вчора вінрейт понад 90%, а сьогодні вже 6 зливів підряд. І що, вони хочуть сказати, що ніякого патерну тут немає, і все це лише рандом?
-
KPAH
Member
Расскажи, у меня на танке подряд 1000 боев из них примерно 100 сливов было, далее за 300 боев примерно 270 сливов.Hotspur: ↑ 21.12.2025 23:05треба більші сесіїShade: ↑ 21.12.2025 22:52Ну от знову те саме: вчора вінрейт понад 90%, а сьогодні вже 6 зливів підряд. І що, вони хочуть сказати, що ніякого патерну тут немає, і все це лише рандом?
-
Hotspur
Member
може танк поганий ?KPAH: ↑ 22.12.2025 14:32Расскажи, у меня на танке подряд 1000 боев из них примерно 100 сливов было, далее за 300 боев примерно 270 сливов.
-
Shade
Member
- Откуда: Рівне
Hotspur
Вночі був виїхав ще два рази - і ще два зливи. Щойно був один турбовін, і чотири зливи. В команду балансить практично одних раків, тільки 3-5 гравців якийсь плюс-мінус результат показують. Ну от наче хтось якийсь рубильник опустив
Вночі був виїхав ще два рази - і ще два зливи. Щойно був один турбовін, і чотири зливи. В команду балансить практично одних раків, тільки 3-5 гравців якийсь плюс-мінус результат показують. Ну от наче хтось якийсь рубильник опустив
-
rage11
Member
- Откуда: Краматорск
впринципе Чифтейн/т95 не такой уж плохой тунчик
, мне на нем приятнее играть чем на Стрв 81, с турбинкой более менее едет, башня тоже танчит, приятный звук двигателя, пушка более менее попадает, а стрв какойто более косой, пушка раздражающий дырокол. но 10к конечно за него это еврейство, думаю, тк ветка брит ст более популярная.
- спойлер
-
Krovatka
Member
- Откуда: Днепр
Залетайте к нам в рандомный клан, обязательств никаких, только кубы забирайте когда поиграете. Взводы по желанию. Клановый резерв на серу каждый вечер.
https://eu.wargaming.net/clans/wot/500223724/
https://eu.wargaming.net/clans/wot/500223724/
-
Hotspur
Member
це що ?Krovatka: ↑ 23.12.2025 09:43кубы забирайте когда поиграете.
-
Striker
Member
- Откуда: Дніпро
Клановий бойовий похід чи щось таке. Плюшки кланові за них даються. Поставив мод собі, щоб автоматично збирались.Hotspur: ↑ 23.12.2025 15:30це що ?
-
Hotspur
Member
аааааStriker: ↑ 23.12.2025 19:11Клановий бойовий похід чи щось таке. Плюшки кланові за них даються. Поставив мод собі, щоб автоматично збирались.
-
Krovatka
Member
- Откуда: Днепр
Боевого похода как раньше, уже давно нет. Сейчас 3 дейлика, 1 соло и 2 для взвода с сокланами, можно один соклан и третий любой. Первый соло дейлик делается за 1-3 боя, но вот кубы нужно забирать руками, или ставить мод. Картофель специально так сделала, многие попросту забывают (( У меня мод стоит давно, уже забыл когда руками забирал. Да и взводы катаем по кд, поэтому все три задачи почти каждый закрыты. Клану идут кубы, за которые подготавливаются резервы на серу и потом включаются в прайм для всех.Striker: ↑ 23.12.2025 19:11Клановий бойовий похід чи щось таке. Плюшки кланові за них даються. Поставив мод собі, щоб автоматично збирались.Hotspur: ↑ 23.12.2025 15:30це що ?
-
Grava
Member
- Откуда: Запоріжжя
Як називається? У клан зайшов, залишилося дочекатися світла і вільного часуKrovatka: ↑ 24.12.2025 10:52ставить мод
-
Krovatka
Member
- Откуда: Днепр
Не вижу заявок, или чтобы кто-то зашел сегодня.Grava: ↑ 24.12.2025 11:00Як називається? У клан зайшов, залишилося дочекатися світла і вільного часуKrovatka: ↑ 24.12.2025 10:52ставить мод![]()
Мод https://wgmods.net/6711/
Так-же за поход лутается танк Сarro 45t