дякую асус та нвідіа, що розміщуєте рекламу на оверах! так тримати!
якщо що, ви там звісно подивитесь аналітику, але я вам і так скажу, що працює реклама ну дуже добре, ууууух! всі вже васхітілісь потужно і побігли купувати rtx5000 саме завдяки ній, інфа 100%. продовжуйте так робити, не шкодуйте бюджетів
аби овери.юа жили бадьоро і надалі