Новини
Останні статті і огляди
Выбор монитора
-
walkman3000
Member
-
FirstTDM
Member
- Звідки: Киев
Бывает и так. Не спорю.mult: ↑ 16.12.2025 08:50Ugreen люблять прибрехати про характеристики їх кабелів.
Перестав їм довіряти.
А что тогда брать?
Конкретно именно про этот Ugreen HD171 HDMI 2.1 - работает на 3-х компах/ТВ... всё хорошо.
Ох... с DP 2.1 - там вообще темная история... мало еще мониторов и кабелей, которые реально и точно соответствуют стандарту DP 2.1mult: ↑ 16.12.2025 09:00Я поки що знайшов лише один реально підтверджений кабель DP2.1 на 2м.
Этот? https://rozetka.com.ua/502724279/p50272 ... cXEALw_wcBmult: ↑ 16.12.2025 09:00silkland 80gbps displayport cable 2.1
У меня у коллеги на MSI 322 QD-OLED вот такой кабель работает: Ugreen DisplayPort 2.1 VESA Certified
https://rozetka.com.ua/509856859/p509856859/
-
mult
Member
FirstTDM
Silkland по посиланню на розетці такий.
Повинен бути номер моделі s1334.
Хай колега на роботі перевірить в gpu-z, повинно показувати 20 гбіт/с х4.
Тоді це dp2.1, якщо менше то чергова підробка.
На жаль по dp 2.1 дуже багато обману який не відповідає стандарту.
Silkland по посиланню на розетці такий.
Повинен бути номер моделі s1334.
Хай колега на роботі перевірить в gpu-z, повинно показувати 20 гбіт/с х4.
Тоді це dp2.1, якщо менше то чергова підробка.
На жаль по dp 2.1 дуже багато обману який не відповідає стандарту.
-
FirstTDM
Member
- Звідки: Киев
Понял. Благодарю!mult: ↑ 16.12.2025 10:20Silkland по посиланню на розетці такий. Повинен бути номер моделі s1334.
Это да - так и есть...mult: ↑ 16.12.2025 10:20На жаль по dp 2.1 дуже багато обману який не відповідає стандарту.
А к тому компу пока видяха 3090 подключена, а она 1.4... проапгрейдимся и проверим...mult: ↑ 16.12.2025 10:20Хай колега на роботі перевірить в gpu-z, повинно показувати 20 гбіт/с х4.
-
jekinis
Member
- Звідки: Кам'янське
https://www.aliexpress.com/item/1005006505053901.html
Проверено лично только этот работает нормально .
Проверено лично только этот работает нормально .
-
mult
Member
jekinis
Так прямо тільки той і працює
В мене supra hdmi 2.1 теж працює чудово
Так прямо тільки той і працює
В мене supra hdmi 2.1 теж працює чудово
-
Vlasov_s
Member
А як і де перевірити це після отримання кабелю?mult: ↑ 16.12.2025 08:50 FirstTDM
Ugreen люблять прибрехати про характеристики їх кабелів.
Перестав їм довіряти.
Їх відомий кабель DP 2.1 з супер характеристиками на папері, виявився лише DP 1.4a.
Нема гарантій, що на інших кабелях вони теж не брешуть.
-
FirstTDM
Member
- Звідки: Киев
А никак не проверить при покупке кабеля.Vlasov_s: ↑ 16.12.2025 13:07А як і де перевірити це після отримання кабелю?
Для точного диагноза нужна видяха с DP 2.1 и монитор с DP 2.1 ... отключить сжатие Display Stream Compression (DSC) в мониторе...
-
Vlasov_s
Member
А hdmi можна перевірити?
-
mult
Member
Vlasov_s
Gpu-z показує, там є окрема вкладка.
Я писав вже вище.
До покупки ніяк не перевірити, хіба читать реддіт і тп, по відгуках якщо є.
Gpu-z показує, там є окрема вкладка.
Я писав вже вище.
До покупки ніяк не перевірити, хіба читать реддіт і тп, по відгуках якщо є.
-
Свегер
Member
- Звідки: Україна
Стаття не дуже свіжа, але можливо, трохи допоможе при ідентифікації кабелів.
Як купити дисплей HDMI 2.1 та справжній кабель HDMI 2.1
...
Це передісторія про про плутаниу з HDMI 2.0/2.1, може комусь буде цікаво почитати:
Коли HDMI 2.1 не є HDMI 2.1 – Заплутаний світ стандарту, «підроблений HDMI 2.1» та ймовірні майбутні зловживання
...
А це більш про сьогодення, а точніше про HDMI 2.2
Пояснення HDMI 2.2 – пропускна здатність, характеристики та всі компоненти, про які вам не розкажуть
Як купити дисплей HDMI 2.1 та справжній кабель HDMI 2.1
...
Це передісторія про про плутаниу з HDMI 2.0/2.1, може комусь буде цікаво почитати:
Коли HDMI 2.1 не є HDMI 2.1 – Заплутаний світ стандарту, «підроблений HDMI 2.1» та ймовірні майбутні зловживання
...
А це більш про сьогодення, а точніше про HDMI 2.2
Пояснення HDMI 2.2 – пропускна здатність, характеристики та всі компоненти, про які вам не розкажуть
-
jexx85
Member
В продажах появился монитор 2К, 144 Гц, IPS
27" Dell Plus QHD S2725DSM (210-BSVN)
Кто-то уже сталкивался? Отзывов и обзоров на данный момент вообще не нашел
27" Dell Plus QHD S2725DSM (210-BSVN)
Кто-то уже сталкивался? Отзывов и обзоров на данный момент вообще не нашел
-
Свегер
Member
- Звідки: Україна
Монітор новий, тільки місяць, як з'явився на нашому ринку, тому, звісно, що про нього, поки що, немає ніякої інформації.jexx85: ↑ 19.12.2025 16:52 В продажах появился монитор 2К, 144 Гц, IPS
27" Dell Plus QHD S2725DSM (210-BSVN)
Кто-то уже сталкивался? Отзывов и обзоров на данный момент вообще не нашел
Це, типу, універсальний (офіційний/мультимедійний/ігровий) варіант монітора
Також, Dell випустив аналогічний до S2725DSM, ще ось цей монітор - S2725DC, з USB хабом. Якщо S2725DC буде за дешевшою ціною, то гадаю, краще взяти його, це, по суті один і той же монітор, але DC, все ж буде цікавішим: S2725DSM vs S2725DC
-
FirstTDM
Member
- Звідки: Киев
А в чем проблема? Обычный хороший Dell на IPS... серия S - не UltraSharp... просто отличный монитор для офиса/дома...jexx85: ↑ 19.12.2025 16:52В продажах появился монитор 2К, 144 Гц, IPS 27" Dell Plus QHD S2725DSM (210-BSVN)
А это разве не о нём: https://www.pcvarge.com/dell-s2725ds-review/
-
Свегер
Member
- Звідки: Україна
Ні, це інша модель, на 100hz, а той на 144hz. Більш ігровий варіант!
-
FirstTDM
Member
- Звідки: Киев
Понял.Свегер: ↑ 19.12.2025 18:26Ні, це інша модель, на 100hz, а той на 144hz. Більш ігровий варіант!
p.s. Эти вот современные тенденции новых моделей - отличаются буквально одной буквочкой в модели (это и у Асус, и у Dell...) часто вводят в заблуждение...
-
Свегер
Member
- Звідки: Україна
Згоден!FirstTDM: ↑ 19.12.2025 18:44 Понял.
p.s. Эти вот современные тенденции новых моделей - отличаются буквально одной буквочкой в модели (это и у Асус, и у Dell...) часто вводят в заблуждение...
Буває, що навіть в магазині можуть продавати і видавати за іншу модель. Всяке буває.
мінус вам, не від мене, якщо що
-
Newzluka
Junior
Усім доброго дня. Порадьте щось з моніторів для домашнього вжитку (перегляд відео, ігри без фанатизму) та роботи (документи, серфінг в інтернеті, презентації, створення непрофесійного ШІ-відео). Взагалі у моніторах не розбираюся. Ціна до 10к. +-.
-
FirstTDM
Member
- Звідки: Киев
Под какой комп? А какой сейчас монитор? Ну не первый же покупать собрались...Newzluka: ↑ 24.12.2025 11:37Взагалі у моніторах не розбираюся. Ціна до 10к. +-.
-
Newzluka
Junior
Старий монітор вийшов з ладу вже кілька місяців. Йому більше 10 років. Тимчасово обходився ноутом. Системник на АМ5 8600.