Новини
Останні статті і огляди
World of Tanks (часть 4)
-
Striker
Member
- Звідки: Дніпро
Донатити в цю помийку, ви серйозно? 
-
Pathfinder
Member
- Звідки: Кожне покоління геймерів повинно отримати свого чекалкера
Так і приклад ситуативний. Ратте трошки побільше броні має, бзік взагалі викотили щойно.Bender911: ↑ 06.12.2025 22:13Дуже ситуативно. Всього за пару днів на Тащенрейті та на виграному BZT-70 по 4к натанковував не одноразово, один раз 6к натанкував коли програлиPathfinder: ↑ 06.12.2025 18:47 mycolaevich
Dude зараз броня майже не роялить. Одиничні танки шось можуть проти рук і голди. Я взяв мишу, вчора. І шо ч бачу ? Два три непробили і все пішла голда, ні тобі обійти ні тобі арта, кути. Та ну нафік це все, зарядив голоду і шьєш в силует
Миша як раз чудовий приклад, в неї лоб башти і нлд мають пограничні цифри броні, навіть з кутами. Звичайними ббшками складно, з кутами майже не пробивається. А ось голдою аж бігом. Позавчора добили мене, 292 було броні а 306 пробиття у ворога. А це іще і кут був. В лоб башні взагалі меньше не пробивають ніж пробивають, навіть з кутом. Якась коробка з хп виходить. Пушка - таке собі, швидкість можна попити кави, броні на зараз більше від вбр залежить ніж параметрів. Раніше такі кактуси були на 3-5 рівні, а зараз на 10. 325 тис страждання.
-
Grava
Member
- Звідки: Запоріжжя
За 12 коробок отримав лт9, біля 4к голди та якусь фігню 4лв. Барабан на 1000 дамаги з кд 16 сек виглядає цікаво, такий собі амх 13 57 на 9 лвл.
-
Bender911
Member
Про Мауса я писав раніше - купив його відносно недавно, тільки 500 боїв відкатав і кайфую від нього. 55% перемог, 2400 середній дамаг.Pathfinder: ↑ 07.12.2025 04:29 Так і приклад ситуативний. Ратте трошки побільше броні має, бзік взагалі викотили щойно.
Миша як раз чудовий приклад, в неї лоб башти і нлд мають пограничні цифри броні, навіть з кутами. Звичайними ббшками складно, з кутами майже не пробивається. А ось голдою аж бігом. Позавчора добили мене, 292 було броні а 306 пробиття у ворога. А це іще і кут був. В лоб башні взагалі меньше не пробивають ніж пробивають, навіть з кутом. Якась коробка з хп виходить. Пушка - таке собі, швидкість можна попити кави, броні на зараз більше від вбр залежить ніж параметрів. Раніше такі кактуси були на 3-5 рівні, а зараз на 10. 325 тис страждання.
Щойно грав на Тащенрейті 5100 настріляв, 7700 натанкував, але невіть топ 3 не попав, в топ-1 був Маус який приблизно те саме натанкував.
-
Pathfinder
Member
- Звідки: Кожне покоління геймерів повинно отримати свого чекалкера
Bender911

-
rage11
Member
- Звідки: Краматорск
не пойму логику картошки, купил совзводному Chieftain/T95 за 10к бонов, в чем его прикол что он на 2к стоит дороже? изначально хотел шведский ст взять или польский, они как то по веселее под 50кмч могут разгонятся, а этот слоупочный, еле ползает на 45кмч брони особо нет, огромное ведро на крыше, практически по всем параметрам хуже от шведа, только альфа на 10 больше, и на 2 к дороже, просто рука/лицо. взяли именно его чтоб открылись задания кампании Экскалибур по нации но там можно было взять и поляка.
картошка, я требую манибек
-
destructX
Member
ну так це ж один із наймемніших танків, що ти від нього хотівrage11: ↑ 07.12.2025 20:03 не пойму логику картошки, купил совзводному Chieftain/T95 за 10к бонов, в чем его прикол что он на 2к стоит дороже? изначально хотел шведский ст взять или польский, они как то по веселее под 50кмч могут разгонятся, а этот слоупочный, еле ползает на 45кмч брони особо нет, огромное ведро на крыше, практически по всем параметрам хуже от шведа, только альфа на 10 больше, и на 2 к дороже, просто рука/лицо. взяли именно его чтоб открылись задания кампании Экскалибур по нации но там можно было взять и поляка.картошка, я требую манибек
-
Qwerty1987
Member
- Звідки: Одеса
Не все чифтейны в игре имбы, тут маркетологи танк явно делали, чтобы на 10 по назвпнию был похож 
-
rage11
Member
- Звідки: Краматорск
он еще и задом ездит 15 кмч
а вперед не 45 а 42
. в описании написано достойное орудие, неплохая динамика. просто кончились слюни плеваться, сейчас полистал аналоги, почти все танчики 50/20 по скорости

-
Shade
Member
- Звідки: Рівне
rage11
Ну, це ви погарячкували з його вибором. Він за своїми ТТХ буде навіть гірший за прокачуваного Центуріона 1, який вважається жахливим, і якого в рандомі практично не видно. Я його взагалі за креслення хочу пройти.
Ну, це ви погарячкували з його вибором. Він за своїми ТТХ буде навіть гірший за прокачуваного Центуріона 1, який вважається жахливим, і якого в рандомі практично не видно. Я його взагалі за креслення хочу пройти.
-
rage11
Member
- Звідки: Краматорск
Shade ну поляка попробовали на аренде, видимо он не сильно впечатлил, а динамику я проглядел, когда смотрел ттх. но у нас есть трофейная турбина, может с ней он хоть чуть чуть будет ездить. 
-
Pathfinder
Member
- Звідки: Кожне покоління геймерів повинно отримати свого чекалкера
Та ну, Цент1 норм тачанка, в прокачці норм себе показав. Іздить, пушка точна, башня трохи тримає.Shade: ↑ 07.12.2025 21:01 rage11
Ну, це ви погарячкували з його вибором. Він за своїми ТТХ буде навіть гірший за прокачуваного Центуріона 1, який вважається жахливим, і якого в рандомі практично не видно. Я його взагалі за креслення хочу пройти.
Відправлено через 2 хвилини 13 секунд:
І знову до миші. Бій, Берлін, стандартне місце для тяжів. Сімка не пробила 1 раз в лоб башти і все, все інше пробій. Потім ще і тип 71 з 303 пробою.
Це якісь трешняк, ту башту ж не сховаєш...
Відправлено через 8 хвилин 41 секунду:
Настуний бій, ТайпХеві 3з5 в лоб башні пробив.
-
DaKaR
Member
- Звідки: Terra Incognita ака Житомир
Та ладно, всі блогери його ставлять в найгірші пропозиції за бониrage11: ↑ 07.12.2025 20:03 не пойму логику картошки, купил совзводному Chieftain/T95 за 10к бонов, в чем его прикол что он на 2к стоит дороже? изначально хотел шведский ст взять или польский, они как то по веселее под 50кмч могут разгонятся, а этот слоупочный, еле ползает на 45кмч брони особо нет, огромное ведро на крыше, практически по всем параметрам хуже от шведа, только альфа на 10 больше, и на 2 к дороже, просто рука/лицо. взяли именно его чтоб открылись задания кампании Экскалибур по нации но там можно было взять и поляка.картошка, я требую манибек
-
Qwerty1987
Member
- Звідки: Одеса
На маусе все просто - идем на сайт tanks.gg , ставим мауса против танка который тебя унизил в бою, колижен модель лайв и крутим под разными углами)
-
Shade
Member
- Звідки: Рівне
Альфа маленька, дпм посередній. Башта може й тримає свої рівні та нижче, але ж грати доводиться по кд з 9-10, які ще й переважно на фул голді. Словом, танк для сучасного рандому застарів.Pathfinder: ↑ 07.12.2025 22:08 Та ну, Цент1 норм тачанка, в прокачці норм себе показав. Іздить, пушка точна, башня трохи тримає.
Задумувався про те, аби взяти гілку Мауса... але з ваших страждань остаточно переконався в тому, що краще не треба. Візьму Паттона і чеха ТВП.Pathfinder: ↑ 07.12.2025 22:08 І знову до миші. Бій, Берлін, стандартне місце для тяжів. Сімка не пробила 1 раз в лоб башти і все, все інше пробій. Потім ще і тип 71 з 303 пробою.![]()
Це якісь трешняк, ту башту ж не сховаєш...
Настуний бій, ТайпХеві 3з5 в лоб башні пробив.![]()
Взагалі з голдою повний треш.) Качаю гілку тайпа 71, і навіть на 6 рівні всі на фул голді. Скільки граю - такого ще не зустрічав.)
-
destructX
Member
маусом вміти танкувати теж треба, підставляти правильний кутShade: ↑ 08.12.2025 01:47Альфа маленька, дпм посередній. Башта може й тримає свої рівні та нижче, але ж грати доводиться по кд з 9-10, які ще й переважно на фул голді. Словом, танк для сучасного рандому застарів.Pathfinder: ↑ 07.12.2025 22:08 Та ну, Цент1 норм тачанка, в прокачці норм себе показав. Іздить, пушка точна, башня трохи тримає.Задумувався про те, аби взяти гілку Мауса... але з ваших страждань остаточно переконався в тому, що краще не треба. Візьму Паттона і чеха ТВП.Pathfinder: ↑ 07.12.2025 22:08 І знову до миші. Бій, Берлін, стандартне місце для тяжів. Сімка не пробила 1 раз в лоб башти і все, все інше пробій. Потім ще і тип 71 з 303 пробою.![]()
Це якісь трешняк, ту башту ж не сховаєш...
Настуний бій, ТайпХеві 3з5 в лоб башні пробив.![]()
Взагалі з голдою повний треш.) Качаю гілку тайпа 71, і навіть на 6 рівні всі на фул голді. Скільки граю - такого ще не зустрічав.)
щодо голди, а який сенс грати не на фулл голді?) щоб шо?
-
lewerlin
Member
- Звідки: Миронівка
Бо в різних снарядів різні механіки, і нерідко потрібна саме конкретна, наприклад "правило трьох калібрів" ББ чи сплеш фугасів. Основний БК звісно голда, але фулл голда - це ноубрейн.
-
destructX
Member
і до чого це сказано, коли контекст розмови був про броню та її постійне пробиття через голду?lewerlin: ↑ 08.12.2025 06:02Бо в різних снарядів різні механіки, і нерідко потрібна саме конкретна, наприклад "правило трьох калібрів" ББ чи сплеш фугасів. Основний БК звісно голда, але фулл голда - це ноубрейн.
-
lewerlin
Member
- Звідки: Миронівка
Бо це важливе уточнення. Топік всі читають.destructX: ↑ 08.12.2025 06:14і до чого це сказано, коли контекст розмови був про броню та її постійне пробиття через голду?
-
Shade
Member
- Звідки: Рівне
Для вас, як і для переважної більшості, звісно, що жодного сенсу немає.) Можете собі дозволити.destructX: ↑ 08.12.2025 05:45 щодо голди, а який сенс грати не на фулл голді?) щоб шо?
А от з точки зору загального балансу гри - є. Бої по 2-4 хвилини на це як би натякають. Ціна голди перестала бути стримуючим фактором, що балансував її.
І так виходить, що все зводиться до 10-20 машин, які наразі в грі імбують, а всі решта - це загалом коробки із хп.