Статистика Steam за листопад: зростання популярності GeForce RTX 50, процесорів AMD та Windows 11

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

item2: 02.12.2025 15:51Усім іншим важливі тільки ігри
Где у зелёных длсс4 поддерживают все ртх карты, нормально работают лучи, лучше оптимизированы все игры на анреале, есть аппаратный генератор на актуальных поколениях и т.д.
Важен только стримерам

Отправлено спустя 4 минуты 19 секунд:
Геральт: 02.12.2025 15:58За день набере
Геральт: 02.12.2025 15:58І от коли набере
Геральт: 02.12.2025 15:58Бо виявиться, що в 9000 буде буст на беззмежність
Как наберёт, тогда и приходите, а пока статистка штука суровая.
Геральт: 02.12.2025 15:58Та й FSR4 бустить сильніше, ніж DLSS4
Та чё там фср4. Фср1 лучше длсс4 выглядит.
Ну в вашей альтернативной реальности.
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

erkins007
Та я то прийду, аби ти не втік

Тести - не тести :-/
спойлер
proos
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса

Повідомлення

proos: 02.12.2025 15:35 Весело конечно это всё. Вот думаю не сливать ли свой 9700Х и брать 9800х3д пока не поздно или ждать зен6... :insane:
Не там написав :D
taras_cs
Member
Аватар користувача
Звідки: Варшава-Київ-Дніпро

Повідомлення

В кого були трабли з іграми (якими?) на Win 10/11?
Цікавить статистика.

В мене Dragon Age Origins почав вилітати з процесором 7700 Райзен, відеокарту 6800 встановив раніше й з нею проблем не було.
Востаннє редагувалось 02.12.2025 16:35 користувачем taras_cs, всього редагувалось 1 раз.
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

item2: 02.12.2025 15:51І Shadow Play чомусь дає вищий оверхед 4090 vs 9070 xt
99% геймерів навіть не в курсі, що це таке.

Відправлено через 1 хвилину 21 секунду:
taras_cs: 02.12.2025 16:19 кого були трабли з іграми (якими?) на Win 10/11?
Форза 4 крашилась на Він10 з Нвідією. Треба було пів року сидіти на старих дровах, щоб працювало нормально.
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Геральт: 02.12.2025 16:11Та я то прийду, аби ти не втік
Ага, "дай боже нашому теляті вовка з'їсти".
Про кордони 91го случайно не вы потужному речи писали?)
Геральт: 02.12.2025 16:11Тести - не тести
Это те красные клоуны у которых прирост от длсс 15%, а новые драйвера АМД дают +40%?)
Над ними же весь инет включая их коллег угорал.
https://www.overclockers.ua/ru/news/dig ... e-quality/
Фср4 близко к длсс, но всё ещё хуже. Даже если брать базовый апскейлер. Про реконструкцию лучей, рефлекс, генератор, геометрию и т.д. я вообще молчу.
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

erkins007
Не знаю куди дивився автор, бо отут я бачу більш деталізовану в АМД
спойлер
Зображення
Не чувакам "какая разніца" про кордони 91го патякати. :learn:
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Геральт: 02.12.2025 16:39Не знаю куди дивився автор, бо отут я бачу більш деталізовану в АМД
Так там справа длсс CNN, а не трансформер.
Вы статью читали? В ней же прямо пишут что фср4 лучше сверхточных и хуже трансформера.
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Геральт: 02.12.2025 16:39Не знаю куди дивився автор, бо отут я бачу більш деталізовану в АМД
На скріншоті порівняння ФСР4 із ДЛСС3.

Хтоби міг подумати, пан Геральт захищає апскейлер. Дожились!
Востаннє редагувалось 02.12.2025 16:42 користувачем kairo, всього редагувалось 1 раз.
Enjthesilence
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Геральт: 02.12.2025 16:39 erkins007
Не знаю куди дивився автор, бо отут я бачу більш деталізовану в АМД
спойлер
Зображення
Не чувакам "какая разніца" про кордони 91го патякати. :learn:
Так то длсс3, бронелобий. Слухай, ти ще порівняй в скількох іграх той фср4 і як швидко його імплементують, незручне питання, розумію.
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Геральт: 02.12.2025 16:39Не чувакам "какая разніца" про кордони 91го патякати.
Шо тоді такий файний патріот, якому не все одно робить тут, а не відбиває кордони 91го?
Я їх згадав тому що це гарний приклад реалістичної оцінки, а саме зовсім не реалістичної.
Filabatya
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

потужно, знаючи що фср 4тий тільки в 9 лінійки, а длсс навпаки :facepalm:
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

kairo: 02.12.2025 16:41Хтоби міг подумати, пан Геральт захищає апскейлер. Дожились!
Та він вже давно зрадив Святий Натив. Спочатку генератор, тепер апскейлер. От так єретичні доктрини і проникають навіть у самих стійких духом та вірою братів Святого Нативу.
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

erkins007: 02.12.2025 16:40 Вы статью читали?
Ти про оце?

DLSS 4 Transformer дає найкращу деталізацію зображення, але згладжування деяких дрібних елементів краще з FSR 4. Якщо порівнювати ці три технології в русі, то у кожної можна знайти певні недоліки та артефакти. Навіть DLSS 4 іноді додає певні спотворення, і деякі елементи зображення можуть бути кращими з FSR 4.

Ну і без порівняння з нативом дуже таке собі.
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Геральт: 02.12.2025 16:55
erkins007: 02.12.2025 16:40 Вы статью читали?
Ти про оце?

DLSS 4 Transformer дає найкращу деталізацію зображення, але згладжування деяких дрібних елементів краще з FSR 4. Якщо порівнювати ці три технології в русі, то у кожної можна знайти певні недоліки та артефакти. Навіть DLSS 4 іноді додає певні спотворення, і деякі елементи зображення можуть бути кращими з FSR 4.

Ну і без порівняння з нативом дуже таке собі.
"Всрамся, а не здамся", типовий Геральт :rolleyes:
Nortrom
Member
Аватар користувача

Повідомлення

За день набере, як тільки стім "роздуплиться", що перед ним 9000, а не "Radeon family" чи куди вони там то пхають.

В большинстве ее запихивают, в 7800ХТ и чуть в Amd Radeon graphics
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

GreenMile: 02.12.2025 17:02"Всрамся, а не здамся", типовий Геральт
Он пару тем назад кидал статью этих клоунов с hardware unboxed и утверждал что длсс дает прирост в 15% фпс.
Я кинул сначала нормальную статистику.
Потом скрины лично сделанные, потом уже для чистоты эксперимента и видос лично записанный где видно что без длсс 35фпс с ним 65 фпс.
Думаете человек признал свою ошибку?)
Не, он снова кидает ролик HU, над которыми весь инет потешался.
Востаннє редагувалось 02.12.2025 17:27 користувачем erkins007, всього редагувалось 1 раз.
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

erkins007: 02.12.2025 17:15
GreenMile: 02.12.2025 17:02"Всрамся, а не здамся", типовий Геральт
Он пару тем назад кидал статью этих клоунов с hardware unboxed и утверждал что длсс даже прирост в 15% фпс.
Я кинул сначала нормальную статистику.
Потом скрины лично сделанные, потом уже для чистоты эксперимента и видос лично записанный где видно что без длсс 35фпс с ним 65 фпс.
Думаете человек признал свою ошибку?)
Не, он снова кидает ролик HU, над которыми весь инет потешался.
Та я в курсі, хто він є, ми теж колись дискутували, пан на серйозних щах доводив, що будь-яке згладжування в іграх - то фігня і пікселізовані сходинки на зображенні - це круто і святий натів, а все що хоч якесь згладжування (хоч допотопне MSAA, хоч сучасне DLSS) - то мило мильне. Тепер ось вже в сортах згладжування "розбирається", не пройшло і три роки :lol:
Telcontar
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернiгiв

Повідомлення

GreenMile: 02.12.2025 17:02 "Всрамся, а не здамся", типовий Геральт :rolleyes:
Не ображайте Геральта, наш місцевий - це Гервант, з Риблі :shuffle:
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

GreenMile: 02.12.2025 17:20пан на серйозних щах доводив, що будь-яке згладжування в іграх - то фігня і пікселізовані сходинки на зображенні - це круто
Мене це також вразило. Я згодний, що ТАА, це мило, але краще вже мило ніж сходинки.
Відповісти