Я взагалі не пам'ятаю таких високих відсотків у АМД, такого не було навіть в часи К8.AMD зросла до 43,56%, тоді як показник Intel опустився до 56,44%
Райзен дає жару, Ліза молодець
Ну і окремо треба дякувати Келлеру
З.і. і як би то не було в цьому є "заслуга" Інтел, бо вони останнім часом випускають м'яко кажучи ....