Пропоную обговорити Samsung постачатиме 2‑нм чипи китайським компаніям, які розробляють обладнання для майнінгу
Як не сумно визнавати, але скам койни виявилися бізнесом що приносить бабло
Новини
Останні статті і огляди
Samsung постачатиме 2‑нм чипи китайським компаніям, які розробляють обладнання для майнінгу
-
dead_rat
Member
- Звідки: Берлін
-
Zealoth
Member
- Звідки: Харьков
Я уже и забыл что кремний еще и на эту срань уходит.
-
leif
Member
це ти про кріпту в цілому? про майнінг?dead_rat: ↑ 17.11.2025 10:29Як не сумно визнавати, але скам койни виявилися бізнесом що приносить бабло
ну, так, якщо правильно все робити за останні років 15+ можна було шалені гроші на цьому заробити навіть без якихось там супер ризикованих рухів.
-
agarus
Member
Скоро буде нова, вже стотисячна стаття що Хуавей опанував 2нм тех процес, потім що Самсунг несподівано може опинитися під санкціями через постачання ші-чипів хуавею через прокладки і так 10 років по колу, поки китайці таки не витягнуть ті 2нм нарешті.
-
my4a4oc
Member
Це ти так дивишься, коли це все вже відбулося, а коли купуєш штук на 15 баксів бітка по курсу 18, а потім дивишся як воно катає тебе до 4к баксів, то вже не таким розумним це вкладення здається, за альткоїни взагалі мовчу, там легко все вкатувалось в -98-99%.leif: ↑ 17.11.2025 11:43це ти про кріпту в цілому? про майнінг?dead_rat: ↑ 17.11.2025 10:29Як не сумно визнавати, але скам койни виявилися бізнесом що приносить бабло
ну, так, якщо правильно все робити за останні років 15+ можна було шалені гроші на цьому заробити навіть без якихось там супер ризикованих рухів.
І це тоді тих всратих фючів не було))) зараз це взагалі лудка
Востаннє редагувалось 17.11.2025 14:57 користувачем my4a4oc, всього редагувалось 1 раз.
-
Misanthrop
Member
- Звідки: То там то сям
+++agarus: ↑ 17.11.2025 11:45 Скоро буде нова, вже стотисячна стаття що Хуавей опанував 2нм тех процес, потім що Самсунг несподівано може опинитися під санкціями через постачання ші-чипів хуавею через прокладки і так 10 років по колу, поки китайці таки не витягнуть ті 2нм нарешті.
І чисто випадково виявиться, що чипи під алгоритм майнінгу нового скамкоіну досить файно справляються з ші