Выбор телевизора

Мониторы и другие устройства отображения информации
Відповісти
Автор
Повідомлення
FirstTDM
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Gold_Star: 16.11.2025 12:53Тут уже кожен сам вирішує - для ігор звісно краще олед взяти, для кіноманів більша яскравість мініледу буде в пріоритеті
Вполне может быть и так, но, имхо, кино, обычно смотрят вечером и кажется, что 1000 нит у "старых" моделей OLED будет достаточно, а новые модели 2025 года вроде как уже обеспечивают 1500-2000 нит в пике... должно хватить и киноманам... B-)
MOD.ANDREWS
Member
Звідки: Вінницька обл

Повідомлення

Gold_Star: 16.11.2025 12:53Самі придумали, чи хтось таку дурницю підказав?
Щоб не будо видно ореолів, навколо світлих об'єктів на темному фоні, зона підсвітки має бути хоча б 1х1см.
Справжній мінілед по ціні оледа ніхто не купить,тому маємо те шо маємо
Gold_Star
Member

Повідомлення

MOD.ANDREWS: 16.11.2025 13:24Щоб не будо видно ореолів, навколо світлих об'єктів на темному фоні, зона підсвітки має бути хоча б 1х1см.
То ви вже знайшли їх на огляді в rtings? Багато нарахували?
MOD.ANDREWS
Member
Звідки: Вінницька обл

Повідомлення

Gold_Star: 16.11.2025 12:53Самі придумали, чи хтось таку дурницю підказав?
Я дивлюсь на зображення і бачу ореоли розміром з пачку сірників (як у fald підсвітки). Але 3000 зон це вже хоч щось. Подивіться пункт "Lighting Zone Precision" - там шар рухають.
Це по перше, а по друге подивіться ціну на нього - він коштує як олед
Я не проти мініледа, але хай він коштує на 10% дорожче за direct чи edge підсвітку.
Gold_Star
Member

Повідомлення

MOD.ANDREWS: 16.11.2025 14:15Я дивлюсь на зображення і бачу ореоли розміром з пачку сірників (як у fald підсвітки). Але 3000 зон це вже хоч щось. Подивіться пункт "Lighting Zone Precision" - там шар рухають.
Їх там на огляді і не видно - може проблема в вашому моніторі? :rotate:
MOD.ANDREWS: 16.11.2025 14:15Це по перше, а по друге подивіться ціну на нього - він коштує як олед
Я не проти мініледа, але хай він коштує на 10% дорожче за direct чи edge підсвітку.
А ще краще безкоштовно :)
Тримайте порівняння від калібровщика топового оледу Самсунг проти двічі дешевшого мініледу Хайсенс
спойлер
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: Воля або смерть🇺🇦

Повідомлення

кстати говоря на оледе если что то яркое на черном фоне то в глазах гало/ореолы тоже как бы ощущаются но не из за монитора, а из за устройства глаз то ли просто свет рассеиваится... у вас аналогично?
FirstTDM
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

odessitmws: 16.11.2025 15:33кстати говоря на оледе если что то яркое на черном фоне то в глазах гало/ореолы тоже как бы ощущаются
Ну да... если хороший олед и правильно настроен, то на черном фоне/ночью, например, яркий фонарь/огонь дает эффект реальности, т.е. слепит глаза вплоть до ореолов/гала... всё логично: у оледа абсолютный черный, а в 2-3% экрана может и больше 1000 нит засветить белым/желтым...
Ektalion
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Gold_Star: 16.11.2025 12:53 Тут уже кожен сам вирішує - для ігор звісно краще олед взяти, для кіноманів більша яскравість мініледу буде в пріоритеті
Давно так не сміявся.

Два дні тому дивився Франкенштайн 2025. Було суцільне задоволення від перегляду картинки.
odessitmws: 16.11.2025 15:33 кстати говоря на оледе если что то яркое на черном фоне то в глазах гало/ореолы тоже как бы ощущаются но не из за монитора, а из за устройства глаз то ли просто свет рассеиваится... у вас аналогично?
На моїй Лижі і Делі не бачу такого.
walkman3000
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ektalion
А який у вас сетап?
Gold_Star
Member

Повідомлення

Ektalion: 16.11.2025 21:50Давно так не сміявся.

Два дні тому дивився Франкенштайн 2025. Було суцільне задоволення від перегляду картинки.
:laugh:
Ektalion: 15.11.2025 17:26В моєму профільному 250 і? Яскравість більше 40% не ставлю.
Оце я розумію задоволення від кіна при 100 нітах :lol:
Ektalion
Member
Аватар користувача

Повідомлення

walkman3000: 16.11.2025 22:39 А який у вас сетап?
Усе в профілі.
DEVES
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Что выбрать?
Samsung OLED QE65S90FAUXUA или LG OLED 65" OLED65C54LA
FirstTDM
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

DEVES: 24.11.2025 13:44Что выбрать?
Samsung OLED QE65S90FAUXUA или LG OLED 65" OLED65C54LA
Хороший вопрос! Присоединяюсь... а ведь еще есть Philips 65OLED820/12 такого же уровня... вдруг что имел счастье сравнить эти модели...
walkman3000
Member
Аватар користувача

Повідомлення

DEVES: 24.11.2025 13:44 Что выбрать?
Samsung OLED QE65S90FAUXUA или LG OLED 65" OLED65C54LA
какие сценарии использования?
Gold_Star
Member

Повідомлення

DEVES: 24.11.2025 13:44Что выбрать?
Samsung OLED QE65S90FAUXUA или LG OLED 65" OLED65C54LA
Якщо вірити оглядам на rtings, у S90F зовсім трішечки вища яскравість, десь на стільки ж більший охват по кольорам, ну і PQ EOTF точніше відпрацьовує. А ось у С5 краща постобробка контенту з низькою якістю... Звідси можна зробити висновок, що S90F підходить як моніторний варіант для ігор і відео в 4К HDR, а С5 більше для ютубчиків і онлайн тб...
FirstTDM: 24.11.2025 13:51Philips 65OLED820/12
Пишуть що у нього панель та сама що у LG C5, але немає конкретних тестів і порівнянь. З очевидного перевага у вбудованій аудіосистемі і Ambilight (жирний плюс до загальної атмосфери в темній кімнаті). А взагалі було б непогано на місці порівняти усі три моделі в їх стокових налаштуваннях, і вже обирати виключно на своє сприйняття.

Додам також, що в S90F немає підтримки Dolby Vision
Востаннє редагувалось 24.11.2025 17:28 користувачем Gold_Star, всього редагувалось 1 раз.
DEVES
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Изначально ориентир был на 65С5, позже как вариант стал рассматривать 65S90F из-за акции с PS5+сталкер.
Сегодня вsяснилось, что акция с пс5 закончилась + увидел на ютубе упоминание о вертикальных полосах в темных сценах (выглядит печально).

Теперь метания между прошитым европейцем 65C5 за 67к (с доставкой есть вопросы) и 65G5 официальным за 85.5к в магазине под боком.
Для чего: кино + xbox
Nutbar
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Ще варто додати, що у S90F на голову кращий антиблік. А на боці C5 ОС з більшою кількістю цікавих аплікух та кращий пульт.

Відправлено через 2 хвилини 29 секунд:
DEVES
Беріть G5, якщо бюджет дозволяє. Або С5/S90F в більшій діагоналі.
FirstTDM
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Gold_Star: 24.11.2025 17:28З очевидного перевага у вбудованій аудіосистемі і Ambilight (жирний плюс до загальної атмосфери в темній кімнаті).
Ага... я именно на это и смотрю - без ущерба от качества картинки... уже привык к Ambilight от Филипса на "старых" ТВ - мне нравится...
walkman3000
Member
Аватар користувача

Повідомлення

DEVES: 24.11.2025 17:28Для чего: кино
C5+q930f, картинка без нормального звука ненужна. если есть "лишние" 25К то вместо С5 взять G5.
Ortyomko
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Gold_Star: 24.11.2025 17:28 Додам також, що в S90F немає підтримки Dolby Vision
це взагалі якийсь треш :eek:
Відповісти