Огляд гри ARC Raiders. Рейдери виходять на полювання

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Afit
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Люди, ставте графіку яка вам до вподоби) Це ж грубо кажучи грінділка, а вже потім шутер. Це явно не змагальна гра, то ж насолодіться вже нарешті хочаб тутешніми краєвидами. Оптимізоном і графою нарешті можна обмазатись, а вас до примітивної картинки тягне, знову заради змагального задротства. Тим паче це не та гра де це дійсно дасть вагомі переваги
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

xIIImaL: 07.11.2025 19:17Ох уж эта лгбт радуга на главной обложке .. разрабы какбы намекают? пожалуй только изза этого пропущу , cлишком жирно
Та це банальна ретро-стилізація. В наш час уже у всьому ЛГБТ бачать))
спойлер
Зображення
Феофан Мухин
Member
Аватар користувача

Повідомлення

kairo: 08.11.2025 18:01
спойлер
Зображення
Ох, ты ж блин (это я про фиговину на фото под спойлером)! Быстропроявляемая любительская 8-мм киноплёнка. Типа, отснял, и через несколько минут можно смотреть. Не знал, что такое бывает.
Самому в юности доводилось снимать на супер-8 и проявлять в домашних условиях, так это было мероприятие на полдня.
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Afit: 08.11.2025 17:20Люди, ставте графіку яка вам до вподоби) Це ж грубо кажучи грінділка, а вже потім шутер. Це явно не змагальна гра, то ж насолодіться вже нарешті хочаб тутешніми краєвидами. Оптимізоном і графою нарешті можна обмазатись, а вас до примітивної картинки тягне, знову заради змагального задротства. Тим паче це не та гра де це дійсно дасть вагомі переваги
А вам і не дають можливості пограти з нормальною картинкою, тіні будуть страшні для всіх, нібі 5090 не може те що 980 вже давно могла, ненавиджу такі обмеження.
Enjthesilence
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kib: 08.11.2025 09:08
Enjthesilence: 07.11.2025 17:36а сама штука з налаштуванням тіней, у цій грі вищі налаштування тіней - менше темних місць у приміщеннях.
А пруфи можна? а то якось дуже дивно звучить. Люди навпаки рекомендують тіні вниз опускати.

індерект лайтнінг зникає/промальовується тільки впритул на низькому\середньому значенні тіней. ще на лоу шадоус, зникають динамічні тіні, і ти просто не побачиш тінь людини, яка наприклад стоїть за кутком поруч, або над тобою на даху. я граю на максимальних налаштуваннях, мені дозволяє залізо у грі чудова оптимізація, виглядає шикарно. для мене це важливіший аспект, ніж відсутність кущів, тіней і тд.
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Vpupkin: 07.11.2025 19:01Тільки Hunt showdown, тільки хардкор, а це якийсь зумерський карнавал
Плюс, после ханта это всё уже не серьёзно.
mgerchik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

proos: 07.11.2025 15:05Одному есть шанс получить удовольствие?)
пока только в соло и бегаю. В 99% встреч dont shoot срабатывает. один раз всего чел предал, после того как долутался, но даже тогда благодаря длинному ТТК можно нормально урона нанести, и даже нокнуть.
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

Prescott: 09.11.2025 12:19
Vpupkin: 07.11.2025 19:01Тільки Hunt showdown, тільки хардкор, а це якийсь зумерський карнавал
Плюс, после ханта это всё уже не серьёзно.
Після Арка, в Ханті боти це масовка для антуражу.
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Kib: 18.11.2025 09:19Після Арка, в Ханті боти це масовка для антуражу.
В хант за пвп против серьёзных мужиков приходят)
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

Prescott: 19.11.2025 05:10
Kib: 18.11.2025 09:19Після Арка, в Ханті боти це масовка для антуражу.
В хант за пвп против серьёзных мужиков приходят)
ПВП для мужиків яким за 30, тобто максимально не динамічне, ви хотіли сказати. Є гравці танків, яких називають пивом, і є гравці ханта, "серйозні мужики" B-) :gigi:
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Kib: 19.11.2025 06:17ПВП для мужиків яким за 30, тобто максимально не динамічне, ви хотіли сказати. Є гравці танків, яких називають пивом, і є гравці ханта, "серйозні мужики"
Хант крайне скилозависимая игра, не скажите. Очень высокий порог входа.
Відповісти