Новини
Останні статті і огляди
Огляд гри ARC Raiders. Рейдери виходять на полювання
-
karokum
Member
Пропоную обговорити Огляд гри ARC Raiders. Рейдери виходять на полювання
Динамічний рейтрейсинг це звісно смертний вирок собі підписати
В цілому все дуже круто зроблено. Єдиний мінус імхо це tpp і всі ці pvp особливості до яких він змушує звикати
Динамічний рейтрейсинг це звісно смертний вирок собі підписати
В цілому все дуже круто зроблено. Єдиний мінус імхо це tpp і всі ці pvp особливості до яких він змушує звикати
-
alumem
Member
- Звідки: Суми
Самый большой минус это тикрейт серверов
-
Enjthesilence
Member
який вирок? чудово імплементований ртгі, дякую що не кривий люмен і в нас величезний запас продуктивності.karokum: ↑ 07.11.2025 14:17 Пропоную обговорити Огляд гри ARC Raiders. Рейдери виходять на полювання
Динамічний рейтрейсинг це звісно смертний вирок собі підписати
В цілому все дуже круто зроблено. Єдиний мінус імхо це tpp і всі ці pvp особливості до яких він змушує звикати
-
proos
Member
- Звідки: Одеса
Одному есть шанс получить удовольствие?)
-
Grava
Member
- Звідки: Запоріжжя
proos
Звичайно. В соло навіть цікавіше ніж з рандомами
але в паті найкраще як на мене.
Звичайно. В соло навіть цікавіше ніж з рандомами
-
proos
Member
- Звідки: Одеса
Grava
Поняв.
Поняв.
-
karokum
Member
Enjthesilence
Огляд дивився? Скріни? Мінімальне критичне мислення? Чи лише мінуси ставити
Видимість в закритих приміщеннях геймченджер для pvp шутера. Зі статикою видно кожен кут, з рт не видно ніхрена
Ще ж спеціально написав що ВСЕ круто зроблено, до гри претензій немає
Огляд дивився? Скріни? Мінімальне критичне мислення? Чи лише мінуси ставити
Видимість в закритих приміщеннях геймченджер для pvp шутера. Зі статикою видно кожен кут, з рт не видно ніхрена
Ще ж спеціально написав що ВСЕ круто зроблено, до гри претензій немає
-
Grava
Member
- Звідки: Запоріжжя
Що з рт, що статика - нічого не бачу у закритих приміщенняхkarokum: ↑ 07.11.2025 16:23Зі статикою видно кожен кут, з рт не видно ніхрена
-
Enjthesilence
Member
Попустись вже зі своїми мінусами, всім начхати на цеkarokum: ↑ 07.11.2025 16:23 Enjthesilence
Огляд дивився? Скріни? Мінімальне критичне мислення? Чи лише мінуси ставити![]()
Видимість в закритих приміщеннях геймченджер для pvp шутера. Зі статикою видно кожен кут, з рт не видно ніхрена
Ще ж спеціально написав що ВСЕ круто зроблено, до гри претензій немає
так а ще, якщо в грі поставити фоліадж на низьке значення, то зникає трава і половина кущів, що тепер? Завжди в онлайн шутерах більшість гравців грають в потейто-мод, то тепер через таких не робити пристойну графіку? Так якби ти в гру пограв нормально, помітив би купу місць, де навпаки рт - дає перевагу, тому що більше світла відбивається і деякі кути стають світлішими, та сама штука з налаштуванням тіней, у цій грі вищі налаштування тіней - менше темних місць у приміщеннях. ще дальність обʼєктів, на якій зникаю дерева і модельки, то це критично, але ти ж скріни розглядав, а в гру не грав
-
OldGoodGames
Member
Чушь!Огляд гри ARC Raiders. Рейдери виходять на полювання
-
Vpupkin
Member
- Звідки: Dnipro
Бо нічого не видно?karokum: ↑ 07.11.2025 14:17Динамічний рейтрейсинг це звісно смертний вирок собі підписати
Відправлено через 12 хвилин 18 секунд:
Тільки Hunt showdown, тільки хардкор, а це якийсь зумерський карнавал
-
xIIImaL
Member
- Звідки: Украина
Ох уж эта лгбт радуга на главной обложке .. разрабы какбы намекают?
пожалуй только изза этого пропущу , cлишком жирно
-
karokum
Member
Enjthesilence
Де я говорив що не треба красиву графіку робити, чи що я в гру не грав? Треш... Сам собі щось придумав і цілий абзац настрочив щоб це спростувати
Відправлено через 6 хвилин 52 секунди:
Де я говорив що не треба красиву графіку робити, чи що я в гру не грав? Треш... Сам собі щось придумав і цілий абзац настрочив щоб це спростувати
Відправлено через 6 хвилин 52 секунди:
Отож бо. Я би з радістю пограв ще чисто pve історію. Бо гра дійсно красива, і сетинг мені дуже подобається. Але хочеш вижити - треба підходити змагально до всього, в тч налаштуваньGrava: ↑ 07.11.2025 17:06 Що з рт, що статика - нічого не бачу у закритих приміщенняхТа і взагалі, яка різниця якщо з видом від 3 особи можна просто сидіти за кутом і бачити всі переміщення ворога
![]()
-
Muttabor
Member
- Звідки: Киев
это, скорее, дизайн в стиле "ретрофутуризм", а не лгбт ...xIIImaL: ↑ 07.11.2025 19:17Ох уж эта лгбт радуга на главной обложке .. разрабы какбы намекают?
- например
-
mult
Member
Vpupkin
Так в Hunt showdown по моєму тільки в команді нормально грати і то не зразу.
Одному там робити нічого, на скільки я дивився огляди.
Плюс пишуть що гравців новачків і соло теж з 10 годинами гри, закидує до 300-1000 годинами ветеранами.
А тут можна одному бігати і поки що є якийсь баланс
Так в Hunt showdown по моєму тільки в команді нормально грати і то не зразу.
Одному там робити нічого, на скільки я дивився огляди.
Плюс пишуть що гравців новачків і соло теж з 10 годинами гри, закидує до 300-1000 годинами ветеранами.
А тут можна одному бігати і поки що є якийсь баланс
-
karokum
Member
А ще тут навіть не обов'язково стрілятись, можна просто розминутися. І за майже 20 годин гри враження від ком'юніті максимально позитивні. Жоден донтшутер в спину не вистрелив. І цей момент випадкових кооперацій проти мобів чи інших гравців які без попередження стріляють теж прикольно виходить
-
Vpupkin
Member
- Звідки: Dnipro
Ця інфа застаріла і не дуже актуальна, гра навіть мене трохи береже з паузою у 1,5 року, новачкам теж має бути ок.mult: ↑ 07.11.2025 21:20Так в Hunt showdown по моєму тільки в команді нормально грати і то не зразу.
Одному там робити нічого, на скільки я дивився огляди.
Плюс пишуть що гравців новачків і соло теж з 10 годинами гри, закидує до 300-1000 годинами ветеранами.
А тут можна одному бігати і поки що є якийсь баланс
-
Артем123
Junior
- Звідки: Олександрія
от беда,а когда радугу после дождя заметишь? что у тебя в мыслях? неужели ЛГБТ мысли? весь мир против твоих нравов) терпыxIIImaL: ↑ 07.11.2025 19:17 Ох уж эта лгбт радуга на главной обложке .. разрабы какбы намекают?пожалуй только изза этого пропущу , cлишком жирно
-
chipsy
Member
Ти коли на вулиці веселку бачишь не хрестишся?xIIImaL: ↑ 07.11.2025 19:17 Ох уж эта лгбт радуга на главной обложке .. разрабы какбы намекают?пожалуй только изза этого пропущу , cлишком жирно
-
Kib
Member
- Звідки: Житомир
А пруфи можна? а то якось дуже дивно звучить. Люди навпаки рекомендують тіні вниз опускати.Enjthesilence: ↑ 07.11.2025 17:36а сама штука з налаштуванням тіней, у цій грі вищі налаштування тіней - менше темних місць у приміщеннях.