Огляд гри ARC Raiders. Рейдери виходять на полювання

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
karokum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Пропоную обговорити Огляд гри ARC Raiders. Рейдери виходять на полювання


Динамічний рейтрейсинг це звісно смертний вирок собі підписати
В цілому все дуже круто зроблено. Єдиний мінус імхо це tpp і всі ці pvp особливості до яких він змушує звикати
alumem
Member
Звідки: Суми

Повідомлення

Самый большой минус это тикрейт серверов
Enjthesilence
Member
Аватар користувача

Повідомлення

karokum: 07.11.2025 14:17 Пропоную обговорити Огляд гри ARC Raiders. Рейдери виходять на полювання


Динамічний рейтрейсинг це звісно смертний вирок собі підписати
В цілому все дуже круто зроблено. Єдиний мінус імхо це tpp і всі ці pvp особливості до яких він змушує звикати
який вирок? чудово імплементований ртгі, дякую що не кривий люмен і в нас величезний запас продуктивності.
proos
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса

Повідомлення

Одному есть шанс получить удовольствие?)
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

proos
Звичайно. В соло навіть цікавіше ніж з рандомами :) але в паті найкраще як на мене.
proos
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса

Повідомлення

Grava
Поняв.
karokum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Enjthesilence
Огляд дивився? Скріни? Мінімальне критичне мислення? Чи лише мінуси ставити :)
Видимість в закритих приміщеннях геймченджер для pvp шутера. Зі статикою видно кожен кут, з рт не видно ніхрена
Ще ж спеціально написав що ВСЕ круто зроблено, до гри претензій немає
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

karokum: 07.11.2025 16:23Зі статикою видно кожен кут, з рт не видно ніхрена
Що з рт, що статика - нічого не бачу у закритих приміщеннях :laugh: Та і взагалі, яка різниця якщо з видом від 3 особи можна просто сидіти за кутом і бачити всі переміщення ворога :laugh:
Enjthesilence
Member
Аватар користувача

Повідомлення

karokum: 07.11.2025 16:23 Enjthesilence
Огляд дивився? Скріни? Мінімальне критичне мислення? Чи лише мінуси ставити :)
Видимість в закритих приміщеннях геймченджер для pvp шутера. Зі статикою видно кожен кут, з рт не видно ніхрена
Ще ж спеціально написав що ВСЕ круто зроблено, до гри претензій немає
Попустись вже зі своїми мінусами, всім начхати на це
так а ще, якщо в грі поставити фоліадж на низьке значення, то зникає трава і половина кущів, що тепер? Завжди в онлайн шутерах більшість гравців грають в потейто-мод, то тепер через таких не робити пристойну графіку? Так якби ти в гру пограв нормально, помітив би купу місць, де навпаки рт - дає перевагу, тому що більше світла відбивається і деякі кути стають світлішими, та сама штука з налаштуванням тіней, у цій грі вищі налаштування тіней - менше темних місць у приміщеннях. ще дальність обʼєктів, на якій зникаю дерева і модельки, то це критично, але ти ж скріни розглядав, а в гру не грав
OldGoodGames
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Огляд гри ARC Raiders. Рейдери виходять на полювання
Чушь! :gigi: :facepalm: :popcorn: :puke:
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

karokum: 07.11.2025 14:17Динамічний рейтрейсинг це звісно смертний вирок собі підписати
Бо нічого не видно?

Відправлено через 12 хвилин 18 секунд:
Тільки Hunt showdown, тільки хардкор, а це якийсь зумерський карнавал B-)
xIIImaL
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Ох уж эта лгбт радуга на главной обложке .. разрабы какбы намекают? :shuffle: пожалуй только изза этого пропущу , cлишком жирно
karokum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Enjthesilence
Де я говорив що не треба красиву графіку робити, чи що я в гру не грав? Треш... Сам собі щось придумав і цілий абзац настрочив щоб це спростувати :popcorn:

Відправлено через 6 хвилин 52 секунди:
Grava: 07.11.2025 17:06 Що з рт, що статика - нічого не бачу у закритих приміщеннях :laugh: Та і взагалі, яка різниця якщо з видом від 3 особи можна просто сидіти за кутом і бачити всі переміщення ворога :laugh:
Отож бо. Я би з радістю пограв ще чисто pve історію. Бо гра дійсно красива, і сетинг мені дуже подобається. Але хочеш вижити - треба підходити змагально до всього, в тч налаштувань :laugh:
Muttabor
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

xIIImaL: 07.11.2025 19:17Ох уж эта лгбт радуга на главной обложке .. разрабы какбы намекают?
это, скорее, дизайн в стиле "ретрофутуризм", а не лгбт ...
например
istockphoto-1398059712-1024x1024.jpg
mult
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Vpupkin
Так в Hunt showdown по моєму тільки в команді нормально грати і то не зразу.
Одному там робити нічого, на скільки я дивився огляди.
Плюс пишуть що гравців новачків і соло теж з 10 годинами гри, закидує до 300-1000 годинами ветеранами.
А тут можна одному бігати і поки що є якийсь баланс :)
karokum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

mult: 07.11.2025 21:20 А тут можна одному бігати і поки що є якийсь баланс :)
А ще тут навіть не обов'язково стрілятись, можна просто розминутися. І за майже 20 годин гри враження від ком'юніті максимально позитивні. Жоден донтшутер в спину не вистрелив. І цей момент випадкових кооперацій проти мобів чи інших гравців які без попередження стріляють теж прикольно виходить
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

mult: 07.11.2025 21:20Так в Hunt showdown по моєму тільки в команді нормально грати і то не зразу.
Одному там робити нічого, на скільки я дивився огляди.
Плюс пишуть що гравців новачків і соло теж з 10 годинами гри, закидує до 300-1000 годинами ветеранами.
А тут можна одному бігати і поки що є якийсь баланс
Ця інфа застаріла і не дуже актуальна, гра навіть мене трохи береже з паузою у 1,5 року, новачкам теж має бути ок.
Артем123
Junior
Звідки: Олександрія

Повідомлення

xIIImaL: 07.11.2025 19:17 Ох уж эта лгбт радуга на главной обложке .. разрабы какбы намекают? :shuffle: пожалуй только изза этого пропущу , cлишком жирно
от беда,а когда радугу после дождя заметишь? что у тебя в мыслях? неужели ЛГБТ мысли? весь мир против твоих нравов) терпы
chipsy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

xIIImaL: 07.11.2025 19:17 Ох уж эта лгбт радуга на главной обложке .. разрабы какбы намекают? :shuffle: пожалуй только изза этого пропущу , cлишком жирно
Ти коли на вулиці веселку бачишь не хрестишся? :lol:
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

Enjthesilence: 07.11.2025 17:36а сама штука з налаштуванням тіней, у цій грі вищі налаштування тіней - менше темних місць у приміщеннях.
А пруфи можна? а то якось дуже дивно звучить. Люди навпаки рекомендують тіні вниз опускати.
Відповісти