Перевірені люди (2024-2026)

Отзывы о сделках в Барахолке. Хорошие и плохие
Відповісти
Автор
Повідомлення
Pavel Lesunov
Member
Звідки: Днепр

Повідомлення

Купував БП у олег Л по повній передплаті.Все пройшло на вищому рівні. Швидко відправлено , запаковано надійно. Рекомендую до
співпраці :super:
олег Л
Junior
Аватар користувача
Звідки: Первая СТОЛИЦА

Повідомлення

Рекомендую Pavel Lesunov к сотрудничеству! Ответственный и надежный покупатель :super:
John Doe
Member
Аватар користувача
Звідки: Луганск UA

Повідомлення

Купував у master кишеню ShuoLe для SATA-накопичувачів 2.5".
Дуже швідко відправлено, добре запаковано. Все працює бездоганно.
Рекомендую до співпраці. :rotate: :super:
Enjoy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

sx45: 28.10.2025 15:05 Купил видеокарту у Enjoy.
Все соответствует заявленному, работает исправно, внешний вид как только с завода. Рекомендую.
Продал видеокарту наложенным платежом товарищу sx45, быстрое получение, проверка в рамках манибека, приятная коммуникация, очень рекомендую к сотрудничеству. :up:
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Купував у Shpoker ssd samsung evo 860 256gb за повною передплатою, швидка відправка, надійне пакування, кращі рекомендації :beer:
Shpoker
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

продал ссд 7mindfields, моментальная оплата, рекомендую
saaber_aero
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Приобрел у sskiev память для ноута по полной предоплате. Отправил быстро, память рабочая. Рекомендую.
Dubass
Member
Аватар користувача
Звідки: ХАРЬКОВ

Повідомлення

За останні місяці багато чого продав, та можу рекомендувати для співпраці таких форумчан:
Kypatop01, ozeransky, Nik29-7777, Slepeer, Nick_Executer, Krupik, Litak, WantedX7, <Dmitry>, Lak1ll, Ruslanu4, panitive, Grimm та може ще когось забув, вибачайте..)
Nick_Executer
Junior
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Ramon рекомендую к сотрудничеству. Приобрел у камрада ноутбук, все четко
Ramon
Member
Аватар користувача
Звідки: 3dolbuniv

Повідомлення

Рекомендую Nick_Executer ^ :) :up:
Lak1ll
Junior
Аватар користувача
Звідки: Чернигов

Повідомлення

Купував кулер для процесору Thermalright Phantom Spirit 120 Se у Dubass . Вийшов на диво кращий чим мiй Noctua d14 на 7500f з розгоном по шинi до 5424! Рекомендую! Все добре, без проблем :super: :up:
Razer-1988
Junior

Повідомлення

Відправляв на ремонт блок живлення Mcloud. Оперативно діагностував несправність, все якісно відремонтував. Після ремонту блок працює стабільно, рекомендую!
Lak1ll
Junior
Аватар користувача
Звідки: Чернигов

Повідомлення

Купував комплект s1155 P67 Sabertooth + i5 2500K + 2x4Gb + CNPS10X Performa у Nobil. Були нюанси в роботi, а саме з розгоном процесору (турбобуст теж не працював) та оперативноi пам'ятi(xmp теж не працював та JEDEC вище 1333). З часом я iх вирiшив, прошив бiос вiдкатом + апдейтом, (треба було один перехiдний бiос два рази прошити :eek: ) пiсля того тiльки з'явився весь функцiонал. Претензiй до Nobil не маю бо треба було до купiвлi перевiряти цi моменти. Зараз все ок. В цiлому можу рекомендувати. Зараз все добре :super: :up:
pelia
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Придбав павербанк у пана OdeessaM, оформив посилку практично за 5 хвилин, приїхало все супер, навіть пакетик (!) для того щоб його нести положив у коробкую. Все чудово, рекомендую! :up:
Podyrio
Member

Повідомлення

Покупал у Weltverloren диск на 5 tb, все прошло отлично!
Neroon
Member
Аватар користувача
Звідки: Кропивницкий

Повідомлення

Купил у ikosike комплект на базе G6405 по полной предоплате. Все отлично. Рекомендую к сотрудничеству :up:
Так же у камрада DJ_Rus была куплена rx470. Все отлично, рекомендую :up:
mklm
Member
Аватар користувача

Повідомлення

sskiev - надійний продавець :beer:
aryom
Member

Повідомлення

Покупал железки у форумчанина Bugnet. Все в лучшем виде - рекомендую. :up:
Andrey_kyky
Junior
Звідки: Киев

Повідомлення

Придбав процессор та ОЗУ у a_z_z_y все працює як і потрібно, рекомендую
Також взяв кілька накопичувачів у Impost, шидка відправка, чудовий стан. Рекомендую.
Freeman28
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Купил башню у iamduxa по полной предоплате. Все отлично, быстрая отправка, спасибо. :up:
Відповісти