Спасибо за краткий обзор и бенчи. Утечку памяти на видике починили или еще нет?


От в чому питання, а ми тут на форумі гадали куди 16 гіг відеопамяті могли йтиNikoliasik_Zeus: ↑ 17.10.2025 14:28 Пропоную обговорити Battlefield 6 — огляд шутера нового покоління та графічних технологій
Спасибо за краткий обзор и бенчи. Утечку памяти на видике починили или еще нет?
![]()
С DLSS Quality лучше видны элементы недостроенного здания и некоторые другие объекты, видны секции забора, которых нет с TAA. Только крыша на переднем плане имеет более приятные плавные очертания с TAA. Однако это статические изображения. В динамике заметны шлейфы у падающих листьев. Аналогичные ореолы могут появляться и у других движущих объектов. Но в целом видно, что картинка с DLSS Quality в чем-то приятнее, чем с TAA в нативном разрешении 2560×1440.
Шах и мат тем, кто заявлял,что ДЛСС - "ненужное мыло"DLSS Quality не хуже, а то и лучше нативного формата 1440p с TAA
Ось воно шо, а я гадаю куди 16 гіг вірам ділися)Nikoliasik_Zeus: ↑ 17.10.2025 14:28 Пропоную обговорити Battlefield 6 — огляд шутера нового покоління та графічних технологій
Спасибо за краткий обзор и бенчи. Утечку памяти на видике починили или еще нет?
![]()
Нафіга воно треба, в екшоні ви все одно калюжі не будете розглядати, а більше фпс усіх порадує - щось приблизно таке за змістом казав хтось з причетних до розробки у інтерв'юVpupkin: ↑ 17.10.2025 14:36Хоча, можна було б і зробити калюжі на променях, а то на фоні бф5 регрес виходить.
Особисто мене бісить глючний SSR, а ще є налаштування, як вам потрібні зайві фпси то у чому проблема? Хай кожен сам вирішує що йому треба, тимпаче у гравця з 5090 може бути більше фпесів з променевими калюжами ніж у гравця з 4070 і SSR замість відображень.Grava: ↑ 17.10.2025 14:58Нафіга воно треба, в екшоні ви все одно калюжі не будете розглядати, а більше фпс усіх порадує - щось приблизно таке за змістом казав хтось з причетних до розробки у інтерв'ю
Кіберкотлети так і роблять - бо модельки краще видно наче_Andrik_: ↑ 17.10.2025 15:01 З таким темпом в грі взагалі не до розглядання деталей. Все в ноль крім дальності , сіткі та ще пару налаштувань і в атаку![]()
кампанію під пивко можна й в 4к на топовій 50Х0 зі всіма налаштуваннями й пограти. Але для мультика краще і справді все викрутити в 0.Grava: ↑ 17.10.2025 14:58Нафіга воно треба, в екшоні ви все одно калюжі не будете розглядати, а більше фпс усіх порадує - щось приблизно таке за змістом казав хтось з причетних до розробки у інтерв'ю
Збільшує затримкуproos: ↑ 17.10.2025 14:45На 4070 ставлю длаа, 130% от хд разрешения, всё на ультра и картинка огонь. Видик нагружен макс до 90%. Всё очень чётко видно, по сравнению с таа. Вообще длаа это чудо из чудес.
теж саме з затримкоюproos: ↑ 17.10.2025 14:45 В киндом кам 2, длсс лучше чем натив, я офигел когда это увидел. Всё очень чётко и без мыла.
Ніт не знижуєtornadox: ↑ 17.10.2025 16:39
Збільшує затримкуproos: ↑ 17.10.2025 14:45На 4070 ставлю длаа, 130% от хд разрешения, всё на ультра и картинка огонь. Видик нагружен макс до 90%. Всё очень чётко видно, по сравнению с таа. Вообще длаа это чудо из чудес.
теж саме з затримкоюproos: ↑ 17.10.2025 14:45 В киндом кам 2, длсс лучше чем натив, я офигел когда это увидел. Всё очень чётко и без мыла.
перевірено в COD: Warzone. Для сингла звісно ок.
DLAA не збільшує затримку, DLSS зменшує, адже гра в реальності рендериться в меншій роздільній здатності.tornadox: ↑ 17.10.2025 16:39Збільшує затримку
Менше відволікаючих факторів, і плавності та відгуку додає . А в сінгл так , на мах майже все викрутив і в 4к на rx7900xt 80fps в середньому . В мульті від 120 маюVlaad13: ↑ 17.10.2025 15:25Кіберкотлети так і роблять - бо модельки краще видно наче_Andrik_: ↑ 17.10.2025 15:01 З таким темпом в грі взагалі не до розглядання деталей. Все в ноль крім дальності , сіткі та ще пару налаштувань і в атаку![]()