Огляд та тестування материнської плати MSI B850 Gaming Plus WiFi PZ для платформи AMD Socket AM5. Концепція Project Zero «без кабелів»

Обсуждение статей и новостей сайта
Ответить
Автор
Сообщение
ronemun
Advanced Member

Сообщение

Пропоную обговорити Огляд та тестування материнської плати MSI B850 Gaming Plus WiFi PZ для платформи AMD Socket AM5. Концепція Project Zero «без кабелів»

Гарні фотографії плати: без радіторів, з обох сторін, чіткі, загальний вид і окремо по блокам
дивує наскільки зменшились розміри допоміжних компонентів - резисторів/конденсаторів/транзисторних збірок...
їх часто можна помітити лише на білому фоні - напевно тому він став популярним. На чорному/темному більшість елементів обвязки можна помітити лише під певним кутом освітлення, інакше вони зливаються з припоєм на пустих контактних площадках і пропайці наскрізних отворів, і не розбереш - є компоненти чи на них зекономили. ОСобливо китайські ноунейм плати цим зловживають - на ebay фото нечітке, а коли придивишся - маса елементів відсутня, припій на контактах їх встановленя є, а між контактами пусто. На платі у цій статті майже немає таких пустих місць

Відправлено через 4 хвилини 55 секунд:
вигляд без кабелів дійсно цікавий, і багато місця для самих кабелів з другої сторони плати - різні радіатори і плати не заважають, і багато плат легко встановити
Дивують, чому раніше до цього не догадались
Edward_Sumy
Member
Откуда: Суми

Сообщение

Дуже сподобалось збирати на МСІ пз. Чиста і охайна збірка, вигідний каблменеджмент :up:
Jay228
Member
Аватара пользователя

Сообщение

тепер кришка корпуса сзаду точно не закриеться
Ekz0rcyst
Member
Аватара пользователя
Откуда: local

Сообщение

Jay228
Відповідь проста, - треба відповідний кейс і все буде ок.
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Ekz0rcyst
Так у звичайний і не запхнеш, бо там банально немає прорізів під конектори на звороті :)
Lekrs
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Задньоконекторна, точно задньоконекторна... :D
Ekz0rcyst
Member
Аватара пользователя
Откуда: local

Сообщение

daesz
Ну так а я про що? Я ж про те саме. ;)
Alanis
Member
Аватара пользователя
Откуда: Славянск

Сообщение

А такая компоновка наверное должна хорошо зайти в связке ITX-плата и корпуса. Платы такого типоразмера и так перегружены, часто целые бутерброды из радиаторов и доп.плат. Коннекторы несмотря на относительно небольшой размер на такой малышке занимают немало места. Собрать будет легче, сзади подлезть проще, правда совсем худой корпус сделать не выйдет, под кабели надо запас места. Хотя понимаю, какая же нишевая история выходит.
Melofon
Member
Аватара пользователя
Откуда: Николаев

Сообщение

На жаль плата не готова до справжніх експериментів з оверклокінгом
Естественно :gigi: , бо снова плата за 10к имеет врм на слабеньких дискретных мосфетах а не на нормальных дрмосах, а так если не гнаться за скрытыми кабелями за эти деньги или даже дешевле уже можно купить более нормальную в плане врм плату где будет как минимум 7 удвоенных фаз на ядра по 80А (14 дрмосов по 80А), такой врм и меньше греется бо имеет лучший КПД и лучше гонится, уж для старших процессоров типа 9900/9950 такой врм более желательный чем те что на дискретных мосфетах и который больше подходит для 8-ядерников.
Hells Angels
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кам'янець-Подільський

Сообщение

Alanis: 12.10.2025 20:50Собрать будет легче, сзади подлезть проще, правда совсем худой корпус сделать не выйдет, под кабели надо запас места. Хотя понимаю, какая же нишевая история выходит.
там достатньо поробити Г-подібні конектори для всього підключення, чи буде хтось заморочуватись з цим :dontknow:
Alanis
Member
Аватара пользователя
Откуда: Славянск

Сообщение

Hells Angels
Я имел в виду что будет красиво под кастомную воду, но кроме 2,5 человек оно никому и не надо окажется. Странно что Г-Коннекторы никто пока не поставил на малые платы, да и на больших редкий гость.
radeon5870
Member
Аватара пользователя

Сообщение

на один огляд мат.плати під інтел - десять оглядів під платформу амуде .... невже так погано продаються? :weep: :eek: :insane:
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Alanis: 12.10.2025 20:50А такая компоновка наверное должна хорошо зайти в связке ITX-плата и корпуса.
Насправді, ні. Більшість ІТХ корпусів йдуть компоновкою сендвічем. Та й навіть для тих які не сендвічем - це додаткова товщина корпусу. ІТХ збірки - це щоб займало менше місця, а не більше :rolleyes:
Взагалі майбутнє за YTX, не дочекаюсь, коли вийдуть плати для АМ5 (чи вже швидше для АМ6) цього формфактору та симпатичні ІТХ корпуси з її підтримкою.
Ответить