Выбор звуковой карты

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Відповісти
Автор
Повідомлення
leshk
Junior
Звідки: Киев

Повідомлення

В этой теме выбираем звуковые карты

Пофилософствовать на тему звука можно там

Флуд наказуем и преследуется по всей строгости правил
Востаннє редагувалось 02.06.2015 19:00 користувачем gehka3, всього редагувалось 2 разів.
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

l-m: 09.10.2025 00:05але применшувати значення підсилювача, це серйозна помилка
Ха, ще як важливо, що немає значенння, або не головне говорять ті, хто сам не пробував.
Приклад, який я ніколи не забуду: випаяний пред у Nad320BEE, нас трохи не знесло звуком у полутора метрах наскільки це було борзо, прозоро, динамично, панчово. Це був інший клас тракту, а потім я туди прикрутив мощник MF 2x120 і це знов став інший клас тракту, але щоб це розуміти треба самому пробувати.
До речі, з навушниками теж саме. Взагалі грає тракт, тут нема важливіше чи ні. Є бюджетні обмеження, які змушують виставляти пріоритети
Ostin
Member

Повідомлення

l-m: 09.10.2025 00:05CEntrance DACport HD та Drop THX AAA 789 ... Drop THX AAA ONE, Creative Super X-Fi AMP, S-Audio Focus 2
Я вірно розумію, що маючи на руках якийсь 100-200 баксовий свисток чи підсилювач, ви плануєте покращувати звук купівлею більш дорогого підсилювача? Все перераховане вами - це умовно якась база. Коли маєш на руках недорогий, але пристойний пристрій і з нього слухаєш музику. І якщо ви уважно читали, то я підтримую ідею мати базовий нормальний пристрій для звуку. Я не підтримую лише іншу ідею - що для покращення звуку потрібно замінити цей пристрій на більш дорогий за умовно 1000+, а не апгрейдити колонки чи навушники.
Найдорожчий підсилювач, який в мене був - це Yulong A28
Тому, що стосується вух, я точно їх трохи спробував. Цей я використовував по балансу, замодивши відповідні великі лопухи і подаючи сигнал через балансні XLR. Висновок з того всього я виніс один - треба постійно купувати дорожчі навушники
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Ostin: 09.10.2025 09:30Висновок з того всього я виніс один - треба постійно купувати дорожчі навушники

Я прихильник того, що треба апати то одне, то друге
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ostin: 09.10.2025 09:30Я не підтримую лише іншу ідею - що для покращення звуку потрібно замінити цей пристрій на більш дорогий за умовно 1000+, а не апгрейдити колонки чи навушники.
Вірно, після деякого порогового рівня вже не має значення що там вище. Якщо у людя колонки умовно видають 10% спотворень на низах і +/- 5дБ ковбасня на ачх, що цілком нормально для техніки ну доволі так вище середньої, а людь біжить заміряти який же там демпінг фактор в підсилювачі і на скільки тисячних відсотка краще цап, то розумним такого людя не назвеш :rotate:

Відправлено через 4 хвилини 49 секунд:
І кімната ще три моди на 10дБ кожна дає :D
corruptedflesh
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer: 09.10.2025 16:00
Ostin: 09.10.2025 09:30Я не підтримую лише іншу ідею - що для покращення звуку потрібно замінити цей пристрій на більш дорогий за умовно 1000+, а не апгрейдити колонки чи навушники.
Вірно, після деякого порогового рівня вже не має значення що там вище.
у всіх людей цей рівень різний.
в якомусь огляді вже не пам'ятаю на що оглядач сказав що йому з 3к за девайс починаються diminishing returns.

але комусь може і з навушників з алі за 5 баксів
Ostin
Member

Повідомлення

corruptedflesh: 09.10.2025 16:14у всіх людей цей рівень різний
То це з алішними вухами треба апгрейдити підсилювач до 3к? Чи думка була в чомусь іншому?)
Девайс девайсу різниця. Якщо між колонками за 100-200 і за 3к - різниця просто космос, то між підсилювачем за 100-200 і підсилювачем за 3к ту різницю ще й знайти треба) І навіть якщо вона буде відчутна, то аж ніяк не порівнянна з прірвою в першому варіанті.
А так-то ніхто і не сперечається, що гарним колонкам\вухам гарний підсилювач - і все буде чудово.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ostin: 09.10.2025 09:30Я не підтримую лише іншу ідею - що для покращення звуку потрібно замінити цей пристрій на більш дорогий за умовно 1000+, а не апгрейдити колонки чи навушники.
абсолютно точно. і викидати 100-200-500 доларів на провода замість заміни колонок дурниці
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Scoffer: 09.10.2025 16:00 і на скільки тисячних відсотка краще цап, то розумним такого людя не назвеш
Розумним не назвеш тих, хто виміряє звук у відсотках чогось там, бо будь-який цап цей й характер і манера, R2R та дельта-сігма - це принципово різна модель звуку.
corruptedflesh: 09.10.2025 16:14в якомусь огляді вже не пам'ятаю на що оглядач сказав що йому з 3к за девайс починаються diminishing returns
Так, контраст менший
Ostin: 09.10.2025 16:41то між підсилювачем за 100-200 і підсилювачем за 3к ту різницю ще й знайти треба
Ага, порівняй алішний пыдсилювач та NAD Masters, MF Trivista або якийсь Meridian . Не розумію. звідкіля ці дурня береться про складнощі пошуку різниці між цим та цим. Мабуть, коли нема досвіду, я є тільки фантазії. Так і бачу, як Pioneer A-10AE хутко розкачує Dynaudio Confidence :D
Ostin: 09.10.2025 16:41То це з алішними вухами треба апгрейдити підсилювач до 3к?
Апгрейдитись треба в перекладку, а не концентруватися на одному. Якщо, наприклад, в тебе Pioneer A-10AE та DALI Oberon 3 , то купувати DALI Rubicon 2 не має сенсу, треба апати підсилювач спочатку
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Radio Bay: 09.10.2025 17:25Розумним не назвеш тих, хто виміряє звук у відсотках чогось там, бо будь-який цап цей й характер і манера, R2R та дельта-сігма - це принципово різна модель звуку.
звук це фізика. тому звичайно його треба вимірювати. завжди
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Hotspur: 09.10.2025 17:28звук це фізика. тому звичайно його треба вимірювати. завжди
Знов те саме, виміри характеризують лише технічне виконання, а не звук девайса

Відправлено через 36 хвилин 39 секунд:
Hotspur
Щоб зрозуміти про що я кажу потрібно послухати R2R та мультибіт, та, бажано одночасно порівняти з дельта-сігмою. Це не виміряється
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

Hotspur: 09.10.2025 17:28звук це фізика. тому звичайно його треба вимірювати. завжди
До фізики відносяться чисто хвилі. Стерео, котре психоакустика, вже "по-фізичному" не поміряєш.
Ну наміряв ти осцилографом меандр у "мультика" і "дельти". А як воно буде сприйматись на слух? Чому "дельта" беземоційна, зате детальна, а "мультик" підриває з крісла? При чому і те, і те виконанням можна легко зіпсувати.
На сьогодні єдиний інструмент, який міряє зразу весь тракт - людське вухо. Якість мірялки у всіх різна, тут нічого не поробиш. Але це не та тема, куди можна влетіти дипломом фізмату і всіх урити.

Отправлено спустя 32 секунды:
Radio Bay: 09.10.2025 19:10Це не виміряється
Мірятись то воно міряється. З трактуванням вимірів є проблеми.
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

lewerlin: 09.10.2025 19:22З трактуванням вимірів є проблеми
Згоден. Все можна виміряти, питання, що міряти, чим, та як пояснити
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

lewerlin: 09.10.2025 19:22До фізики відносяться чисто хвилі. Стерео, котре психоакустика, вже "по-фізичному" не поміряєш.
Ну наміряв ти осцилографом меандр у "мультика" і "дельти". А як воно буде сприйматись на слух? Чому "дельта" беземоційна, зате детальна, а "мультик" підриває з крісла? При чому і те, і те виконанням можна легко зіпсувати.
На сьогодні єдиний інструмент, який міряє зразу весь тракт - людське вухо. Якість мірялки у всіх різна, тут нічого не поробиш. Але це не та тема, куди можна влетіти дипломом фізмату і всіх урити.
там є з 10 моментів. АЧХ сигнал шум діапазон рівність діапазону і так далі. коли у 2 систем ці 10 показників + - рівні можна включати психоакустику

Відправлено через 1 хвилину 16 секунд:
Radio Bay: 09.10.2025 19:32Згоден. Все можна виміряти, питання, що міряти, чим, та як пояснити
міряти що сподобалось і потім купляти таке. або краще. Я так зрозумів що не люблю HD 600 і люблю Баердинімікс 880-990
corruptedflesh
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hotspur: 09.10.2025 17:28
Radio Bay: 09.10.2025 17:25Розумним не назвеш тих, хто виміряє звук у відсотках чогось там, бо будь-який цап цей й характер і манера, R2R та дельта-сігма - це принципово різна модель звуку.
звук це фізика. тому звичайно його треба вимірювати. завжди
а ще вуха треба поміряти, дуже рекомендую, бажано раз на рік перевірятись.

пс: я ж казав що тут знайдуться фанати аміра з audiosciencereview :gigi:
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

corruptedflesh: 09.10.2025 20:47а ще вуха треба поміряти, дуже рекомендую, бажано раз на рік перевірятись.
так

Відправлено через 1 хвилину 49 секунд:
corruptedflesh: 09.10.2025 20:47 я ж казав що тут знайдуться фанати аміра з audiosciencereview
він молодець. він найшов проблемі в 3 полосці Elac яку я думав купляти, проблему потім підтвердив виробник
corruptedflesh
Member
Аватар користувача

Повідомлення

corruptedflesh: 09.10.2025 20:47
Hotspur: 09.10.2025 17:28 звук це фізика. тому звичайно його треба вимірювати. завжди
а ще вуха треба поміряти, дуже рекомендую, бажано раз на рік перевірятись.
оце написав по приколу і задумався:
це ж можна буде параметричним еквалайзером підтягнути для лівого каналу частоти по яким в мене просадка в лівому вусі.
хм. для навушників може проканає
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

corruptedflesh: 09.10.2025 20:58це ж можна буде параметричним еквалайзером підтягнути для лівого каналу частоти по яким в мене просадка в лівому вусі.
хм. для навушників може проканає
ПФ! Їдем в лабу Сеннхайзера, нас садять в "тиху" кімнату, роблять пачку тестів і видають апаратний еквалайзер у вигляді залізяки, адаптований під конкретний слух. :laugh:
Німці в принципі хотіли зробити півтора десятка типових пресетів і пустити таке на ринок, але так воно прототипом і лишилось.
corruptedflesh
Member
Аватар користувача

Повідомлення

lewerlin: 09.10.2025 21:57
corruptedflesh: 09.10.2025 20:58це ж можна буде параметричним еквалайзером підтягнути для лівого каналу частоти по яким в мене просадка в лівому вусі.
хм. для навушників може проканає
ПФ! Їдем в лабу Сеннхайзера, нас садять в "тиху" кімнату, роблять пачку тестів і видають апаратний еквалайзер у вигляді залізяки, адаптований під конкретний слух. :laugh:
Німці в принципі хотіли зробити півтора десятка типових пресетів і пустити таке на ринок, але так воно прототипом і лишилось.
читаю повідомлення і між строк бачу "аудіометрія" та "слуховий апарат" :D

до речі, сучасні слухові апарати є прикольні, керуються через апку по бт, регулються рівні підслення, є шумодав, можна музику грати, є пресети "еквалайзера", але вони на основі того що лікар налаштував... цінники правда від 500 баксів за вухо і до бескінечності.

так от, в принципі з таким підходом можна налаштувати собі шо хочеш і як хочеш чути, а щоб "пацани зацінили" показувати ідеальні заміри тієї техніки :gigi:
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

А от як поміряти вплив зміни живлення, спец. USB карти, комутації та, наприклад, Fidelizer крім вух то питання :)
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

corruptedflesh: 09.10.2025 22:31"аудіометрія" та "слуховий апарат" :D
Тільки у інженерів Сеннхейзера підхід "не медичний" :gigi: . Я так розумію вони й зараз роблять таке. На замовлення за великі гроші :-P .
Відповісти