Hoyoverse

Игры для ПК, консолей и прочих платформ
Відповісти
Автор
Повідомлення
Raynor
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

lewerlin: 08.10.2025 16:43 Гача модель занадто прибуткова, так як наразі це легальне казино для дванадцятирічних. От коли стане нелегальним...
З того часу як почав грати в гача ігри постійно крінжую з цього, типу вони переймаються через занадто оголені сідниці або груди жіночих персонажів, але при цьому ігнорують що ці ігри це казино, і якщо звичайне казино має віковий рейтинг 18+, то чомусь в гача іграх казино має рейтинг 12+, і при цьому воно ж не заховане десь глибоко в механіках гри, це ж все на поверхні, мабуть добряче вони заносять кому треба щоб це так довго не помічали.

Kirakishou: 08.10.2025 17:23 Вони просто прибирають для цих регіонів гачу, роблять магазин з персонажами, і гра знову має 12+ рейтинг.
І який по вашому вони б поставили цінник на персонажа? Бо в гачі він в середньому 150+ баксів за одну копію лімітованого персонажа.
Kirakishou
Member

Повідомлення

lewerlin
Ну вони втратять тільки ті прибутки, які їм давало програне 50/50. Можна просто ціну за персонажа підняти, щоб отримати якусь середню ціну з врахуванням доходу від цього 50/50. Буде просто фіксована ціна за персонажа. Внутрішньоігрову валюту ж не заборонять. Як і раніше буде підписка, яка даватиме цю валюту. Будуть дейліки та івенти. І можна буде просто купувати внутрішньоігрову валюту за справжні гроші. Просто тепер не треба буде крутити гачу, щоб отримати персонажа. Треба буде зайти на банер і натиснути "обміняти внутрішньоігрову валюту на персонажа". Можна ще й скидку зробити 20% на якийсь час, щоб люди відчували вигоду. Скажімо, перші 12 годин, щоб грати на фомо. Або додати якийсь кешбек. Є купа варіантів.
Ну або варіант залишитися на 18+. Скільки там ті діти давали прибутків зі своїх підписок? Чи якщо в гру не гратиме школота, то й дорослі в неї грати не будуть?

Відправлено через 7 хвилин 28 секунд:
Raynor
Raynor: 08.10.2025 18:04І який по вашому вони б поставили цінник на персонажа? Бо в гачі він в середньому 150+ баксів за одну копію лімітованого персонажа.
Такий би і поставили. Просто тепер ви б не крутили гачу, а купували б персонажа за валюту з дейліків і підписки. В цьому випадку програли б тільки ті, хто має лакерські аккаунти.
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

Raynor: 08.10.2025 18:04 мабуть добряче вони заносять кому треба щоб це так довго не помічали.
Нікому вони не несуть. Чиновники не чухались, бо в принципі не люблять щось робити. І ще нюанс, що це просувалось як гачапон, в тій же Японії, гачапони на вулицях стоять. Себто маскувалось під, як каже Kirakishou, культурний феномен. Йог не помічали до пори до часу, але наразі вал заробітку гач вже не можна ігнорувати. Для ЄК останньою краплею стала Умамусуме.
Kirakishou: 08.10.2025 18:06Ну вони втратять тільки ті прибутки, які їм давало програне 50/50.
Не просто. Найбільше донатили маленькими порціями "ну ще десяточку", як в автоматі. До гаранту це чистий казік і психологія така ж сама "ну мені пощастить на нонгарант". Тому і закладена в дизайн наявність "лакерських" акаунтів - "дивись, вони виграли і ти зможеш".
Моє ж особисте відношення "персонаж/конста вартує 160 круток", котре прибирає фактор казіку, не розділяє навіть 1% гравців.
Вся фішка гачі в тому, що люди перестають в моменті адекватно рахувати гроші. А з урахуванням потрійної конвертації(гроші в кристали, кристали в геми, геми в крутки), контроль взагалі стає надскладним, розривається психологічний зв'язок між грошима і казіком.
Типовий клієнт хойо, на пряму покупку, навіть чверті не витратить, з того, що він зливав в гачу.
Kirakishou
Member

Повідомлення

lewerlin
У них інших варіантів немає, якщо казино для 12+ заборонять. Або отримувати менше прибутків прибравши фактор казино, або залишити все як є і залишитися без школоти в своїх іграх. Тут вже хай самі думають, як їм вигідніше – школота в іграх чи фомо і фактор казино. Якщо говорити про Хойо, вони і так гарно заробили. Без казино зароблятимуть менше, але це все одно буде більше, ніж заробляє середньостатистична гра. Поки в їх іграх є гарні персонажі, аудиторія у них завжди буде.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kirakishou
тут ще такий варіант що в до-геншиновських гачах 5050 не було, гарант був на якихось 120/140+ крутках, але економіка була значно приємніша, бо нові персонажі не йшли в ряд один за одним, йшов якийсь лімітед банер > потім безплатний івентовий персонаж > потім знову лімітед >потім якийсь умовний реран > і так далі по колу, зібрати потрібну кількість круток для кожного гаранта було можливо. З вводом 5050, гарант ніби став ближче і фактично "досяжний" в кожному циклі, але з невеликим нюансом (5050).

Олсо, реально жаль, що ЗЗЗ не вийшов в такому ж геймплейному сетингу, як ХСР. Я б його й досі грав би, напевно :(
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

Kirakishou: 08.10.2025 18:46Якщо говорити про Хойо, вони і так гарно заробили. Без казино зароблятимуть менше, але це все одно буде більше, ніж заробляє середньостатистична гра.
Саме Хойо цього мало, бо вони мають годувати всякі Анутакони і іншу єресь, аби та могла у гугла спеціалістів переманювати х4 зарплатами.
Kirakishou
Member

Повідомлення

daesz
Тут енергія зливається швидше, ніж в ХСР. Хоч і треба вручну проходити данжі. У вас більше геймерського досвіду, ендгейм в цій грі для вас теж не був би проблемою. Екранів, які щотижня займали багато часу, вже немає. Вікліки робляться хвилин за десять, дейліки зі зливом енергії хвилини за три. Але сюжет став чорніший – знущання, експерименти над дітьми. Тут спокійно можуть вбити NPC, історія якого може бути дуже сумна і до якого ти пройнявся симпатією. Майже у кожного ігрового персонажа є якась своя важка історія в минулому.
Думаю, з часом вони додадуть в гру якийсь автобій. Там вже є можливість проходити данжі з реліквіями за квитки, просто ці квитки ти не можеш отримувати за енергію, їх дають за проходження вікліків. Можливо, вони зроблять опцію обмінювати енергію на ці квитки і тоді можна буде зливати всю енергію за кілька секунд. Але мене й так все влаштовує.

Відправлено через 4 хвилини 54 секунди:
lewerlin: 08.10.2025 19:37Саме Хойо цього мало, бо вони мають годувати всякі Анутакони і іншу єресь, аби та могла у гугла спеціалістів переманювати х4 зарплатами.
Так у них просто не залишиться іншого варіанту, якщо дітям заборонять грати в казино. Або прибрати казино з ігор, або залишитися без грошей з умовного заходу. Або працювати з рейтингом 18+, що особисто я підтримую, бо надіюся, що це вплине на кількість цензури в іграх.
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

Kirakishou: 08.10.2025 19:59Так у них просто не залишиться іншого варіанту, якщо дітям заборонять грати в казино. Або прибрати казино з ігор, або залишитися без грошей з умовного заходу. Або працювати з рейтингом 18+, що особисто я підтримую, бо надіюся, що це вплине на кількість цензури в іграх.
Заховати казино глибше.
Персонаж продається. Дорого.
Але можна обміняти на спец валюту
Спец валюта падає в данжах при звичайному грінді, з певним рейтом.
Данжі хочуть "смоли".
"Смола" вже зараз поповняється за донат
Додаємо автобій по кнопці - новий казік.
Формально казіка немає, бо геймплей, а донат смоли йде "на артефакти". А автобій "ето другое", QoL.
Це лише один сценарій, думаю китайці зможуть в більше.
Ще можна додати рулетку на рерол артефактів. За донат. Теж знайде свою аудиторію(а, воно ж уже є!).

Просто прямий продаж обвалить доходи на порядок, що фактично смерть, бо дисципліни витрат ніколи в галузі не було, а перейти на абуз інших людських слабкостей("модель Варфрейму") не дозволяє сама економіка ігор.
Kirakishou
Member

Повідомлення

lewerlin
Формально казино і зараз немає, бо вони додали вартість кожної крутки в магазині і діапазон вартості персонажа. Просто хтось отримує знижку при покупці персонажа, а хтось купує за повну вартість. Якщо партія або єврокомісія писатиме закон, то вона повинна передбачити можливості його обходу. Має бути заборонене будь-яке RNG пов’язане з грошима. Інакше цю заборону легко можна буде обійти тим методом, про який ви написали, і діти все одно зможуть грати в казино.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kirakishou
ще от щодо ДНА, маю в ворфреймі 1к+ награних годин (і бан до 2029 рофл)
спойлер
Зображення
Як вже пан lewerlin написав вище - там немає прямого способу отримання преміум валюти. Ти просто фармиш "частини" ворфреймів або зброї, а також картки зі статами (забув як вони називаються, не грав з 2017), після того можна продати як є, а можна ті самі картки ще й прокачати до макс лвла і після того продати за преміум валюту. Преміум валюта купляється тільки за реальні гроші.
Ще от є зміст деякі частини ворфреймів взагалі не продавати, а притримати на рік, а то й довше, бо в самому ворфреймі є ще поняття волтів. Коли персонаж в нього доданий - ти більше не можеш фармити його частини, їх просто прибирають з лут-тейблу і з часом вони дуже сильно дорожають. Інколи, деякі персонажі із цього волту попадають як лімітед оффер (тільки за реал), тож говорити про те наскільки цінність цих персонажів росте (особливо якщо це якісь супер метові фрейми чи вепони) - не приходиться.
Олсо у ворфреймі присутні регулярні нерфи. Коли я ще грав - мені дуже подобався ворфрейм еквінокс із дабл тонфами. Я використовував її буквально для всього що можна уявити, навіть продавав сервіс (за внутрі-ігрову) по прокачці фреймів/вепонів з соло-еквінокс фармом лол. А потім її понерфели :(

Мені ДНА з однієї із ранніх бет не сподобався саме через "дубове" управління. Персонаж дуже погано відчувався.

Відправлено через 3 години 1 секунду:
Незнаю чи хтось із вас планував пробувати, я спочатку думав скіпати, але вчора змінив думку :)
https://x.com/i/status/1975904089155543229

Відправлено через 4 години 24 хвилини 38 секунд:
спойлер
Трохи більше зрозумів як гра взагалі функціонує після цього відео.
Kirakishou
Member

Повідомлення

daesz: 09.10.2025 05:14Незнаю чи хтось із вас планував пробувати, я спочатку думав скіпати, але вчора змінив думку :)
Мабуть, не буду. Я ніколи не грав в MMORPG і мені не дуже подобається, що я можу грати тільки одним персонажем. А ще там чомусь немає японського озвучування. Принаймні, у версії для Steam.
Це ж та сама гра, що колись вже вийшла в Японії і потім наче була новина, що її закрили? А зараз мабуть допрацювали і вирішили випустити для Америки та Європи.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kirakishou
так, це та сама гра, спочатку для глобала паблішером мав бути амазон, але щось там не "зрослось". Цей раз паблішер також інший.
Kirakishou
Member

Повідомлення

daesz
А, точно. Вона через це була недоступна для України. Зараз зайшов на сторінку цієї гри в Steam, а там в основному негативні відгуки. Пишуть, що один сервер на всю планету і тому високий пінг. Ви вже спробували цю гру?
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kirakishou: 09.10.2025 18:32 daesz
А, точно. Вона через це була недоступна для України. Зараз зайшов на сторінку цієї гри в Steam, а там в основному негативні відгуки. Пишуть, що один сервер на всю планету і тому високий пінг. Ви вже спробували цю гру?
Якраз закінчив готувати каву і буду запускати ін е моумент :)
Вона важить всього 26гб, доречі. Підозріло мало, як для ММО.

Відправлено через 23 хвилини 31 секунду:
Всі голоси у вступному "ролику" були японські байзевей, та й коментарі персонажа під час одягання стартового шмоту япономовні :)
Yikkes, 110 пінг :insane:

Відправлено через 3 години 27 секунд:
Награв ~2 години і не думаю що буду грати в це. Поки ще побігаю пару годин сьогодні/завтра, але анімації якісь досить дубові, сторі тоже поки доволі нудна (мотивація МС у всьому цьому не зрозуміла взагалі), UI якийсь не пропорційно великий.
Raynor
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

lewerlin
Хоча наша дискусія з приводу мобільної вуви закінчилась, але сьогодні випадково натрапив на відео де блогер робить огляд на інтерв'ю з розробниками Вуви, і там пару пунктів стосувалось і нашої теми. Можете глянути якщо цікаво.
lewerlin
Member
Аватар користувача
Звідки: Миронівка

Повідомлення

Raynor: 13.10.2025 20:41огляд на інтерв'ю з розробниками Вуви, і там пару пунктів стосувалось і нашої теми
Я заліз в саме інтерв'ю :gigi: . Солон лукавить, згадка мобілок тут для відводу очей. У гри на релізі були жахливі проблеми з оптимізацією, нормально було хіба що людям з 4090. Куро потім дуже багато чітерили з всяким "запіканням анімацій", радіусом фізики і іншим, щоб до тями все привести. Це UE4 все таки. Я вже в 2.4 знаходив місця, де мій комп говорив "кря", бо, то віддзеркалення прораховувались за 100500км, то полігонів в кадр потрапляло "забагато". І вже в наступних патчах воно прибиралось і спрощувалось.
Проте з 1.3 Куро вже запустили міф "оптимізація ок", а факапи треба ж кудись валити(вони неминучі з таким темпом розробки). На мобілки валити зручно.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Другий мілі чарактер в грі від релізу
спойлер
Жаль, я напевно вже не гратиму в гфл2, коли вона до глобалу добереться :-/
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення



:rotate:
Це, здається, буде перший лімітований персонаж (але тут персонажі після першого ліміт рану попадатимуть в стандартний баннер).
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

спойлер

pog
Відповісти