Огляд бездротової ігрової гарнітури Razer BlackShark V3 Pro

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Tiufin
Member

Повідомлення

Dragobes: 03.10.2025 22:45 У мене в закладках у Вибраному збережені AUDEZE LCD-GX.
Саме цю модель я бачу для себе в ролі ігрової гарнітури :think:

А якщо по темі. Чи можно ці Razer BlackShark V3 Pro порівняти з SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless ?
А який сенс грати в аудіофільських навушниках? Це ж гра, а не якийсь hi-res трек із інструментальним ансамблем.
Dragobes
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Tiufin: 03.10.2025 23:05
Dragobes: 03.10.2025 22:45 У мене в закладках у Вибраному збережені AUDEZE LCD-GX.
Саме цю модель я бачу для себе в ролі ігрової гарнітури :think:
А який сенс грати в аудіофільських навушниках? Це ж гра, а не якийсь hi-res трек із інструментальним ансамблем.
Ну, не зовсім ігрові) Точніше буде сказати стаціонарна гарнітура біля ПК.
А для телефону/планшету буде щось інше: Sony чи Dali.
Enjthesilence
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dragobes: 03.10.2025 22:45 У мене в закладках у Вибраному збережені AUDEZE LCD-GX.
Саме цю модель я бачу для себе в ролі ігрової гарнітури :think:

А якщо по темі. Чи можно ці Razer BlackShark V3 Pro порівняти з SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless ?
подивись на Logitech Astro A50 Gen5.
MqM
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Tiufin: 03.10.2025 23:05
Dragobes: 03.10.2025 22:45 У мене в закладках у Вибраному збережені AUDEZE LCD-GX.
Саме цю модель я бачу для себе в ролі ігрової гарнітури :think:

А якщо по темі. Чи можно ці Razer BlackShark V3 Pro порівняти з SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless ?
А який сенс грати в аудіофільських навушниках? Це ж гра, а не якийсь hi-res трек із інструментальним ансамблем.
Якщо людина дивиться фільми, то таки є, так звана універсальність
Dragobes
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Enjthesilence: 03.10.2025 23:51
подивись на Logitech Astro A50 Gen5.
Дякую, подивився, почитав. Є плюси у технологічних рішеннях і використаних матеріалах.
Але вони занадто брутальні та нафаршировані як для мене. Мабуть на одній полиці із Razer Kraken V4 Pro Wireless.
Був би на 20 років молодшим, питання б вже було закритим :laugh:
Enjthesilence
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dragobes: 04.10.2025 08:55
Enjthesilence: 03.10.2025 23:51
подивись на Logitech Astro A50 Gen5.
Дякую, подивився, почитав. Є плюси у технологічних рішеннях і використаних матеріалах.
Але вони занадто брутальні та нафаршировані як для мене. Мабуть на одній полиці із Razer Kraken V4 Pro Wireless.
Був би на 20 років молодшим, питання б вже було закритим :laugh:
тут погоджусь, дизайн геймерських навушників - це торба.
elek
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Помню когда-то были Speed-Link Medusa 5.1 Pro Gamer, у которых было по 3 динамика, в каждой чаше, отвечающие за тылы/фронт и басы. Вот от них был вау/эффект. Но качество было так себе и через пару лет скопытились. После этого использую в основном обычные hi-fi уши, типа agk/сеннхов/хифиман. Интересно, делают ли ещё многодрайверные наушники для игруль или оказалось тупиковым решением ?
MaksymCR
Junior

Повідомлення

Усі Геймерскі навушники це хрінь, починаючи від найдешевших і закінчуючи самими дорогими.
Є Audeze Maxwell якщо потрібен без провід.
У мене beyerdynamic dt 770 pro LE - ідеально! У COD BO6 працюють як wallhack!

Відправлено через 1 хвилину 23 секунди:
elek: 04.10.2025 16:02 Помню когда-то были Speed-Link Medusa 5.1 Pro Gamer, у которых было по 3 динамика, в каждой чаше, отвечающие за тылы/фронт и басы. Вот от них был вау/эффект. Но качество было так себе и через пару лет скопытились. После этого использую в основном обычные hi-fi уши, типа agk/сеннхов/хифиман. Интересно, делают ли ещё многодрайверные наушники для игруль или оказалось тупиковым решением ?
На жаль ні, бо легше зробити стерео і нікому не платити за багатоканальність.

Відправлено через 2 хвилини 45 секунд:
Tiufin: 03.10.2025 23:05 А який сенс грати в аудіофільських навушниках? Це ж гра, а не якийсь hi-res трек із інструментальним ансамблем.
Тому що побутова сцени і точність відображення звуку і там і там потрібна)
І тому тулять барахло хомякам за оверпрайс, типу з мікрофончиком)))
Enjthesilence
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MaksymCR: 04.10.2025 16:37 Усі Геймерскі навушники це хрінь, починаючи від найдешевших і закінчуючи самими дорогими.
Є Audeze Maxwell якщо потрібен без провід.
У мене beyerdynamic dt 770 pro LE - ідеально! У COD BO6 працюють як wallhack!

Відправлено через 1 хвилину 23 секунди:
elek: 04.10.2025 16:02 Помню когда-то были Speed-Link Medusa 5.1 Pro Gamer, у которых было по 3 динамика, в каждой чаше, отвечающие за тылы/фронт и басы. Вот от них был вау/эффект. Но качество было так себе и через пару лет скопытились. После этого использую в основном обычные hi-fi уши, типа agk/сеннхов/хифиман. Интересно, делают ли ещё многодрайверные наушники для игруль или оказалось тупиковым решением ?
На жаль ні, бо легше зробити стерео і нікому не платити за багатоканальність.

Відправлено через 2 хвилини 45 секунд:
Tiufin: 03.10.2025 23:05 А який сенс грати в аудіофільських навушниках? Це ж гра, а не якийсь hi-res трек із інструментальним ансамблем.
Тому що побутова сцени і точність відображення звуку і там і там потрібна)
І тому тулять барахло хомякам за оверпрайс, типу з мікрофончиком)))
Audeze Maxwell мікрофон - шмат лайна у вушах за 17к, найс порада
xIIImaL
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

elek: 04.10.2025 16:02 Помню когда-то были Speed-Link Medusa 5.1 Pro Gamer, у которых было по 3 динамика, в каждой чаше, отвечающие за тылы/фронт и басы. Вот от них был вау/эффект. Но качество было так себе и через пару лет скопытились. После этого использую в основном обычные hi-fi уши, типа agk/сеннхов/хифиман. Интересно, делают ли ещё многодрайверные наушники для игруль или оказалось тупиковым решением ?

Выше мой пост почитай . Они не только многоканальные но и hi-res . В играх - просто отвал башки , сабж со своим Thx и рядом не валяется по звуку .
MaksymCR
Junior

Повідомлення

Enjthesilence: 04.10.2025 17:01
Audeze Maxwell мікрофон - шмат лайна у вушах за 17к, найс порада
OK!
https://www.reddit.com/r/Audeze/s/4kVYYoU4FF
Enjthesilence
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MaksymCR: 04.10.2025 19:39
Enjthesilence: 04.10.2025 17:01
Audeze Maxwell мікрофон - шмат лайна у вушах за 17к, найс порада
OK!
https://www.reddit.com/r/Audeze/s/4kVYYoU4FF
поганий там звук, є тести в інтернеті того мікрофона, він жахливий) на рівні бюджетних навушників.
порівняй, це жарт за 17к

daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

300$ за (вибачте на слові) вср*ту гарнітуру? :lol:
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

xIIImaL: 03.10.2025 22:01Если вам нужен настоящий обьемный звук то и уши должны быть многоканальные
Вигадки. Так як в навушниках вуха строго фіксовані відносно динаміків, то немає ніякої різниці два там канали чи сто два. Це тільки в колонках можна башкою покрутити відносно джерела звука і отримати різне позиціонування в просторі, з навушниками так не вийде.

Відправлено через 7 хвилин 3 секунди:
Це мабуть єдиний реальний недолік навушників перед колонками. А багатоканальні навушники - просто розводняк.
xIIImaL
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Scoffer: 05.10.2025 02:17 А багатоканальні навушники - просто розводняк.

Если вы их никогда не слышали - для вас разводняк . На деле разница с емуляцией - небо и земля , ее разве что глухой не услышит .
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

xIIImaL: 05.10.2025 04:22На деле разница с емуляцией - небо и земля , ее разве что глухой не услышит
Якщо фізику прогулювати то світ стає наповнений чудесами :laugh: Постав притомні фільтри, наприклад з тих що йдуть з саундбластером в комплекті, і буде тобі такий же самий гіперболізований викривлений об'єм, а то і ще більше накрутити можна.
Ох вже ці слухачі :rotate:
Jay228
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Tiufin: 03.10.2025 23:05
Dragobes: 03.10.2025 22:45 У мене в закладках у Вибраному збережені AUDEZE LCD-GX.
Саме цю модель я бачу для себе в ролі ігрової гарнітури :think:

А якщо по темі. Чи можно ці Razer BlackShark V3 Pro порівняти з SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless ?
А який сенс грати в аудіофільських навушниках? Це ж гра, а не якийсь hi-res трек із інструментальним ансамблем.
не розумію чого мінусують. який сенс аудіофільских навушників якщо в самій грі звук може бути низької якості з невисоким бітрейтом.

за цю ціну навушників що в огляді краще купити хороші бездротові з Aptx LL + зовнішній Dac непоганої якості
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Забавний холівар про геймінг гарнітура vs студійні навушники.

Це ж абсолютно різні речі і потреби. Як геймер не зрозуміє нащо той шнурок і Цап для навушників, так і аудіофіл зловить баттхерт від відсутності кабеля.

Щодо геймерів, котрі не чують різниці в музиці - воно і не дивно, що за 10 хв спробувавши хорошу річ, ви не зрозумієте суті. Так у всьому, навіть у пиві: коли спробував щось якісне, то спочатку не зрозуміло, а от якщо покористувався якийсь час і повернувся до простішого - біль
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Мде, кожна тема про гарнітуру завжди закінчується одним і тим же :insane:
У мене на одному з ПК одночасно підключені три (прописом - ТРИ) різні види навушників:
1. окремий ЦАП з якісними вухами для музла/сингл ігор;
2. всрата гарнітура, що йшла колись з телефоном в комплекті (самсунг-AKG), воткнута в тайп-сі - для довгих розмов, мітингів, онлайн ігор з діскордами;
3. TWS-ки, підключені по БТ, для мобільності, коли треба і звук/розмовляти і пересуватись по хаті при цьому.
4. Звичайні колонки коли треба фонове музло

Юзаються всі три постійно за своїм призначенням, а вони тут зі своїми студійними навушниками носяться, які одні покривають_всі_потреби :facepalm: Дитячий садок якийсь, їй богу.
Студійні вуха і геймерська гарнітура розраховані під різну ЦА і різні задачі, геймеру для діскорда нафіг не вперлись ті ваші студійні навушники з окремим мікрофоном, бо це тупо незручно. Шо вони дадуть - буде краще чути звучання гівняних мікрофонів ваших тіммейтів про те, як вони там чиюсь мамку "грають"? :apes:
evenmore
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Пользуюсь v2 pro + v2 pro 2023 уже года 3.
Для меня самые удобные компьютерные уши "на целый день".
Сравнивал с nova 7, g pro x2, hyperx cloud 2 и т.п.
Переплачивать за в3 относительно 2023 версии, вероятно, нет особого смысла.
Відповісти