Огляд та тестування системи рідинного охолодження ASUS TUF Gaming LC III 360 ARGB LCD

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
big_bang
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Пропоную обговорити Огляд та тестування системи рідинного охолодження ASUS TUF Gaming LC III 360 ARGB LCD

Asus не за всі гроші світу !
Звісно "обговорити" :super:

Правда от Arctic на 3к дешевша все одно :laugh:
Alex646
Member

Повідомлення

Бачиш шильдик асус - очікуй націнку просто тому що.
bes
Member
Звідки: Kryvyi Rih

Повідомлення

big_bang: 30.09.2025 15:43 Правда от Arctic на 3к дешевша все одно :laugh:
это всего то ~ 55% :laugh:
Lekrs
Member
Аватар користувача

Повідомлення

big_bang: 30.09.2025 15:43 Пропоную обговорити Огляд та тестування системи рідинного охолодження ASUS TUF Gaming LC III 360 ARGB LCD

Asus не за всі гроші світу !
Звісно "обговорити" :super:

Правда от Arctic на 3к дешевша все одно :laugh:
3к за rgb, lcd і асусь! ;)
denizen
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

там щось з графіком, шум більше при малих температурах
Misanthrop
Member
Аватар користувача
Звідки: То там то сям

Повідомлення

Добре що через ASUS InfoHub можна усе зробити.
Але чи так важко нарешті довести до ладу Armoury crate?
Polybius
Member
Аватар користувача

Повідомлення

denizen
Так і має бути, нижча темпа за рахунок більшої швидкості вентиляторів та помпи = більше шуму
Afit
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Толку от повышения оборотов вентиляторов мало (Если это не топ/предтоповый интел). Все давно знают, что основная проблема не рассеять тепло, а более эффективно отвести его с крышки процессора. Для этого тут ничего не сделано. Ну кто любит сборки в одном стиле тот купит.
mrigi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Вентилятори тут поєднані в одну цільну рамку з розмірами 360×120×25 мм, тобто, якщо один з них вийде з ладу, то доведеться міняти відразу всі
Колись щось треба зробити через сраку, спитайте у інженерів Асуса.
Afit: 30.09.2025 16:26Толку от повышения оборотов вентиляторов мало (Если это не топ/предтоповый интел). Все давно знают, что основная проблема не рассеять тепло, а более эффективно отвести его с крышки процессора
Ну от да, щоб був великий росхід рідини через ті тонесенькі трубки, треба щоб помпа робила великий тиск. Тобто вона повинна бути крута як болід F1 та впахувати як Папа Карло. А це вібрації та шум. А якщо воно тихесеньке і у пластиковому корпусі, що воно продавити може 🤷‍♂️
Afit
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

mrigi: 30.09.2025 17:50
Вентилятори тут поєднані в одну цільну рамку з розмірами 360×120×25 мм, тобто, якщо один з них вийде з ладу, то доведеться міняти відразу всі
Колись щось треба зробити через сраку, спитайте у інженерів Асуса.
Afit: 30.09.2025 16:26Толку от повышения оборотов вентиляторов мало (Если это не топ/предтоповый интел). Все давно знают, что основная проблема не рассеять тепло, а более эффективно отвести его с крышки процессора
Ну от да, щоб був великий росхід рідини через ті тонесенькі трубки, треба щоб помпа робила великий тиск. Тобто вона повинна бути крута як болід F1 та впахувати як Папа Карло. А це вібрації та шум. А якщо воно тихесеньке і у пластиковому корпусі, що воно продавити може 🤷‍♂️
Та я не за наращивание давления имел ввиду. Не знаю... Может какой то уникальный термоинтерфейс в комплекте, с переработаным основанием водоблока, которое всё в купе даст хоть какой то ощутимо другой результат. Я не имею готовых идей на этот счёт, но имел ввиду в этом плане изменение, а не просто наращивание давления/оборотов в уже имеющихся решениях
maxud_b
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Afit: 30.09.2025 18:07 ... Может какой то уникальный термоинтерфейс в комплекте, с переработаным основанием водоблока, которое всё в купе даст хоть какой то ощутимо другой результат.
Як на мене, напрошується другий контур відводу тепла з процесора. Наприклад канали з ртуттю в процесорі, плунжерний насос без мотора і радіатора до якого підключається завнішнє охолодження. Мотор для плунжера і прокачка води через радіатор проца стандартизована і керується мамкю в залежності від навантаження... імхо
Inqizitor2022
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

Ничего себе крутой продукт Асус выпустил - на уровне Арктика идёт.
Но Арктик III 420 и стоит дешевле и охлаждает эффективнее.

Хотя я даже сначала Асус похвалил, но почитав внимательнее: Вентилятори тут поєднані в одну цільну рамку з розмірами 360×120×25 мм, тобто, якщо один з них вийде з ладу, то доведеться міняти відразу всі.
Инженеры Арктик с удивлением смотрят на инноваторов из Асуса... :insane: :facepalm:
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Misanthrop: 30.09.2025 16:20 Але чи так важко нарешті довести до ладу Armoury crate?
Вирішили, що переписати все з нуля легше )
Inqizitor2022: 01.10.2025 02:32 Инженеры Арктик с удивлением смотрят на инноваторов из Асуса... :insane: :facepalm:
А маркетологи - із захватом. І записують!
gavr
Member
Звідки: Днепр

Повідомлення

Було б круто порівняти з попередньою моделью, або з першою версією. У другій версії помпа була винесена окремо.
s1nedus
Member

Повідомлення

Inqizitor2022: 01.10.2025 02:32 Ничего себе крутой продукт Асус выпустил - на уровне Арктика идёт.
Но Арктик III 420 и стоит дешевле и охлаждает эффективнее.

Хотя я даже сначала Асус похвалил, но почитав внимательнее: Вентилятори тут поєднані в одну цільну рамку з розмірами 360×120×25 мм, тобто, якщо один з них вийде з ладу, то доведеться міняти відразу всі.
Инженеры Арктик с удивлением смотрят на инноваторов из Асуса... :insane: :facepalm:
А это проблема конечного пользователя? Для кого гарантия на 5 лет? Есть проблема, отдал и пусть мастера занимаются.
Все эти не ремонтопригодности и трудности разбора - проблемы мастеров что их ремонтируют, и то часто производители не ремонтируют, а меняют на новое устройство или выдают акт списания
Artem_M
Member

Повідомлення

s1nedus: 02.10.2025 08:46 ... Для кого гарантия на 5 лет? Есть проблема, отдал и пусть мастера занимаются.
Все эти не ремонтопригодности и трудности разбора - проблемы мастеров что их ремонтируют, и то часто производители не ремонтируют, а меняют на новое устройство или выдают акт списания...
Три тижні на тести + три тижні на ремонт/заміну/повернення + два тижні на пересилки і прочі гойдалки з виробником.
В решті до 1,5 місяця без компа, якщо під рукою немає якогось іншого охолодження...
Хто таким буде страдати? Викинив зламаний кулер, купив новий за 300 гримнів і погнав далі.
Voozy
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

воздух>
Відповісти