Мені здається тут ви трохи поспішили. ІСС профіль не всюди застосовується, тож навіть якщо він правильний і т.п., то проблему не вирішить. Треба або перемикати монік в режим sRGB, або ставити драйвер моніку і впевнетись що ACM в вінді увімкнений.lefrin: ↑ 22.09.2025 17:15 2. З коробкі якість картинкі жахлива - обо"язково треба іти шляхом нового профілю ІСС і по ТФТ централ налаштуванню. Бо думав ригну, і це без HDR було все увімкнено.
На цьому моніку в SDR немає ніяких пікових. ABL відсутнє. Фіксована макс яскравість 250 ніт незалежно від кількості білого на екрані. І так, для дому цього більш ніж достатньо, не розумію людей що дивляться на цей параметр.lefrin: ↑ 22.09.2025 17:15 3. Якість зображення - ІПС і Олед то різні речі із чорним і чіткістю зображення. Яскравість мабуть прикручу ще меньше до 25 мб. Багато хто писав що пікові і тд що в олед замало - та зголовою..
А от HDR то зовсім інша справа з зовсім іншими налаштуваннями.
Навіщо? Ви ж не дивитесь на порожній робочий стіл. Чи дивитесь? Та й якщо так, то ви самі написали, що налаштували вимкнення через пару хвилин бездіяльності. Але я б рекомендував не вимкнення, а скрінсейвер увімкнути в вінді, сам монік хай працює.lefrin: ↑ 22.09.2025 17:15 як то краще на екрані прибрати всі значкі
Вітаю з покупкою
