Огляд та тестування флагманської материнської плати ASUS ROG Crosshair X870E Extreme для платформи AMD Socket AM5

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Олег963
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Пропоную обговорити Огляд та тестування флагманської материнської плати ASUS ROG Crosshair X870E Extreme для платформи AMD Socket AM5

Висновки можна грати ігри за 54к, а можна дивитися на дисплей "топової" материнки.
Alexx-wisa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Не лякайте людей, можна купити цю дошку з гарантією 3 роки на данний час за 48 тисяч гривень, звісно, кому таке треба.
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Я все розумію, але 50К за дошку... Яка по факту на 99% робить все те саме, що й якийсь Томагавк за 15К. :rotate:
Аціо
Member
Аватар користувача
Звідки: Poltava s.

Повідомлення

kairo: 09.09.2025 16:07 Я все розумію, але 50К за дошку... Яка по факту на 99% робить все те саме, що й якийсь Томагавк за 15К. :rotate:
Тома не показує Альбеду з Оверлорда, так що не все!
спойлер
Тільки не підказуйте їм що на Тао є панельки-дисплеї по 100-150 баксів, що замість вікна ставляться у корпус.
Snikard
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Олег963: 09.09.2025 15:38 Пропоную обговорити Огляд та тестування флагманської материнської плати ASUS ROG Crosshair X870E Extreme для платформи AMD Socket AM5

Висновки можна грати ігри за 54к, а можна дивитися на дисплей "топової" материнки.
уточню - за 54к можно смотреть на выключеный дисплей. На включеный еще нуже БП, проц.... :gigi:
Олег963
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Snikard: 09.09.2025 17:07
Олег963: 09.09.2025 15:38 Пропоную обговорити Огляд та тестування флагманської материнської плати ASUS ROG Crosshair X870E Extreme для платформи AMD Socket AM5

Висновки можна грати ігри за 54к, а можна дивитися на дисплей "топової" материнки.
уточню - за 54к можно смотреть на выключеный дисплей. На включеный еще нуже БП, проц.... :gigi:
Так я про що це було тонким натяком на ціну!
xIIImaL
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

спойлер
2025-09-09 17.29.27.jpg
Robostyle
Member

Повідомлення

РОГи выродились как класс с сокетами ам5 и 1700. Теперь любой карбон или Е-Е могут столько же.
Помню такая картина начиналась лет 10 назад, когда была у меня Z370 Hero и Z390 Godlike. Оставил первую, вторую продал и больше даже не смотрел в сторону подобных.
А сейчас еще лучше, сижу на х570 DH, если б переезжал на ам5, выбирал бы между маскимум карбоном и томагавком.
Afit
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Я извиняюсь :shuffle: Это цена полностью за сборку? :laugh:
Вкладення
Снимок экрана 2025-09-09 181635.png
Intel74320ASuperFin+
Member
Аватар користувача
Звідки: Intel "7" 10nm++

Повідомлення

Самая убогая и бесполезная доска от Асуса, как и все его доски на Ам5. Пустующий еатх с неотключаемым юсб 4. Можно на этом закрывать обзор. Автору как обычно респект за старания.
kairo: 09.09.2025 16:07 Я все розумію, але 50К за дошку... Яка по факту на 99% робить все те саме, що й якийсь Томагавк за 15К. :rotate:
Томагавк наличием псие свича под юсб 4 уже на голову выше сабжа. Асус не может поставить отключаемый юсб 4 как в Мси Годлайк?
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

без сарказма, может кто-то объяснить, какие задачи ставят покупатели перед этой платой за эти деньги?
Georgin
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Timedemo
Понти :)
Ektalion
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Аціо: 09.09.2025 16:16 Тома не показує Альбеду з Оверлорда, так що не все!
А можна купити бомбезний ОЛЕД ТВ чи монітор і 870й томагавк на решту грошей.

Тому твій сарказм незарах.

Мами за 500+ у.о. чисто реклама.
SVDD3NLY
Member
Аватар користувача
Звідки: Poltava

Повідомлення

то все для учоби..
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Народ вже все сказав. Дуже дорога материнка для бідних мільйонерів США та ЕС.
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hotspur: 10.09.2025 00:00 Народ вже все сказав. Дуже дорога материнка для бідних мільйонерів США та ЕС.
Дело не в том что она дорогая, а в том что у нее преимуществ перед стриксом, который стоит 20к нет.
cspp
Member

Повідомлення

Объясните почему powersave профиль во многих играх дал больше фпс, нет я читал текст конечно, но не сильно осмысливал, курва -10 помню стояла, но на каком профиле, лень перечитать
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Поверніть часи, коли Кросхейри і Екстріми коштували по 400-500 уе. :weep:

Також не розумію як максимум можливостей може бути при наявності всього 2 Псі ех слота? :insane:
По суті ми маєм щось незрозуміле, і не "бенч корч", і не максимум можливостей. Зате максимум ціни.
З.і. Про наявність дебільного екрана замість якісних багатореберних радіаторів я мовчу :facepalm:
avuremybe
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alexx-wisa: 09.09.2025 15:42Не лякайте людей, можна купити цю дошку з гарантією 3 роки на данний час за 48 тисяч гривень
Фуухх, ну ти мене заспокоїв))
stoned
Member
Аватар користувача
Звідки: Omicron Persei 420

Повідомлення

Sanьka: 10.09.2025 07:29 Поверніть часи, коли Кросхейри і Екстріми коштували по 400-500 уе. :weep:
Ті самі, що з потрійним постом на холодну, виходом зі сну в бсод й скиданням налаштувань в дефолт від будь-якого пуку? Так, потужні були дошки. :laugh:
Відповісти