Огляд та тестування «бронзового» блоку живлення Chieftec VITA SM3 BPX-850-C з підтримкою відеокарт PCIe 5.0 і потужністю 850 Вт

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Enjthesilence
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Pro100SSK: 05.09.2025 12:40 Чи може хтось порекомендувати блок краще за цю ціну (3500)?
обирав нещодавно бж в такому ціновому діапазоні, щоб модульне (хоч він тут і не повністю модульний) ще з 12шпр шнурком, цей непоганий за свій прайс.
Аціо
Member
Аватар користувача
Звідки: Poltava s.

Повідомлення

Pro100SSK: 05.09.2025 12:40

Чи може хтось порекомендувати блок краще за цю ціну (3500)?
Так - рекомендую не купляти БЖ гірше Квіточки.
А за одну гривню Приват Банк ви не придбаєте, якщо ваше прізвище не Коломойський чи Міндіч.
LordTornado
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

Почему в таблице вначале статьи указан размер вентилятора 135х135х25, а в самом обзоре - 120х120х25 ?
Аціо
Member
Аватар користувача
Звідки: Poltava s.

Повідомлення

Ну гаразд, не подобається вам Квіточка, так можна Сісю узяти так буде на 1200 дорожче цього Чіфа, але ви себе спитайте чи варта різниця цього?
спойлер
https://enko.com.ua/shop/komplektuyusch ... sp-850rt2/
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

Аціо: 05.09.2025 13:37 Ну гаразд, не подобається вам Квіточка, так можна Сісю узяти так буде на 1200 дорожче цього Чіфа, але ви себе спитайте чи варта різниця цього?
спойлер
https://enko.com.ua/shop/komplektuyusch ... sp-850rt2/
а де у нього живлення 5,0?

Відправлено через 51 секунду:
класний бп за свої кошти :up: :up:
Аціо
Member
Аватар користувача
Звідки: Poltava s.

Повідомлення

Timedemo: 05.09.2025 13:42 а де у нього живлення 5,0?
Все життя не буде на цій планеті - без цих написів.
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

Аціо: 05.09.2025 13:50
Timedemo: 05.09.2025 13:42 а де у нього живлення 5,0?
Все життя не буде на цій планеті - без цих написів.
як і не буде життя на несчастному чіфтеку, але ж ні, треба переплатить за сісонік 40 відсотків.
Аціо
Member
Аватар користувача
Звідки: Poltava s.

Повідомлення

Timedemo: 05.09.2025 14:08
Аціо: 05.09.2025 13:50

Все життя не буде на цій планеті - без цих написів.
як і не буде життя на несчастному чіфтеку, але ж ні, треба переплатить за сісонік 40 відсотків.
А може там не за назву доплата?
Lorichic
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

спойлер
34-chieftec-vita-sm3-bpx-850-c.jpg
Года через четыре этим кондерам кирдык, а может и раньше, так как JunFu, с одной стороны провода, с другой экран, походу не обдуваются толком, я бы лучше взял другой БП Vita, от FSP, 500 грн даплатить за совсем иной уровень
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

Аціо: 05.09.2025 14:14
Timedemo: 05.09.2025 14:08

як і не буде життя на несчастному чіфтеку, але ж ні, треба переплатить за сісонік 40 відсотків.
А може там не за назву доплата?
сісонік це не панацея гарного бп. в часи майнінгу, сісоніки виявились самими ніжними і слабкими БП на дистанції. Блок живлення в компі це звичайна деталь, від якої мало що залежить. ( не берем в рахунок відвертий непотріб )

Відправлено через 1 хвилину 33 секунди:
Lorichic: 05.09.2025 14:19
спойлер
34-chieftec-vita-sm3-bpx-850-c.jpg
Года через четыре этим кондерам кирдык, а может и раньше, так как JunFu, с одной стороны провода, с другой экран, походу не обдуваются толком, я бы лучше взял другой БП Vita, от FSP, 500 грн даплатить за совсем иной уровень
ты прав. но учитывай что вряд ли кто-то будет грузить его на 800вт постоянно. в лучше случае будет он чилить на 300-400вт. а на этой мощности он без вентилятора 3 года отработает.
Аціо
Member
Аватар користувача
Звідки: Poltava s.

Повідомлення

Lorichic
От нащо ви? Ви от це все!?
Та нехай усі купують саме цей, головне ж це піся5!
Ну усі ці геніальні пани не можуть помилятись!
Точно вам кажу піся5 все порішає.
Kyro
Member

Повідомлення

У меня в Польше голодовая не модульная Вега всего на 8 баксов дороже.
Себе взял модульную Вегу на 750Вт.
Аціо
Member
Аватар користувача
Звідки: Poltava s.

Повідомлення

Timedemo: 05.09.2025 14:23 сісонік це не панацея гарного бп. в часи майнінгу, сісоніки виявились самими ніжними і слабкими БП на дистанції. Блок живлення в компі це звичайна деталь, від якої мало що залежить. ( не берем в рахунок відвертий непотріб )
На жаль в інтернеті ще не вигадали смайлика чи гіфки який би спромігся передати увесь розпач та істерику
- як реакцію на подібне твердження, як і я не знаю подібних слів не на одній мові що володію...
Keyser Soze
Member

Повідомлення

Смысл Chieftec, если есть Be quiet! за те же деньги? :D :lol: :up:
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Кто вообще в здравом уме купит не модульный БП в наше время, если это не БП начального уровня в офисную затычку.
За 3.5к можно найти уже полностью модульный.
Timedemo
Member
Звідки: Ненька Украина

Повідомлення

Аціо: 05.09.2025 14:28
Timedemo: 05.09.2025 14:23 сісонік це не панацея гарного бп. в часи майнінгу, сісоніки виявились самими ніжними і слабкими БП на дистанції. Блок живлення в компі це звичайна деталь, від якої мало що залежить. ( не берем в рахунок відвертий непотріб )
На жаль в інтернеті ще не вигадали смайлика чи гіфки який би спромігся передати увесь розпач та істерику
- як реакцію на подібне твердження, як і я не знаю подібних слів не на одній мові що володію...
то це ж добре. бо такий самий смайлик підходе і до Ваших тлумаченнь.

Відправлено через 4 хвилини 36 секунд:
erkins007: 05.09.2025 15:53 Кто вообще в здравом уме купит не модульный БП в наше время, если это не БП начального уровня в офисную затычку.
За 3.5к можно найти уже полностью модульный.
тот кого не парит в рабочем компе кабельменджмент. у меня был сисоник фокус 650вт отпахало это нещастье 2 года. тогда еще были видики 1050ти без доп питания, так вот 12в линия как раз на модульнике со стороны бп и оплавилась прекрасно. а ведь еще есть места пси экспресс, которые дали бы еще нагрузку на 12в линию по АТХ24 разъему. чудом по гарантии это добро розетка приняла и дала новый в замен платину сисоник тогда, продал его и не жалел ни разу. а последний раз жалел, когда в майнинг бум опять связался с сисониками, винги золотоые по сей день пашут под нагрузкой нон стоп и чифтеки тоже самое протоны 1000вт. а сисоники быстро приехали тогда.
ipto
Member

Повідомлення

Timedemo: 05.09.2025 13:42 класний бп за свої кошти :up: :up:
Шляпа.
Напряжения +3,3 В и +5 В формирует понижающие DC/DC-преобразователи на двух контролерах APW7164 и четырех транзисторах WMO190N03TS (190 A, 30 В, 2,8 мОм), на выходе установлены электролитические конденсаторы производства JunFu.
На линии 3.3V здесь должны стоять не WMO190N03TS, а транзисторы попроще, скорее всего это пара WMO80N03T1 (30V, 57A).

Также не совсем понятно, зачем тратить усилия на обзор того, что уже с год назад здесь рассматривалось https://www.overclockers.ua/ua/power/ch ... bpx-850-s/
Что в обоих случаях используется одна платформа, было ясно изначально.
pelia
Member
Аватар користувача

Повідомлення

erkins007: 05.09.2025 15:53 Кто вообще в здравом уме купит не модульный БП в наше время, если это не БП начального уровня в офисную затычку.
За 3.5к можно найти уже полностью модульный.
Наприклад я. Мені все одно на те все RGBTQ+ в коробці котра стоїть під столом і мені все одно як воно виглядає зі сторони, коли кришка глуха, головне що воно працює. Плюс, чим менше всіляких перехідників, адаптерів, роз'ємів і т.д. і т.п. від точки подачі до точки отримання - тим стабільніше це все працює
Відповісти