Скільки коштує fps? Обираємо кращу відеокарту для моніторів Full HD й Quad HD серед GeForce RTX 5060, GeForce RTX 5060 Ti 16GB та GeForce RTX 5070

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Kyro
Member

Повідомлення

avuremybe: 02.09.2025 08:00
n6407: 30.08.2025 18:15 смотрят обязательно какой бп и покупают видяху с 8pin питальником(5060ти), что бы не брать новый бп под 5070 и не использовать костыли/переходники
Я саме у це вперся.
Хочеться щось рівня 5070, але лізти у цю історію з новим конектором бажання поки немає. Міняти свій БП - також.
Поки вирішив придивлятись щось із 4000 серії і чекати позитивних змін з конектором у наступних поколіннях карт.

Але правда в тому, що на це дивиться дуже мало навіть тих, хто в темі. Я от кого не питав - усім чхати які там конектори і БП.
Man are you serious?
Я бы понял БП был слабый/старый или корпус тесный в котором переходник не загнешь. Но блин имея полноразмерный корпус, очковать использовать переходник на нещастной 5070.
У меня до недавна 4070 Super в тесном A3-mATX висела на переходниках на бронзовом 600Вт-ке. И норм. Поменял БП только чтобы стало свободнее и стал лучше продув.
saren
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Filabatya
я боюсь их выгорания. мне попал в руки телефон, флагман ванплас, там выгорели вверху экрана значки от антенн, батареи, часов и прочего. телефон из первых рук, у друга перекупил, он очень аккуратный, но олед сделал свое дело.

мне в комфи понравился телевизор на "квантовых точках", но там цена немилосердная. при курсе 25 за него просили 130 000

Отправлено спустя 1 час 17 минут 16 секунд:
kairo: 01.09.2025 13:22
Ektalion: 01.09.2025 13:17Ще раз. Ігровий ноут і пошук розетки - це вже не про мобільність. Так ноут перетворюється в стаціонарний ПК. Я вже мовчу про маленьку діагональ екрану, тротлінг і тд.
Ну хотів ти по-розумничати, ну не вийшло. Навіщо далі продовжувати? Не перетворюється ноут на стаціонарний ПК. В мене є ПК та ноут. І останній, якраз для того, щоб бути мобільним. І на ньому можна працювати та грати практично будь-де. Навіть на природі, так як в мене(як і в кожного другого українця) є зарядна станція. Тому не бачу сенсу продовжувати цей флуд.
слился, при чем жидко.
Ноут можна покласти в сумку, прийти в коворкінг
а потом запить поридж смузи и лавандовым рафом.
mgerchik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

maxud_b: 02.09.2025 10:41RX9070XT з 330Вт але там також 3х 8пін
у серії mercury від xfx, є 2х8пін версії

а 5070 2х8пін версії нормальних вендорів 3-кулерні є ?
maxud_b
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

mgerchik: 02.09.2025 22:47 а 5070 2х8пін версії нормальних вендорів 3-кулерні є ?
В Inno3d ще є встроєні 8+8пін. Я писав про перехідники 16пін з 8+8пін, де проблем з перекосом напруги вірогідність дуже мала, бо завантаження силових ліній менше 70%
mgerchik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

maxud_b: 03.09.2025 08:40
mgerchik: 02.09.2025 22:47 а 5070 2х8пін версії нормальних вендорів 3-кулерні є ?
В Inno3d ще є встроєні 8+8пін. Я писав про перехідники 16пін з 8+8пін, де проблем з перекосом напруги вірогідність дуже мала, бо завантаження силових ліній менше 70%
типу цих ? https://rozetka.com.ua/ua/383639205/p383639205/
maxud_b
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Ні. По вигляду, це перехідник-розгалуджувач з 16пин на 8+8пін для модульного БЖ. Я про той що входить в комплект до відеокарти.
Ось такий(ледь знайшов з фото):
спойлер
5070
Mozdev
Member

Повідомлення

Чому не можна адаптувати кабель 220в для цього там і роз'єм норммальний часом перевірений і 2 кіловати тягне :rotate:
neonglaу
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв, Україна

Повідомлення

У мене два монітора підключено до компа. 27" 2К і 24" FHD. Для роботи в CAD однозначно зручно 2К великий монітор. Там ця перевага помітно відчутна.
Для ігор - я теж граюсь на 2К великому, але якщо використовувати FHD, то картинка не так щоб критично гірша. На відстані метр від монітору зерна не бачу що на одному що на іншому моніторі.
Справа тут не в тому де краще, звісно чим більше монітор і роздільна здатність тим приємніше грати. Але різниця не така критична. Якщо вам дорого, то нема чого тягнутись до 2к. Ви отримаєте той самий ігровий досвід і задоволення від гри.

Відправлено через 12 хвилин :
The_Rusik: 30.08.2025 11:45 000000
Что делать людям, которые принципиально не используют эти ваше мыло, фейк генераторы, гейлучи? Какую карту брать тогда?
Ви принципіально беріть RX580. Саме те що треба! Традиційно, православно, без гейства!
mgerchik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

maxud_b: 03.09.2025 09:26По вигляду, це перехідник-розгалуджувач з 16пин на 8+8пін
я так зрозумів, єдине чим вони відрізняються, це те що одне поклали у комплект до відеокарти, а інший у комплект до БЖ ?) якщо я правильно зрозумів.
maxud_b
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

mgerchik: 05.09.2025 11:32 я так зрозумів, єдине чим вони відрізняються, це те що одне поклали у комплект до відеокарти, а інший у комплект до БЖ ?) якщо я правильно зрозумів.
Загалом, нічим окрім того що, ваш папа-папа, а з відеокартою мама-папа... з бж навіть краще бо відразу з різних ліній підключення
xfiles
Junior

Повідомлення

Взяв 5060ті 16гб, за 22к, для ігор на тв в 4к/60гц, політ нормальний. Ставлю не самі високі налаштування + длсс і 60 фпс в іграх маю в 4к, не фрізить. Графоній вражає, задоволення отримую.
Карта не потребує потужного бж, ледь гріється, особо не шумить.
Ну не знаю, все прекрасно.
stalker780
Member
Звідки: Харків

Повідомлення

А мені більш за все сподобалося як гарно постарішали прайси з 29.08.2025 😏

MSI GeForce RTX 5070 12G Gaming Trio OC - 30600. Зараз 40000
MSI GeForce RTX 5060 Ti 16G Gaming Trio OC - 26400. Зараз 31000
MSI GeForce RTX 5060 8G Gaming OC - 16100. Зараз 18000

За цим цікавіше спостерігати ніж за фпс з фрейм генерацією 😁
Відповісти