Новини
Останні статті і огляди
Скільки коштує fps? Обираємо кращу відеокарту для моніторів Full HD й Quad HD серед GeForce RTX 5060, GeForce RTX 5060 Ti 16GB та GeForce RTX 5070
-
Олег963
Member
- Звідки: Львів
Пропоную обговорити Скільки коштує fps? Обираємо кращу відеокарту для моніторів Full HD й Quad HD серед GeForce RTX 5060, GeForce RTX 5060 Ti 16GB та GeForce RTX 5070
У таблічці щось не те по цінам.
У таблічці щось не те по цінам.
Востаннє редагувалось 29.08.2025 15:45 користувачем Android, всього редагувалось 1 раз.
Причина: + виправили, дяка
Причина: + виправили, дяка
-
Ostin
Member
Знову обираємо для FHD)
Я в 2010 в FHD Fallout NV бігав на якійсь 8800 зеленій. Ну скільки ж можна це FHD мучити...
Я в 2010 в FHD Fallout NV бігав на якійсь 8800 зеленій. Ну скільки ж можна це FHD мучити...
-
000000
Junior
5060 ти 16 це ідеальна карта для 2к з длсс+ памяті на 5 років і цикл пс6.Шо ви там тестуєте...як нуби з 90-х.ні 5070 ні 5060 ті в растрі нічого путнього в 2к не видає.Який натів ... ви з марсу чи спали 6 років в комі.
Востаннє редагувалось 29.08.2025 15:43 користувачем 000000, всього редагувалось 2 разів.
-
yariksom
Member
Багато кому достатньо монітора 24" і FHD.Ostin: ↑ 29.08.2025 15:36 Знову обираємо для FHD)
Я в 2010 в FHD Fallout NV бігав на якійсь 8800 зеленій. Ну скільки ж можна це FHD мучити...
-
leif
Member
-
Mozdev
Member
MSI GeForce RTX 5060 Ti 16G Gaming Trio OC PCI‑E 5.0 x18 
Хоча було б не погано мати PCI‑E 5.0 x18
Хоча було б не погано мати PCI‑E 5.0 x18
- спойлер
-
ДядяСаша
Member
- Звідки: Киев
Ще не вечір, скоро вийде 50** super!
-
Ostin
Member
Гугл каже, що для RTX 5070 треба 750 Вт, а тести показують, що гарний 450 буде тягнути хоч 24\7 
-
OldBoyUA
Member
- Звідки: Вінниця
Практика каже 12 % розгін + 27 градусів на вантузіOstin: ↑ 29.08.2025 16:03 Гугл каже, що для RTX 5070 треба 750 Вт, а тести показують, що гарний 450 буде тягнути хоч 24\7![]()
-
leif
Member
TPU пишуть 550вт мінімум. особисто я б прислухався до їхніх рекомендаційOstin: ↑ 29.08.2025 16:03Гугл каже, що для RTX 5070 треба 750 Вт, а тести показують, що гарний 450 буде тягнути хоч 24\7
https://www.techpowerup.com/review/msi- ... oc/42.html
-
OldBoyUA
Member
- Звідки: Вінниця
450 ватний блок на відяху з TDP 250 це щось цікавеOldBoyUA: ↑ 29.08.2025 16:05Практика каже 12 % розгін + 27 градусів на вантузіOstin: ↑ 29.08.2025 16:03 Гугл каже, що для RTX 5070 треба 750 Вт, а тести показують, що гарний 450 буде тягнути хоч 24\7![]()
![]()
-
Devijack
Member
- Звідки: Запоріжжя
5060 дуже добре пасувало би HD.
-
GSerjio
Junior
Ціни взагалі в неадекваті в табличці. Вчора взяв куму на Розетці Asus Dual 5070 за 26600, а тут ті ж гроші за 5060 16gb
-
waryag
Member
- Звідки: Суми
Безглузде тестування: конкурентів немає, і все одно обирати будуть по бюджету.
Тут наміряли споживання 350Вт. Для хорошого БЖ проблем не буде.
-
Ektalion
Member
Переходити на більшу роздільну здатність тільки заради того, щоб просто перейти - таке собі задоволення, якщо ти не "шопозалежний". 1080р уже досить чітка картинка, далеко не 720р.leif: ↑ 29.08.2025 15:44 Переповзання на 1440п досить активне, але 1080 списувати ще рано. Навіть ніхто інший як ВОЛОДЯ сидить на фулл хд. Шо вже промовисто говорить само за себе![]()
-
leif
Member
Ektalion
Ну, це кому як: люди різні, очі різні, вподобання різні, бюджети різні. Особисто для мене вища роздільна здатність це один з найважливіших і найпомітніших апгредів. Імхо, вже багато років 1440п це мінімум для 27" і менше, якщо відкинути змагальний мультиплеєр. Відносно нещодавно і 4к стала цілком собі ігровою роздільною здатністю (будучи до цього чисто робочим варіантом), а в ідеалі хотілось би і ще більше.
Єдиний недолік 4к це ціна конфігу який дозволить більш-менш повноцінно його використовувати. На тепер для 4к треба брати як мінімум 5080 і то це компромісно і 5090 значно доречніше.
Аналогічно і з 1440п проти 1080п — питання лише в бюджеті на ці забавки
Ну, це кому як: люди різні, очі різні, вподобання різні, бюджети різні. Особисто для мене вища роздільна здатність це один з найважливіших і найпомітніших апгредів. Імхо, вже багато років 1440п це мінімум для 27" і менше, якщо відкинути змагальний мультиплеєр. Відносно нещодавно і 4к стала цілком собі ігровою роздільною здатністю (будучи до цього чисто робочим варіантом), а в ідеалі хотілось би і ще більше.
Єдиний недолік 4к це ціна конфігу який дозволить більш-менш повноцінно його використовувати. На тепер для 4к треба брати як мінімум 5080 і то це компромісно і 5090 значно доречніше.
Аналогічно і з 1440п проти 1080п — питання лише в бюджеті на ці забавки
-
Devijack
Member
- Звідки: Запоріжжя
то мабудь коли з очами проблеми. У всіх різний зір, це пора сприймати і розуміти як факт. Комусь мильна картинка звична і повсякденна, комусь чітка картинка. Я це зрозумів коли прочитав спір людей які спорили між собою при порівнянні фото. Одні жалілись на мило, інші вказували що це зображення більш природне а занадто чітке фото це якийсь сюр. Ось така спотворена реальність. Я на 24 дюймах при фулл хд не можу працювати бо пікселі ріжуть очі. Я і в 2к їх бачу на 27 але ще якось терпляче. Можна не вигадувати про маркетинг.Ektalion: ↑ 29.08.2025 16:401080р уже досить чітка картинка
-
Striker
Member
- Звідки: Дніпро
В мене зараз 27" 2к в ремонті, повернувся тимчасово на Full HD 24" - це біль. 
-
Filabatya
Member
- Звідки: Івано-Франківськ
32 1440р 93ррі 24 1080р 92ррі 
-
Serg IX
Member
як нема жінки то й руки достатньоyariksom: ↑ 29.08.2025 15:40Багато кому достатньо монітора 24" і FHD.Ostin: ↑ 29.08.2025 15:36 Знову обираємо для FHD)
Я в 2010 в FHD Fallout NV бігав на якійсь 8800 зеленій. Ну скільки ж можна це FHD мучити...
