Для чого мені в зібраному корпусі, в темноті щупати 10 хв ДЕ той 16 пін вхід, коли поряд з ним буде жгут проводів та інші входи. З мене вже вистачає однієї заміни БЖ, через те, що захотів більшої потужності. Це було незабутньо - заглядати в позі зю з ліхтарем....daesz: ↑ 14.08.2025 19:24 Тобто не зовсім то? Для МВ у флауера все ще окремі конектори, а для проца/ВК - такі ж універсальні, як і у корсара/асуса, винятком є тільки сата, але давайте будемо відвертими - кому потрібен сата в 2025? Та й ті кому він потрібен - підключать його при встановленні БЖ раз і забудуть.
Це при тому, що у локі атх3.1 і є на стороні БЖ 12пін вихід, який у флауера відсутній.
Це навпаки плюс. Ти в сліпу можеш за 2 хв підключити всі кабелі. Не витягуючи БЖ і тд.