ВуВа = генш+тона QoL+геймплей ближче до соулслайк.maxud_b: ↑ 05.08.2025 13:31Панове експерти, порадьте в яку за гач зараз краще почати грати? ХСР, ZZZ, WuWa, GFL2 чи щось інше... Грав в Геншін з релізу до виходу ли юе, перерву робив на декілька років, потім пограв пройшов інадзумі і почав сумеру: набридло. Подобалося соло гра, дослідження, прокачка, спочатку історія, бої, але грінд, смола, лютий рандом артефактів вибісив як і розтягування історії. Хотілось би щось простіше, не таке масштабне. Розбиратися в усіх тонкощах досить довго - легше спитати у знавців. Можливо, особливості напишете, чи то плюси і мінуси і чим саме вас зачепило? Дякую заздалегідь за відповіді.
ХСР - JRPG+гачасистема генша.
Зенлесс в принципі річ в собі, хіба бойову систему з натяжкою можна з ВуВою порівняти(з дуже великою натяжкою).
Найлегший грінд в ХСР(автобатл)
Далі з точки зору час/результат
топ2 - ВуВа
топ3 - ЗЗЗ
генш в сраці.
Система гачі у всіх однакова, значення підкручені по різному.
Топ1 - ВуВа(нижчий поріг гаранту, 100% на сігнах, 2консти за кешбек)
Топ2 - ЗЗЗ/ХСР(тупо однаково)
Генш знову в сраці
Круток/патч Вува/ХСР/ЗЗЗ дають приблизно однаково(там плаває по патчам, але в цілому)
Генш знову в сраці
З точки зору ФТПкрутки/час
Топ1 - ХСР
Топ2 - ЗЗЗ
Топ3 - ВуВа
Геншин...
Паверкріп
Найменше поки в ВуВі(як буде далі - побачимо)
Найгірше - ХСР/Генш
ЗЗЗ - він є, але гра поки грамотно з ним обходиться.
Ще стосовно ВуВи - явно видно "секвестр" бюджету в останніх патчах(що не є добре).
Додам ще плюс, для мене вагомий - ВуВа присутня в Стімі.



