Выбор смартфона / коммуникатора

Смартфоны, планшеты, другие мобильные устройства и телекоммуникации
Відповісти
Автор
Повідомлення
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

DuckRider: 18.07.2025 23:32
JKrl: 18.07.2025 10:43
Возможность в ручную выбирать линзы камеры, макро видео, улучшенный фокус, равки во всех телефонах выше а-серии, и допилили работу от сети без батарейки, добавили новую диагностику здоровья батареи и ещё куча всего.
В прошлом обновлении добавили возможность делать кислотные фотки для азиатов в стиле Самсунга ;)
Всё это было в 15, диагностика не пашет на 6 серии

Отправлено спустя 6 минут 5 секунд:
Avenger80: 18.07.2025 08:36
Эх, если б ещё и Пиксель у нас продавался официально, на каждом углу, в каждом супермаркете Электроники и стоил дешевле... а не аппарат как бы для гиков - было классно. В своё время за Сяоми дрались... Почему так за Пиксель не дерутся. :) https://allretail.ua/ru/analytics/51534 ... -rezultaty
https://root-nation.com/ua/articles-ua/ ... e-ukraine/
Современные пиксели за свои деньги - большая не смешная шутка.

Отправлено спустя 9 минут 3 секунды:
Donate: 18.07.2025 10:43

Багато чого. Просто все під капотом.
А не потому ли, что в сша всратая онлайн банковская система, которая требует свежий андроид и нужно прогреть хомячков? 16 на сегодня в этом виде 0 смысла выпускать
16 Гугл релізнув на 3 місяці раніше щоб вендори до QRP1 в якому вже завезуть фішечки змогли підтягнути свої девайси. Тому що кастоми з приписочкою beta вже пішли. А якщо б релізнули 16 відро десь в серпні то +3 місяці поки там все від тестують. А так я на свій планшик в якого сяомі вкрала 15 відро через час оновлю до 16 і все буде чудово. Там як раз завезли в 16 відрі синхронізацію повідомлень, тобто якщо читаешь на одному девайсі на іншому повідомлення не буде. Що цікаво і напевно дуже зручно :)
Востаннє редагувалось 19.07.2025 00:22 користувачем Donate, всього редагувалось 1 раз.
JKrl
Member

Повідомлення

Чот трейд ин за пол года упал до 200 баксов за семёрку. Одновременно со скидкой на девятку в 400.
Хитрые.
Однако я наверное подожду десятку.
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

JKrl: 17.07.2025 21:26
YumaX: 13.07.2025 12:13 Дочці як і обіцяв за здачу НМТ купив iphone, вибір пав на 16 pro, в Ябко новий вийшов 44к, ну думаю подивлюсь на хвалену камеру, сфоткав на iphone і свою 50 ultra, різниці по деталізації і шумах не помітив, айфон злегка насичені кольори, потім зробив фото на доньчин 50 neo, мені це фото сподобалось найбільше, питаю малу чи вона бачить різницю, відповідає - "Ні, але ж аура!", занавєс... :rotate:
разница между современными телефонами видна в сложных условиях и сценах, а не фотках двора днем.
сфоткай на моторолу например вот так.
спойлер
Зображення
там временем владельцы моторол не видят разницы (50 нео) :rotate:
спойлер
Зображення
я не спорю что китайцы могут нормально фоткать, только эти китайцы стоят дороже айфона про :dontknow:
Порівняння - повне лайно, бо зовсім різні сценарії. На другій фотці там явно повна темрява з якої той нещасний 50нео щось намагався витягнути через запацаний масними пальцями об'єктив, а те що вище, сфоткано умовах розсіяного світла з двох джерел - позаду фотографа і від каміну.
Щоб не бути голослівним, маю 50 ультра, вона досить гарні нічні фотки робить, кращі ніж самсунг фолд 6, до речі.

Відправлено через 15 хвилин 11 секунд:
JKrl: 18.07.2025 20:45 у меня количество попыток ограничено.
Та ви що, і чим же саме вона обмежена? Проблема декілька разів підряд натиснути на кнопку зйомки? :lol:
Проблема "спроб" втратила актуальність після масового переходжу на цифрові фотокамери. Коли я в юності ходив у гори і брав з собою кілька плівок на 36 кадрів і пару об'єктивів - ото тоді так, кількість спроб була обмежена, особливо коли не знаєш результат на місці, а зараз які проблеми? Кращого псевдоаргумента з пальця виссати не змогли?
Я не захищаю китай-камери я взагалі смарти не сприймаю як фотоапарати, але ви щось вже явно перегинаєте.

Відправлено через 54 хвилини :
JKrl: 18.07.2025 20:45
спойлер
Зображення
І, до речі, приблизно ось так виглядає нормальне фото Монблана, а не як ваше зі схибившим балансом білого і перетягнутим в сині кольори, цінність якого лише у ваших спогадах, а технічна цінність - трохи вище за нуль :-P
фото не моє
wp.jpg
Це до цінності таких фото на телефони і кількості спроб.
Ostin
Member

Повідомлення

Якщо відійти від технічного начиння (от взагалі забути про технічний прогрес процесорів\камер), а оцінити програмне забезпечення і якість прийому, то хто зазвичай тримає лідерство?
Ну тобто максимально стабільне ПЗ вкупі із завжди стабільним прийомом (маю на увазі 4G LTE). Як завжди айфон і самсунг, чи є непогані китайці в цьому оцінюванні теж?
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Ostin
Це досить провокативне питання, бо ви його занадто широко формулюєте.
Що ви маєте на увазі під "стабільністю" і якого саме "ПЗ"? Бо останнє, що я пам'ятаю, це проблеми з додатком термальної камеру у моєму CAT S60 від 2016 року, іноді додаток міг не активувати камеру (просто чорний екран показувало) або крашнутись. Більше не пам'ятаю якихось проблем зі зв'язком чи крашами взагалі. Останні телефони: іфон, самсунги, мотороли (вже ті, що леново), піксель.
Ostin
Member

Повідомлення

GreenMile: 19.07.2025 20:57якого саме "ПЗ"?
Дійсно. Я мав на увазі стабільну роботу рідної ОС з усіма рідними застосунками під офіційно доступною версією андроід для моделі.
Нещодавно мав змогу "помацати" доволі старий флагман. Я не буду писати модель і все таке, але що я відмітив відразу: він погано працював в мережі LTE, Google Play видавав помилки на рівному місці, і доволі погано тримав інтернет через 4G. Не знаю, наскільки тут була вина саме інтернету чи прошивки, але досвід геть не сподобався.
Це спонукало мене задуматись, чи мало місце проблема з конкретним апаратом, чи різні виробники різняться в цьому плані?
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Ostin: 19.07.2025 21:04
GreenMile: 19.07.2025 20:57якого саме "ПЗ"?
Дійсно. Я мав на увазі стабільну роботу рідної ОС з усіма рідними застосунками під офіційно доступною версією андроід для моделі.
Нещодавно мав змогу "помацати" доволі старий флагман. Я не буду писати модель і все таке, але що я відмітив відразу: він погано працював в мережі LTE, Google Play видавав помилки на рівному місці, і доволі погано тримав інтернет через 4G. Не знаю, наскільки тут була вина саме інтернету чи прошивки, але досвід геть не сподобався.
Це спонукало мене задуматись, чи мало місце проблема з конкретним апаратом, чи різні виробники різняться в цьому плані?
Забудьте, цей досвід геть нерелевантний.
4Ж може глючити навіть через сімку, я особисто міняв свою, бо саме так і було: стара сімка (ще під 3ж) неадекватно працювала в мережі 4Ж. Батьку теж міняли нову сімку 4ж на іншу, бо щось там у нього з КС не працювало нормально.
Гугл плей, щоб видавав помилки - це мать має бути якесь зовсiм старе відро, там де власне сам гугл плей вже не підтримується останньої версії.
У мене є в наявності телефони на андроїдах 6 (чистий андроїд, як сльоза) і 9 (самсунг уі), так от 9 працює норм ще, на 6-му вже половина додатків від гугла не працює, бо він застарий. Першим відкис Слак, бо вони підняли мінімальну вимогу до андроїда 8 здається, стара версія Слака ще працювала, але сильно глючила (не показувала онлайн статуси, висла тощо), потім скис гугл гаманець, просто крашиться при запуску (але про це приходили попередження, що типу ваш телефон скоро стане тиквою, бо недостатньо секьюрний для гаманця). Далі почались глюки зі штатним андроїдним будильником (тупо зависав) - він уперто качав обнову з маркета, яка була не сумісна з 6-м відром, хоча заявлено було мінімальний 6 андроїд як раз. Там доліпили всякі свистоперділки незрозміло нафіга, типу підтримки спотіфая, чи щось таке і все, приїхали, будильник тупо вис намертво, я два рази на роботу проспав через нього (бо до сну все працювало норм, а як раз десь о 2-й ночі він накочував обнови і зависав :gigi: )
Так шо тойво, більшість проблем із софтом - то вже через несумісність додатків зі старим відром, а не через телефон як такий.
JKrl
Member

Повідомлення

GreenMile: 19.07.2025 20:26
JKrl: 17.07.2025 21:26

разница между современными телефонами видна в сложных условиях и сценах, а не фотках двора днем.
сфоткай на моторолу например вот так.
спойлер
Зображення
там временем владельцы моторол не видят разницы (50 нео) :rotate:
спойлер
Зображення
я не спорю что китайцы могут нормально фоткать, только эти китайцы стоят дороже айфона про :dontknow:
Порівняння - повне лайно, бо зовсім різні сценарії. На другій фотці там явно повна темрява з якої той нещасний 50нео щось намагався витягнути через запацаний масними пальцями об'єктив, а те що вище, сфоткано умовах розсіяного світла з двох джерел - позаду фотографа і від каміну.
Щоб не бути голослівним, маю 50 ультра, вона досить гарні нічні фотки робить, кращі ніж самсунг фолд 6, до речі.

Відправлено через 15 хвилин 11 секунд:
JKrl: 18.07.2025 20:45 у меня количество попыток ограничено.
Та ви що, і чим же саме вона обмежена? Проблема декілька разів підряд натиснути на кнопку зйомки? :lol:
Проблема "спроб" втратила актуальність після масового переходжу на цифрові фотокамери. Коли я в юності ходив у гори і брав з собою кілька плівок на 36 кадрів і пару об'єктивів - ото тоді так, кількість спроб була обмежена, особливо коли не знаєш результат на місці, а зараз які проблеми? Кращого псевдоаргумента з пальця виссати не змогли?
Я не захищаю китай-камери я взагалі смарти не сприймаю як фотоапарати, але ви щось вже явно перегинаєте.

Відправлено через 54 хвилини :
JKrl: 18.07.2025 20:45
спойлер
Зображення
І, до речі, приблизно ось так виглядає нормальне фото Монблана, а не як ваше зі схибившим балансом білого і перетягнутим в сині кольори, цінність якого лише у ваших спогадах, а технічна цінність - трохи вище за нуль :-P
фото не моє
wp.jpg
Це до цінності таких фото на телефони і кількості спроб.
Хорошая попытка, сяомист.
1) на первой фотке 100% темнота, 30 секунд экспозиции в найтмоде с руки против засвета из камина и через стекло пока он собирал сцену по кускам

2) количество попыток ограничено тем что 1) холодно 2) висишь на станции 3)облако 4) свет 5) надо спешить и тебя матерят по этому поводу

3)нормальное по какому критерию? искусства? я ценю пиксель именно за то, что он фоткает так как я вижу, на 99% такие же цвета, не больше не меньше. у него есть слабые сцены, где он просто не может в автоматическом режиме и пересвечивает, но это не одна из них. за "красивостями" это к китайцам, они мазню норм генерируют. но ты конечно слепой и не видишь синей монте-розы на своем "эталонном" фото.

4) когда увижу человека тягающего зеркалку и штатив там где и без лишних 4-5 кг сдохнуть можно, обязательно сообщу. пока не видел.
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

JKrl: 20.07.2025 13:28
GreenMile: 19.07.2025 20:26 Порівняння - повне лайно, бо зовсім різні сценарії. На другій фотці там явно повна темрява з якої той нещасний 50нео щось намагався витягнути через запацаний масними пальцями об'єктив, а те що вище, сфоткано умовах розсіяного світла з двох джерел - позаду фотографа і від каміну.
Щоб не бути голослівним, маю 50 ультра, вона досить гарні нічні фотки робить, кращі ніж самсунг фолд 6, до речі.

Відправлено через 15 хвилин 11 секунд:
Та ви що, і чим же саме вона обмежена? Проблема декілька разів підряд натиснути на кнопку зйомки? :lol:
Проблема "спроб" втратила актуальність після масового переходжу на цифрові фотокамери. Коли я в юності ходив у гори і брав з собою кілька плівок на 36 кадрів і пару об'єктивів - ото тоді так, кількість спроб була обмежена, особливо коли не знаєш результат на місці, а зараз які проблеми? Кращого псевдоаргумента з пальця виссати не змогли?
Я не захищаю китай-камери я взагалі смарти не сприймаю як фотоапарати, але ви щось вже явно перегинаєте.

Відправлено через 54 хвилини :
І, до речі, приблизно ось так виглядає нормальне фото Монблана, а не як ваше зі схибившим балансом білого і перетягнутим в сині кольори, цінність якого лише у ваших спогадах, а технічна цінність - трохи вище за нуль :-P
фото не моє
wp.jpg
Це до цінності таких фото на телефони і кількості спроб.
Хорошая попытка, сяомист.
1) на первой фотке 100% темнота, 30 секунд экспозиции в найтмоде с руки против засвета из камина и через стекло пока он собирал сцену по кускам
Если это пиксель, то нет там 30 секунд экспозиции, там это не так работает. 30с ожидания там означает совершенно другое
3)нормальное по какому критерию? искусства? я ценю пиксель именно за то, что он фоткает так как я вижу, на 99% такие же цвета, не больше не меньше.
Ни разу такого на 6 про не случалось :lol:
мазню норм генерируют
А вот это постоянно
JKrl
Member

Повідомлення

DuckRider: 20.07.2025 13:32

Ни разу такого на 6 про не случалось :lol:
пусть лучше покажет фото снега с китайца, тогда будем ржать :rotate:

Отправлено спустя 56 секунд:
DuckRider: 20.07.2025 13:32

Если это пиксель, то нет там 30 секунд экспозиции, там это не так работает. 30с ожидания там означает совершенно другое
конечно, оно означает то что он делает сотни фоток с разной экспозицией и склеивает их в удобоваримую картинку.
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

JKrl: 20.07.2025 13:38
DuckRider: 20.07.2025 13:32

Ни разу такого на 6 про не случалось :lol:
пусть лучше покажет фото снега с китайца, тогда будем ржать :rotate:

Отправлено спустя 56 секунд:
DuckRider: 20.07.2025 13:32

Если это пиксель, то нет там 30 секунд экспозиции, там это не так работает. 30с ожидания там означает совершенно другое
конечно, оно означает то что он делает сотни фоток с разной экспозицией и склеивает их в удобоваримую картинку.
На счёт сотен - не знаю, десятки точно, конечный результат 2:30 склейки в моём случае был обычно сопоставим с 15с выдержки на сонях, но там шевелится нельзя в таких условиях
пусть лучше покажет фото снега с китайца, тогда будем ржать :rotate:
Промазать балансом белого - это вообще любимое занятие любого телефона, если ты про это
JKrl
Member

Повідомлення

DuckRider: 20.07.2025 13:40
Промазать балансом белого - это вообще любимое занятие любого телефона, если ты про это
не спорю. но китайцев всегда видно по желтым селфи из лифтов и синему снегу.
тут важно кто это делает меньше :beer:
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

JKrl: 20.07.2025 13:28 Хорошая попытка, сяомист.
Ніколи не було сяомі :dontknow:
JKrl: 20.07.2025 13:28 1) на первой фотке 100% темнота, 30 секунд экспозиции в найтмоде с руки против засвета из камина и через стекло пока он собирал сцену по кускам
Ну от нащо так відверто брехати? Повна темрява в якій звідкись взялось джерело світла позаду так, що аж є тінь фотографа на стіні? :lol: А крім того купа інших засітів. Виділив на фотці.
Шановний, ви цю чухню можете згодувати хіба що дитині, а не людями які мають очі чи хоч трохи на фотографії розуміються.
спойлер
lol.jpg
JKrl: 20.07.2025 13:28 2) количество попыток ограничено тем что 1) холодно 2) висишь на станции 3)облако 4) свет 5) надо спешить и тебя матерят по этому поводу
Так-так-так, звісно звісно, розкажіть мені, я ж ніколи не був у горах і не фоткав на плівкові фотоапарати :lol: Ваш телефон здатен фотками кілька кадрів на секунду, це ж така проблема зняти 10 фоток замість одної, цілих 10 секунд витратити треба :rotate: Ваша фотка - гарантовано одна із десятка мінімум, бо всі інші вийшли ще гіршими )))
JKrl: 20.07.2025 13:28 3)нормальное по какому критерию? искусства? я ценю пиксель именно за то, что он фоткает так как я вижу, на 99% такие же цвета, не больше не меньше. у него есть слабые сцены, где он просто не может в автоматическом режиме и пересвечивает, но это не одна из них. за "красивостями" это к китайцам, они мазню норм генерируют. но ты конечно слепой и не видишь синей монте-розы на своем "эталонном" фото.
Нормально по звичайному критерію якості фото, на яке ви тут налягаєте. По факту ваша фотка - пшик, бо баланс білого промазав. Треба було і на розчудовому пікселі робити кілька знімків хоча б рав. Дубль два, я не кажу що китайці класно фоткають, я кажу, що ваші фото з пікселя і аргументи - повна фігня.
JKrl: 20.07.2025 13:284) когда увижу человека тягающего зеркалку и штатив там где и без лишних 4-5 кг сдохнуть можно, обязательно сообщу. пока не видел.
Якщо ви чогось не бачили, це не означає, що цього не існує. Я особисто ходив в гори з рюкзаком 40-50кг за плечима на кілька тижнів, з яких пара кіло - то було фотопричандалля. Це вам не конвєером на попсовий Монблан зайти за 8 годин і за 4 спуститись з одним телефоном в кармані :baby:
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

GreenMile: 20.07.2025 13:52
Ну от нащо так відверто брехати? Повна темрява в якій звідкись взялось джерело світла позаду так, що аж є тінь фотографа на стіні?
Эм, тени появляются даже при слабом свете луны на 15с выдержки
Ваш телефон здатен фотками кілька кадрів на секунду, це ж така проблема зняти 10 фоток замість одної, цілих 10 секунд витратити треба
Не помню чтоб на пикселе был режим протяжки :gigi:
Востаннє редагувалось 20.07.2025 14:03 користувачем DuckRider, всього редагувалось 1 раз.
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

DuckRider: 20.07.2025 14:00
GreenMile: 20.07.2025 13:52
Ну от нащо так відверто брехати? Повна темрява в якій звідкись взялось джерело світла позаду так, що аж є тінь фотографа на стіні?
Эм, тени появляются даже при слабом свете луны на 15с выдержки
Та ви шо, а ну, розкажіть мені звідки взялась тінь, якщо нема жодного джерела світла? Щось уже на ноблевку тягнете.
Цеж не я писав що там 100% темрява ;)
Востаннє редагувалось 20.07.2025 14:03 користувачем GreenMile, всього редагувалось 1 раз.
JKrl
Member

Повідомлення

GreenMile: 20.07.2025 13:52
JKrl: 20.07.2025 13:28 Хорошая попытка, сяомист.
Ніколи не було сяомі :dontknow:
JKrl: 20.07.2025 13:28 1) на первой фотке 100% темнота, 30 секунд экспозиции в найтмоде с руки против засвета из камина и через стекло пока он собирал сцену по кускам
Ну от нащо так відверто брехати? Повна темрява в якій звідкись взялось джерело світла позаду так, що аж є тінь фотографа на стіні? :lol: А крім того купа інших засітів. Виділив на фотці.
Шановний, ви цю чухню можете згодувати хіба що дитині, а не людями які мають очі чи хоч трохи на фотографії розуміються.
спойлер
lol.jpg
JKrl: 20.07.2025 13:28 2) количество попыток ограничено тем что 1) холодно 2) висишь на станции 3)облако 4) свет 5) надо спешить и тебя матерят по этому поводу
Так-так-так, звісно звісно, розкажіть мені, я ж ніколи не був у горах і не фоткав на плівкові фотоапарати :lol: Ваш телефон здатен фотками кілька кадрів на секунду, це ж така проблема зняти 10 фоток замість одної, цілих 10 секунд витратити треба :rotate: Ваша фотка - гарантовано одна із десятка мінімум, бо всі інші вийшли ще гіршими )))
JKrl: 20.07.2025 13:28 3)нормальное по какому критерию? искусства? я ценю пиксель именно за то, что он фоткает так как я вижу, на 99% такие же цвета, не больше не меньше. у него есть слабые сцены, где он просто не может в автоматическом режиме и пересвечивает, но это не одна из них. за "красивостями" это к китайцам, они мазню норм генерируют. но ты конечно слепой и не видишь синей монте-розы на своем "эталонном" фото.
Нормально по звичайному критерію якості фото, на яке ви тут налягаєте. По факту ваша фотка - пшик, бо баланс білого промазав. Треба було і на розчудовому пікселі робити кілька знімків хоча б рав. Дубль два, я не кажу що китайці класно фоткають, я кажу, що ваші фото з пікселя і аргументи - повна фігня.
JKrl: 20.07.2025 13:284) когда увижу человека тягающего зеркалку и штатив там где и без лишних 4-5 кг сдохнуть можно, обязательно сообщу. пока не видел.
Якщо ви чогось не бачили, це не означає, що цього не існує. Я особисто ходив в гори з рюкзаком 40-50кг за плечима на кілька тижнів, з яких пара кіло - то було фотопричандалля. Це вам не конвєером на попсовий Монблан зайти за 8 годин і за 4 спуститись з одним телефоном в кармані :baby:
отличная попытка.
теперь на 100% ясно что нормального телефона ты в руках даже не держал.
вопрос не в том, что у Х телефона есть косяки.
вопрос в том, что из китайцев нормальных фоток не выходит в принципе.

И конечно у тебя есть фотки из твоего похода с 40-50кг рюкзаком? :lol:
цирк и кони
пара кіло фотопричиндалля не тяне навіть на беззеркалку з кітом. та що камери, бінокль важить кіло.
Востаннє редагувалось 20.07.2025 14:05 користувачем JKrl, всього редагувалось 1 раз.
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

GreenMile: 20.07.2025 14:02
DuckRider: 20.07.2025 14:00

Эм, тени появляются даже при слабом свете луны на 15с выдержки
Та ви шо, а ну, розкажіть мені звідки взялась тінь, якщо нема жодного джерела світла? Щось уже на ноблевку тягнете.
Цеж не я писав що там 100% темрява ;)
Источника света при фото с телефона физически не может не быть. Даже в закрытой комнате без любого света источником будет экран телефона и свет от него, который отбивается от поверхностей, так что это демагогия.
JKrl
Member

Повідомлення

DuckRider: 20.07.2025 14:05
GreenMile: 20.07.2025 14:02 Та ви шо, а ну, розкажіть мені звідки взялась тінь, якщо нема жодного джерела світла? Щось уже на ноблевку тягнете.
Цеж не я писав що там 100% темрява ;)
Источника света при фото с телефона физически не может не быть. Даже в закрытой комнате без любого света источником будет экран телефона и свет от него, который отбивается от поверхностей, так что это демагогия.
конкретно пятна в фото это отблески фонаря с улицы через шторы.
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Кстати, перепроверил данные, глаза не подвели, действительно пиксель снимает именно 15с выдержку и клеит её всё оставшееся время (2:30, вроде)
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

JKrl: 20.07.2025 14:03 отличная попытка.
теперь на 100% ясно что нормального телефона ты в руках даже не держал.
Звісно, не тримав : :rotate:
спойлер
lololo.jpg
JKrl: 20.07.2025 14:03И конечно у тебя есть фотки из твоего похода с 40-50кг рюкзаком? :lol:
цирк и кони
Ну, звісно, є :dontknow:
JKrl: 20.07.2025 14:03пара кіло фотопричиндалля не тяне навіть на беззеркалку з кітом. та що камери, бінокль важить кіло.
То було 25 років тому ))))) Якщо не дійшло одразу, я повторю - то була ера плівкових фотоапаратів, які кіти, господи, тоді таких слів ніхто не знав :) Зеніт-Е в чохлі з рідним Індустаром-50 важив десь кіло ))) А ФЕД-4 ще більше, і я нагадаю, що об'єктиви так просто не змінювались з одного на інший, скільки важать дві тушки з різними за призначенням об'єктивами самі порахуєте? Лул.

Відправлено через 34 секунди:
DuckRider: 20.07.2025 14:05
GreenMile: 20.07.2025 14:02 Та ви шо, а ну, розкажіть мені звідки взялась тінь, якщо нема жодного джерела світла? Щось уже на ноблевку тягнете.
Цеж не я писав що там 100% темрява ;)
Источника света при фото с телефона физически не может не быть. Даже в закрытой комнате без любого света источником будет экран телефона и свет от него, который отбивается от поверхностей, так что это демагогия.
Наступний :facepalm:

Відправлено через 3 хвилини :
JKrl: 20.07.2025 14:06 конкретно пятна в фото это отблески фонаря с улицы через шторы.
JKrl: 20.07.2025 13:28 1) на первой фотке 100% темнота,
:popcorn:
Відповісти