Повір мені, будуть бігати по всьому інтернету і доказувати, що potato mode графон на М1 не відрізняється від ультра налаштувань на RTX.Vlaad13: ↑ 15.07.2025 21:56 нарешті яблокофани зрозуміють наскільки їх компи гівно в ігровому плані
бо коли ігр немає - то і фпс порівняти немає можливості
як казав классик
Нет дворца - нет дворца
Враховуючи, що базовий M1 це щось на рівні з інтеграшкою 680m в доісторичному мобільному 6000 серії райзенів. Той самий, вже не свіжий 780m обійшов вже базовий, теж не дуже свіжий, М3 тільки но. Тобто графоніум в цьому порті Кіберпука для 90% українських ніщебродів-маководів (в більшості з яких якісь базові М1 та М2, дай боже з тими мінімальними 16 ГБ рами) буде щось рівня огризку Стім Дек.
Юзерів, що купили щось на М4 це вже звісно торкатись не буде, бо там iGPU плюс-мінус по продуктивності до інтеграшки в AI Max, і там вже (мабуть в перший раз за історію Яблоків) маководи побачать графоніум наближений рівня бюджетної ноутбучної дискретки типу RTX 5050 / 4060.