Новини
Останні статті і огляди
Вибір роутера
-
Bruno Banani
Member
- Звідки: Никарагуа
0kie
-
0kie
Member
Не хочу. Идеальные условия создам - получу плюс-минус те же результаты.Bruno Banani: ↑ 07.07.2025 10:54А такое не хотите на гигабите, если уже меряться?
-
vdemeshko
Member
- Звідки: Киев
-
Gold_Star
Member
Дядьку, тобі вже сотні разів казали що сток особливо на сяомі - це стара версія опенврт з фірмовою вебмордою. Тобто твоя прошивка і є лєва сборка0kie: ↑ 07.07.2025 10:33Продолжайте верить в "покращення" на левых сборках прошивок.
Отправлено спустя 9 минут 12 секунд:
Цей самий персонаж який в темі про монітори доказував що OLED та HDR спеціально створили для випалювання очей. Бунтарі проти системи вони такі-с...vdemeshko: ↑ 07.07.2025 10:35ворвался так сказать с ноги в лужу с поузырями
Отправлено спустя 3 минуты 13 секунд:
Знайома тплінківська практика регіональних прошивок, найс. А потім питаються нашо ви ото якісь прошивки шиєтеAlexKuzovkov: ↑ 07.07.2025 09:47Треба краще англійську знати. Це відноситься тільки Сінгапуру.
-
0kie
Member
vdemeshko
Мой роутер и смарт не умеют в WiFi 6E, поэтому результаты такие, какие есть. Что тоже приемлемо.
Точно. HDR - это же не увеличение контрастности, правда? Это что-то "волшебное", типа мифического ИИ?
Мой роутер и смарт не умеют в WiFi 6E, поэтому результаты такие, какие есть. Что тоже приемлемо.
Прошить "новой" версией и что получить? Те же "циферки". Отсюда - зачем это всё? Выше картинки на современных стоковых прошивках от Сяоми - что получит пользователь от своей прошивки, кроме чувства "круто, я смог!"?Gold_Star: ↑ 07.07.2025 11:19сток особливо на сяомі - це стара версія опенврт з фірмовою вебмордою
Точно. HDR - это же не увеличение контрастности, правда? Это что-то "волшебное", типа мифического ИИ?
-
AlexKuzovkov
Member
Знов ти в лужу.Gold_Star: ↑ 07.07.2025 11:19Знайома тплінківська практика регіональних прошивок, найс. А потім питаються нашо ви ото якісь прошивки шиєтеAlexKuzovkov: ↑ 07.07.2025 09:47Треба краще англійську знати. Це відноситься тільки Сінгапуру.![]()
Це "надпис" регіональний.
У Руіджи єдина версія прошивки на всі домашні роутери. Зараз версія 3.17, наче. І вона стоїть на всіх моделях від WiFi 4 до WiFi 7.
Востаннє редагувалось 07.07.2025 11:33 користувачем AlexKuzovkov, всього редагувалось 1 раз.
-
artko
Member
- Звідки: Dnipro
з чого смієтесь? 850/850 мбіт ті що я наміряв - більше ваших. і що це доводить? та нічого. швидкість бездротової мережі різна в кожного.0kie: ↑ 07.07.2025 10:33artko: ↑ 07.07.2025 10:05~860мбіт в ідеальних умовах (один клієнт, порожній ефір)![]()
![]()
Не идеальные условия, не один клиент.
![]()
Продолжайте верить в "покращення" на левых сборках прошивок. Если создам "идеальные условия", то результат будет примерно аналогичен.
P.S. Замер с Xiaomi Mi 10T Pro от Redmi AX6 со стоковой прошивкой.
-
Gold_Star
Member
Нє, друже, ситуація набагато кумедніша0kie: ↑ 07.07.2025 11:26Прошить "новой" версией и что получить? Те же "циферки". Отсюда - зачем это всё? Выше картинки на современных стоковых прошивках от Сяоми - что получит пользователь от своей прошивки, крому чувства "круто, я смог!"?
Люди обговорюють конкретну залізяку під яку собі збирають операційну систему, показують між собою результат з підтримкою апаратного прискорювача, тут з ноги вривається гість на рюмку чая зі своїм сяомі AX6S і показує як він магьот
*розширення, а не збільшення0kie: ↑ 07.07.2025 11:26HDR - это же не увеличение контрастности
-
vdemeshko
Member
- Звідки: Киев
внезапно это WiFi6 без E с линком 1200Мбит (80MHz ширина на 5GHz диапазоне).. мой роутер не умеет 6ГГц0kie: ↑ 07.07.2025 11:26Мой роутер и смарт не умеют в WiFi 6E,
Востаннє редагувалось 07.07.2025 11:42 користувачем vdemeshko, всього редагувалось 1 раз.
-
Gold_Star
Member
Тобто якщо юзер Жуйцьє сидить на сінгапурському айпі, після 2027 він не отримуватиме оновлення?AlexKuzovkov: ↑ 07.07.2025 11:31Знов ти в лужу. Немає ніяких прошивок регіональних.
Це "надпис" регіональний.
-
vdemeshko
Member
- Звідки: Киев
а какая разница что мы в целом говорим про разные железкиartko: ↑ 07.07.2025 11:33з чого смієтесь? 850/850 мбіт ті що я наміряв - більше ваших. і що це доводить? та нічого. швидкість бездротової мережі різна в кожного.0kie: ↑ 07.07.2025 10:33
![]()
![]()
Не идеальные условия, не один клиент.
![]()
Продолжайте верить в "покращення" на левых сборках прошивок. Если создам "идеальные условия", то результат будет примерно аналогичен.
P.S. Замер с Xiaomi Mi 10T Pro от Redmi AX6 со стоковой прошивкой.
-
Gold_Star
Member
Він реально думає що опенврт ставлять для рекордних спідтестівartko: ↑ 07.07.2025 11:33що це доводить? та нічого. швидкість бездротової мережі різна в кожного
-
vdemeshko
Member
- Звідки: Киев
тогда оба роутера на OpenWRT побили его результаты..Gold_Star: ↑ 07.07.2025 11:41Він реально думає що опенврт ставлять для рекордних спідтестівartko: ↑ 07.07.2025 11:33що це доводить? та нічого. швидкість бездротової мережі різна в кожного![]()
-
0kie
Member
Новые модели роутеров на новых мобилках - естественно, побьют.vdemeshko: ↑ 07.07.2025 11:43оба роутера на OpenWRT побили его результаты.
Ладно, развлекайтесь дальше....
-
AlexKuzovkov
Member
Скоріше мінімум до 27 буде отримувати. Це щоб відповідало якимсь вимогам законодавства Сінгапуру.Gold_Star: ↑ 07.07.2025 11:38Тобто якщо юзер Жуйцьє сидить на сінгапурському айпі, після 2027 він не отримуватиме оновлення?AlexKuzovkov: ↑ 07.07.2025 11:31Знов ти в лужу. Немає ніяких прошивок регіональних.
Це "надпис" регіональний.
Руіджи обіцяє оновлення безпеки +2 роки після закінчення підтримки. А підтримка 5 років після зняття з продаж.
-
Gold_Star
Member
Ні, ти не подумай, AX6S (він же сяомі АХ3200) це добротний роутер на збалансованому залізі з підтримкою MIMO 4x4, під опенврт його теж купують0kie: ↑ 07.07.2025 11:50Новые модели роутеров на новых мобилках - естественно, побьют.
- спойлер
-
0kie
Member
Gold_Star
У меня без "S", обычный AX6. Само собой, после покупки я побежал на 4PDA и почитал тему как по самому роутеру, так и по его прошивкам. Понял, какие криворукие там "писатели кода", поэтому решил воздержаться от подобной затеи с Опеном. И так хватает. Этот роутер был куплен на замену Хуавея, который тоже был с WiFi 6, но между ними пропасть - Хуавей оказался дном.
У меня без "S", обычный AX6. Само собой, после покупки я побежал на 4PDA и почитал тему как по самому роутеру, так и по его прошивкам. Понял, какие криворукие там "писатели кода", поэтому решил воздержаться от подобной затеи с Опеном. И так хватает. Этот роутер был куплен на замену Хуавея, который тоже был с WiFi 6, но между ними пропасть - Хуавей оказался дном.
-
Gold_Star
Member
Ну з квалкомами завжди так, тому там багато робиться вручну (приклад з тим же лінксісом на попередній сторінці), але це якщо дійсно потрібен опенврт чи якийсь функціонал якого немає в стоку. В цьому випадку винних немає. А коли є можливість його встановлення на підходящий роутер буквально через вибір файлу оновлення і все працюватиме без бубна то чому би і ні0kie: ↑ 07.07.2025 12:00 Понял, какие криворукие там "писатели кода", поэтому решил воздержаться от подобной затеи с Опеном
-
Pathfinder
Member
- Звідки: Кожне покоління геймерів повинно отримати свого чекалкера
А як тоді якщо не через сісапгрейд ? Спробую пакетстірінг увімкнут і потестити на НСС.vdemeshko: ↑ 07.07.2025 09:30Там нюанс еще в том, что сборки с NSS и официальной ветки не рекомендуют накатывать одну по верх другой через sysupgrade.. сам мантейнер этих патчей NSS не рекомендует так как есть разница в структуре конфигов и тд.. попробуй включить packet steering (all core - 128 ) так как может улучшить производительность без NSS.. как то маловато у тебя выходит - по тестам что видел в ветке по роутеру на форуме OpenWRT получили 500-600 без NSS и 800+ c NSS (до 900 у некоторых)Pathfinder: ↑ 06.07.2025 19:26
Але з NSS снапшотом швидкості реально більше. Трохи запоров позавчора прошивку, сьогодні після бубну відновив, накатив 24.10.2 і неприємно здивувався швидкостям. Комп -+300/400 на телефоні в метрі +-360/420, з NSS комп 580-600 телефон 720.
-
Bruno Banani
Member
- Звідки: Никарагуа
0kie
OpenWRT — это про безопасность, регулярные обновления и максимальную функциональность, а не про скорость.
Скорость же в стоковых прошивках Xiaomi наоборот выше — примерно на 10%, чем на OpenWRT.
А вы своим «дырявым» роутером всё ещё пытаетесь что-то доказать? Почему «дырявым»? Смотрите видео выше, которое я вам скинул.
OpenWRT — это про безопасность, регулярные обновления и максимальную функциональность, а не про скорость.
Скорость же в стоковых прошивках Xiaomi наоборот выше — примерно на 10%, чем на OpenWRT.
А вы своим «дырявым» роутером всё ещё пытаетесь что-то доказать? Почему «дырявым»? Смотрите видео выше, которое я вам скинул.