При тому що тплінк самі вийшли з ринку сусідньої країни, а Cudy тепер там шикують з котячою мордою у сметані
Цікаво, це наш персонаж вирішив вийти за рамки особистого і ставить мінуси?
скоро для них ринок побільше звільниться, якщо США будуть далі банити китайські компанії як ТП-лінкGold_Star: ↑ 28.06.2025 00:14 vdemeshko
При тому що тплінк самі вийшли з ринку сусідньої країни, а Cudy тепер там шикують з котячою мордою у сметані
Цікаво, це наш персонаж вирішив вийти за рамки особистого і ставить мінуси?
на mx4300 есть openwrt c https://openwrt.org/docs/guide-user/net ... iwan/mwan3Royter: ↑ 28.06.2025 12:42 linksys mx4300 нету dualwan
На Open WRT есть все что хочешьRoyter: ↑ 28.06.2025 12:42 Стоит брать asus rt-ax58u потому что linksys mx4300 нету dualwan
в мене на openwrt triple wan,Royter: ↑ 28.06.2025 12:42 Стоит брать asus rt-ax58u потому что linksys mx4300 нету dualwan
Забрав сьогодні свого, трохи з опенврт не вийшло сразу, отригував зібраний образ з гітхаба, я вже думав доведеться на стоку сидіти, проапгрейдив його, розчарувався що немає підтримки nfs, вирішив допердолити і спробувати зібрати свіжий підписаний інсталятор рекавері та squashfs, все проканало.vdemeshko: ↑ 27.06.2025 00:19в смысле закрыт.. на май 2025 года дыра - 3 года уже если почитать историю про нееcrumd: ↑ 26.06.2025 22:20
Единственный кейс среди сотни моделей роутеров линеек AC/AX/BE. Который закрыт больше 3-х лет назад.
Сколько за это время выстроено ботнетов на дырявых Микротиках и роутерах с опенврт?
Отправлено спустя 2 минуты 6 секунд:![]()
Є хоч якесь підтвердження цих слів? Мій Asus RT-N56U_B1 на прошивці від Padavan'а, має аптайм 349 днів.crumd: ↑ 27.06.2025 17:59У миллионов роутеров ТП-Линк аптайм исчисляется годами.

В тому то і справа, що проміжний не ставав, поки я не оновив роутер та не зібрав на свому компі проміжний та апгрейд свіжих версій з сорцівvdemeshko: ↑ 28.06.2025 22:50 AFU_power
Там главное через промежуточный образ , который UBI разметку делает из ссылки на странице роутера на OpenWRT. А потом можно любой sysupgrade image
там зібраних підписаних немає, вони збираються самостійноvdemeshko: ↑ 29.06.2025 01:05 AFU_power
Интересно - там вроде есть собранные подписанные и не подписанные, и в зависимости от заводской версии прошивки, или один стает или другой. У меня вроде подписанный подошел. Но в любом случае я так понимаю что получилось в итоге.
Обсуждать в 2025 г. время аптайма роутера - это моветон.Crong: Мій Asus RT-N56U_B1 на прошивці від Padavan'а, має аптайм 349 днів.
З яких пір? Аптайм — це один із ключових показників надійності і стабільності системи.crumd: ↑ 29.06.2025 09:45Обсуждать в 2025 г. время аптайма роутера - это моветон.Crong: Мій Asus RT-N56U_B1 на прошивці від Padavan'а, має аптайм 349 днів.
crumd: ↑ 27.06.2025 17:59У миллионов роутеров ТП-Линк аптайм исчисляется годами.
У шиза тільки почався 2025-йcrumd: ↑ 29.06.2025 09:45Обсуждать в 2025 г. время аптайма роутера - это моветон.
Це не про ТП-Лінки, де по-замовчуванню стоїть примусовий перезапуск раз на добуCrong: ↑ 29.06.2025 10:10Аптайм — це один із ключових показників надійності і стабільності системи.
crumd: ↑ 27.06.2025 17:59У миллионов роутеров ТП-Линк аптайм исчисляется годами.
ну тут я вже не зміг не посміхнутисьcrumd: ↑ 29.06.2025 09:45 Обсуждать в 2025 г. время аптайма роутера - это моветон.
Потому что если в 2025 г. аптайм роутера не исчисляется годами - то это уже не роутер.Crong: Аптайм — це один із ключових показників надійності і стабільності системи.
Во всех моделях роутеров ТП-Линк эта настройка выключена по умолчанию (factory settings) за ненадобностью.Gold_Star: Це не про ТП-Лінки, де по-замовчуванню стоїть примусовий перезапуск раз на добу
Таки шизофреникGold_Star: ↑ 29.06.2025 10:18crumd: ↑ 27.06.2025 17:59У миллионов роутеров ТП-Линк аптайм исчисляется годами.У шиза тільки почався 2025-йcrumd: ↑ 29.06.2025 09:45Обсуждать в 2025 г. время аптайма роутера - это моветон.![]()
Отправлено спустя 2 минуты 12 секунд:Це не про ТП-Лінки, де по-замовчуванню стоїть примусовий перезапуск раз на добуCrong: ↑ 29.06.2025 10:10Аптайм — це один із ключових показників надійності і стабільності системи.
Дуже жирний натяк про відсутність оновлень для ТП-Лінківcrumd: ↑ 29.06.2025 11:53Потому что если в 2025 г. аптайм роутера не исчисляется годами - то это уже не роутер.
Брехня. Стоїть, навіть провайдери які "в подарунок" дарують роутер ТП-Лінк радять не відключати цю функцію, щоб не було напливу розлючених клієнтів з однією причиною "висне інтернет"crumd: ↑ 29.06.2025 11:53Во всех моделях роутеров ТП-Линк эта настройка выключена по умолчанию (factory settings) за ненадобностью.