Огляд та тестування відеокарти MSI GeForce RTX 5060 8G Gaming OC. Порівняння з GeForce RTX 4060, Radeon RX 9060 XT, Arc B580 та іншими

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Skiff93
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінницька область

Повідомлення

Georgin
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Ну я навіть не знаю... Або за місяць драйвер NVIDIA неймовірно оптимізовано, або це у статті повна дичина написана.
У цій статті результати RTX 5060 значно більше практично у всіх тестах порівняно з результатами Hardware Unboxed, у деяких тайтлах різниця доходить до 20 fps у більшу сторону.
спойлер
Inqizitor2022
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

В статье во всех играх 4060 или на равных или быстрее В580, но в жизни не так
Vlaad13
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ви напевно хотіли сказати до 5060ті?
Бо судячи з тестів саме вона найкраща
Skiff93
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінницька область

Повідомлення

Vlaad13: 25.06.2025 16:26
Ви напевно хотіли сказати до 5060ті?
Бо судячи з тестів саме вона найкраща
Ні, в мене АМуДе головного мозку :rotate: :gigi:
Inqizitor2022
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

Skiff93: 25.06.2025 15:20Краще вже тих 20-25% докинути до 9060xt на 16Гб.
5060ti и не хуже и дешевле, 9060ХТ продукт совсем бессмысленный. Если докидывать - то до 5070ти.
Skiff93
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінницька область

Повідомлення

Inqizitor2022: 25.06.2025 16:59
Skiff93: 25.06.2025 15:20Краще вже тих 20-25% докинути до 9060xt на 16Гб.
5060ti и не хуже и дешевле, 9060ХТ продукт совсем бессмысленный. Если докидывать - то до 5070ти.
5060 ti на 8гб навіть не завжди дешевше.
5070ti вдвічі дорожче за 90600хт 16Гб. Норма так докинути потрібно. А потім ще проц покраще і під нього охлад і мамку пожирніше і блок ще...
Georgin
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Inqizitor2022

Де Ви бачили, що 5060 Ti 16Gb дешевше за 9060 XT 16Gb? Зараз зайшов на хотлайн - якщо ігнорувати "сіровозів", то найдешевша 5060 Ti дорожча за 9060 XT на ~1000 грн. і більше.
Якщо брати до уваги "сірі" карти, то тоді різниця в ціни доходить до ~5000 грн. на користь RX 9060 XT.
Polybius
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Georgin: 25.06.2025 15:57У цій статті результати RTX 5060 значно більше практично у всіх тестах порівняно з результатами Hardware Unboxed
Різні режими, там часто ультра/епік, тут хай
У тому ж God of War - навпаки, там більше показники за "однаковими" режимами (+18 фпс в фуллхд), аніж на оверах
Ну і до купи різні методики тестів можуть бути, різні локації та таке інше.
Skiff93
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінницька область

Повідомлення

Georgin: 25.06.2025 17:10 Inqizitor2022

Де Ви бачили, що 5060 Ti 16Gb дешевше за 9060 XT 16Gb? Зараз зайшов на хотлайн - якщо ігнорувати "сіровозів", то найдешевша 5060 Ti дорожча за 9060 XT на ~1000 грн. і більше.
Якщо брати до уваги "сірі" карти, то тоді різниця в ціни доходить до ~5000 грн. на користь RX 9060 XT.
Та майже скрізь. Серед 5060ті багато різного сміття: анус дуали такі ж спаліти, вантузи і т.д.

Telemart, Розетка (сама Розетка) одна і та ж модель

26 000 - інвіде
спойлер
https://telemart.ua/ua/products/asus-pr ... pYQAvD_BwE
https://hard.rozetka.com.ua/ua/asus-pri ... 502454334/
21 500 - амуде
спойлер
https://telemart.ua/ua/products/asus-pr ... ent=771451

https://hard.rozetka.com.ua/ua/asus-pri ... 516878114/
:lol: 4 600 грн різниці. Де ви дивились не знаю :facepalm:
Georgin
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Skiff93

Охосподи, перш ніж когось цитувати, Ви хоч прочитайте та обдумайте його пост. Я ж чорним по білому написав, що RX 9600 XT скрізь дешевша за RTX 5060 Ti.
Ви підтверджуєте мої слова своїми посиланнями, але при цьому ставите лоли та фейспалми... Здається, Ви угораєте над самим собою :)
Skiff93
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінницька область

Повідомлення

Georgin: 25.06.2025 19:16 Skiff93

Охосподи, перш ніж когось цитувати, Ви хоч прочитайте та обдумайте його пост. Я ж чорним по білому написав, що RX 9600 XT скрізь дешевша за RTX 5060 Ti.
Ви підтверджуєте мої слова своїми посиланнями, але при цьому ставите лоли та фейспалми... Здається, Ви угораєте над самим собою :)
Розетка і Телемарт ще ті "сіровози". Ок. Тоді :tomat:
Менше ті агрегатори юзайте в таких випадках.
Якщо порівнювати то однакові моделі в одному магазині.
Misanthrop
Member
Аватар користувача
Звідки: То там то сям

Повідомлення

Skiff93: 25.06.2025 20:01
Georgin: 25.06.2025 19:16 Skiff93

Охосподи, перш ніж когось цитувати, Ви хоч прочитайте та обдумайте його пост. Я ж чорним по білому написав, що RX 9600 XT скрізь дешевша за RTX 5060 Ti.
Ви підтверджуєте мої слова своїми посиланнями, але при цьому ставите лоли та фейспалми... Здається, Ви угораєте над самим собою :)
Розетка і Телемарт ще ті "сіровози". Ок. Тоді :tomat:
Менше ті агрегатори юзайте в таких випадках.
Якщо порівнювати то однакові моделі в одному магазині.
А тепер, пане Скіфе, перечитайте свої ж повідомлення і зловіть фейспалм
Filabatya
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

Skiff93
100$ за кращий длсс, менше споживання і кращу ліквідність на вторичному ринку, що вам не подобається :D
от якби навпаки ціни були то це цікаво би було)
Inqizitor2022
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

Skiff93: 25.06.2025 17:09 5060 ti на 8гб навіть не завжди дешевше.
5070ti вдвічі дорожче за 90600хт 16Гб. Норма так докинути потрібно. А потім ще проц покраще і під нього охлад і мамку пожирніше і блок ще...
Ну вот 5060ти на 16 гиг 21 тыщ, на 8 гиг - 18+.
9600xt на 16 гиг - 17 за совсем серую, 20+ за нормальную, на 8 гиг вообще не понял, от 15 тыщ за серую и выше.
5060ti есть даже 1.5х в цене между MSI вантуз и Асусом, обе на 16 гиг, ничего не понимаю :insane:. Что с ценами и откуда такой рандом, особенно поразили китацы из Палита и Инновижена с ценами дороже MSI :spy:
Вообщем, был не прав, в среднем стоят 9600хт и 5060ти на 16 гиг грубо говоря, одинаково.
OldGoodGames
Member
Аватар користувача

Повідомлення

тобто "8гб vram" від нвідії поки вистачить усім?
Kotya
Member
Аватар користувача
Звідки: Одеса Україна

Повідомлення

Misanthrop: 26.06.2025 00:54 А тепер, пане Скіфе, перечитайте свої ж повідомлення і зловіть фейспалм
Ну промазав пан, ну буває.
Зараз все визнає. :D


По темі - я щось одразу згадав відео про те,
як Нвідія крутить руки оглядачам з вимогами до оглядів.
Так прямо непогано виступила 8гіг усюди окрім двох ігр.
Магія.

Дякую за огляд.
Співчуваю. :beer:
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Filabatya: 26.06.2025 02:05100$ за кращий длсс, менше споживання і кращу ліквідність на вторичному ринку, що вам не подобається :D
от якби навпаки ціни були то це цікаво би було)
А також за гіршу сумісність зі старими системами.
Топові проц з чипсетом минулого покоління - це значно краще типової збірки під лоу-мід карту.
Bukakanga
Member

Повідомлення

из тестов хочется сделать вывод, что лучшим вариантом к покупке будет 9060хт на 16 гиг. Но, видимо, не прямо сейчас, а когда цены утрясутся
fedorrb
Junior
Звідки: Київ

Повідомлення

Дякую за огляд. Яка з цих відеокарт краща для апгрейду? Мається на увазі pcie3.0 і відсутність Resizable Bar. Все таки не всі їх будуть купляти до 7800 3д
Відповісти