в мене вже давно T0 версія, хотів взяти flint чи mx4300, але натрапив на цей zyxel, підкупив sfp порт та можливість втикнути оптику напряму, але зараз так і не користуюсь sfp, підключено 2 провайдери + 4g модем як proxyvdemeshko: ↑ 25.06.2025 12:58У Вас есть уже такой ? Тогда расскажите впечатления ? Так как на форуме OpenWRT и Reddit говорят что слабый вай фай. У Вас какая версия ? Тот что в Польше от датского оператора или какой вариант ?Smok: ↑ 25.06.2025 12:56
прибиває 2 стіни + ~10 метрів по подвір'ю, не треба фантазії тут писати свої
антени в корпусі закріплені під кутом, тож треба правильно позіціонувати його, або стоячи, або висячи на стіні (і на стіні вони все одно будуть під кутом
антени - це, для мене, єдина значна відмінність від флінта
вцілому по силі wifi великих відмінностей від netgear AX3200 (або його брата Belink AX3200) не помітив
більше, нажаль, в цьому будинку ніяких роутерів не ставив
до того ж для мене немає проблеми пікд.чити та вивести ipex-sma кудись назовні, в разі якщо не буде вистачати wifi
Відправлено через 4 хвилини 28 секунд:
T0 - це звичайна, не оператрська версія, але прошивати все одно довелось розбираючи роутер