Новини
Останні статті і огляди
Вибір роутера
-
Artem_K
Member
- Звідки: Все складно
AFU_power
Як повернеться додому можна буде поексперементувати, а це буде доволі скоро. В нас нещодавно нова "шиза" - кібербезпека. Збираються зрізати та викинути стару мережу, заборонити роутери й кожен комп чи ноут підключити окремим кабелем, який буде йти з центральної шафи. Уявляю цей пучок на першому поверсі.
PS. А ще треба буде собі купувати USB мережеву карту, бо ноут власний і він без порта. А так як провод буде з того боку ноута, де тільки Type-C, то це ще й не дуже бюджетно вийде.
Як повернеться додому можна буде поексперементувати, а це буде доволі скоро. В нас нещодавно нова "шиза" - кібербезпека. Збираються зрізати та викинути стару мережу, заборонити роутери й кожен комп чи ноут підключити окремим кабелем, який буде йти з центральної шафи. Уявляю цей пучок на першому поверсі.
PS. А ще треба буде собі купувати USB мережеву карту, бо ноут власний і він без порта. А так як провод буде з того боку ноута, де тільки Type-C, то це ще й не дуже бюджетно вийде.
-
Bruno Banani
Member
- Звідки: Никарагуа
А может купить роутеры с openwrt и нормально их настроить? Безопаснее варианта не найти.Artem_K: ↑ 22.06.2025 13:52 AFU_power
Як повернеться додому можна буде поексперементувати, а це буде доволі скоро. В нас нещодавно нова "шиза" - кібербезпека. Збираються зрізати та викинути стару мережу, заборонити роутери й кожен комп чи ноут підключити окремим кабелем, який буде йти з центральної шафи. Уявляю цей пучок на першому поверсі.
PS. А ще треба буде собі купувати USB мережеву карту, бо ноут власний і він без порта. А так як провод буде з того боку ноута, де тільки Type-C, то це ще й не дуже бюджетно вийде.
-
Artem_K
Member
- Звідки: Все складно
Це ж не місцеве керівництво придумало, а спустилося наказом "з гори", тому ніхто з ініціативами не буде виступати. Як казали класики - "стадіон, закреслено, кабелі, так кабелі"Bruno Banani: ↑ 22.06.2025 13:57А может купить роутеры с openwrt и нормально их настроить? Безопаснее варианта не найти.
-
artko
Member
- Звідки: Dnipro
~200..300грн. на алі за 2,5гбіт версію, 100мбіт взагалі від 120грн.Artem_K: ↑ 22.06.2025 13:52 PS. А ще треба буде собі купувати USB мережеву карту, бо ноут власний і він без порта. А так як провод буде з того боку ноута, де тільки Type-C, то це ще й не дуже бюджетно вийде.
-
Artem_K
Member
- Звідки: Все складно
artko
Мабуть превентивно там й замовлю. Останній раз з Алі добігло за 12 днів. Дивлюся зараз на Розетці під їх типу 20-річчя є по 399 від ... Тп Линк )))))
Мабуть превентивно там й замовлю. Останній раз з Алі добігло за 12 днів. Дивлюся зараз на Розетці під їх типу 20-річчя є по 399 від ... Тп Линк )))))
-
Grava
Member
- Звідки: Запоріжжя
В мене такий вже кілька місяців у nas, ніяких проблемArtem_K: ↑ 22.06.2025 15:19Мабуть превентивно там й замовлю
https://a.aliexpress.com/_ExDWlAA
-
Artem_K
Member
- Звідки: Все складно
Grava
Дякую. Може і його замовлю. Поки що воюю з Алі - він в мене останні роки глючить, то можу авторизуватися, то не можу. А ще люблю алі за зміну вартості у реальному часі - відкрив сторінку, там карта Vantion за 288, поки відволікли домашні - там вже 365. Оновив сторінку - 288, через 5 хвилин знову 365 й стару ціну вже не повертає
upd. Замовив той, що за посиланням. Відкрив посилання - 280, авторизувався - 302. От що з ними робити ))
Дякую. Може і його замовлю. Поки що воюю з Алі - він в мене останні роки глючить, то можу авторизуватися, то не можу. А ще люблю алі за зміну вартості у реальному часі - відкрив сторінку, там карта Vantion за 288, поки відволікли домашні - там вже 365. Оновив сторінку - 288, через 5 хвилин знову 365 й стару ціну вже не повертає
upd. Замовив той, що за посиланням. Відкрив посилання - 280, авторизувався - 302. От що з ними робити ))
-
Avenger80
Member
- Звідки: Харьков
Так это стандартная ситуация. Без авторизации цена для нового аккаунта и первой покупки. Для старожила - цена будет выше. Из-за того, что вы не можете нормально авторизироваться - вот цена и прыгает туда-сюда.Artem_K: ↑ 22.06.2025 16:40upd. Замовив той, що за посиланням. Відкрив посилання - 280, авторизувався - 302. От що з ними робити ))
-
vdemeshko
Member
- Звідки: Киев
FYI
На форуме Open WRT уже есть покупатели AX3000T V2 на Qualcomm - дата выпуска 2025.04 вроде как. Вроде он заказал два роутера в двух разных магазинах и один 2025.02 - на MTK и второй как написал выше.. так что покупка его на Али (с целью установки Open WRT) уже может быть не целесообразна пока продавцы не начнут указывать что это V2
На форуме Open WRT уже есть покупатели AX3000T V2 на Qualcomm - дата выпуска 2025.04 вроде как. Вроде он заказал два роутера в двух разных магазинах и один 2025.02 - на MTK и второй как написал выше.. так что покупка его на Али (с целью установки Open WRT) уже может быть не целесообразна пока продавцы не начнут указывать что это V2
-
Bruno Banani
Member
- Звідки: Никарагуа
vdemeshko
V1 или v2 придумали прошивальщики owrt, на самих роутерах это не указывается.
Для стока без разницы какой там процессор, поэтому и от продавцов требовать что-то глупо.
V1 или v2 придумали прошивальщики owrt, на самих роутерах это не указывается.
Для стока без разницы какой там процессор, поэтому и от продавцов требовать что-то глупо.
-
EvgeniyK86
Member
Bruno Banani
Там трішки відрізняється код на роутері і на коробці
Там трішки відрізняється код на роутері і на коробці
-
Ostin
Member
Хлопці, підкажіть мінімально прийнятний роутер, можна з китаю зараз, поки там по цінах цікаво.
Достатньо, щоб тримав стабільно 100-300 Мб\с. Користуватись будуть дуууже помірно, іноді через телефончик в ютуб зайти і все таке. 2-3 підключення одночасно, більше - навряд.
Глянув щось таке www.aliexpress.com/item/4001031798294.html
Якщо є цікавіше (можна й дешевше) - підказуйте.
Достатньо, щоб тримав стабільно 100-300 Мб\с. Користуватись будуть дуууже помірно, іноді через телефончик в ютуб зайти і все таке. 2-3 підключення одночасно, більше - навряд.
Глянув щось таке www.aliexpress.com/item/4001031798294.html
Якщо є цікавіше (можна й дешевше) - підказуйте.
-
Bruno Banani
Member
- Звідки: Никарагуа
Ostin
Ax3000t, ax3000e это оптимальный минимум
Дешевле не берите, 4с и 4а гигабит это старый хлам уже
Ax3000t, ax3000e это оптимальный минимум
Дешевле не берите, 4с и 4а гигабит это старый хлам уже
-
Ostin
Member
Bruno Banani
А їм підходить сценарій "поставив стоковий варіант - налаштував паролі - поїхав і забув про нього"?
Всі оці прошивки відразу йдуть лісом, бо немає кому їх налаштовувати, а я не маю бажання вникати.
А їм підходить сценарій "поставив стоковий варіант - налаштував паролі - поїхав і забув про нього"?
Всі оці прошивки відразу йдуть лісом, бо немає кому їх налаштовувати, а я не маю бажання вникати.
-
Gold_Star
Member
Плюсану. Це вже як WR741/841 серед сяомі роутерів. Для стабільного гігабіта по повітрю брати треба не нижче класу АХ3000, тим більше що по ціні вони і так доступні як ніколиBruno Banani: ↑ 22.06.2025 18:38Дешевле не берите, 4с и 4а гигабит это старый хлам уже
Якщо не боїтесь включити перекладач в браузері для настройки, тоді такOstin: ↑ 22.06.2025 18:44А їм підходить сценарій "поставив стоковий варіант - налаштував паролі - поїхав і забув про нього"?
-
EvgeniyK86
Member
Ostin
На олкс є роутери вже прошиті нормально, ціна трішки вище за Алі. Я собі сам прошивав, китайську прошивку не став би залишати
На олкс є роутери вже прошиті нормально, ціна трішки вище за Алі. Я собі сам прошивав, китайську прошивку не став би залишати
-
Ostin
Member
Gold_Star
EvgeniyK86
Bruno Banani
Дякую за коментарі. Ознайомлюсь.
EvgeniyK86
Bruno Banani
Дякую за коментарі. Ознайомлюсь.
-
strang
Member
Удобно, поменять начинку но не отобразить в описании модели... у тепелинка даж так не делают.Bruno Banani: ↑ 22.06.2025 18:05V1 или v2 придумали прошивальщики owrt, на самих роутерах это не указывается.
-
Bruno Banani
Member
- Звідки: Никарагуа
А вам какая разница что там внутри? Работает и работает? Процессоры разные, но одного класса. Все остальное не поменялось.strang: ↑ 22.06.2025 19:54Удобно, поменять начинку но не отобразить в описании модели... у тепелинка даж так не делают.Bruno Banani: ↑ 22.06.2025 18:05V1 или v2 придумали прошивальщики owrt, на самих роутерах это не указывается.
ТП линк с таким процессором (ipq 5018) берет за свои гогно-роутеры 4000 грн, xiaomi на Али - 1000 грн
Вопросы?
-
strang
Member
Bruno Banani: ↑ 22.06.2025 21:43Все остальное не поменялось.
- спойлер
- >>Для обычного использования без разницы, какой процессор
>Тот китаец упоминает, что в квалкомовской 2.0.21 добавили всякое:
Эта область в основном находится в приложении Mijia. Здесь мы в основном упоминаем функции, которые есть в новой версии V3, но нет в V2 и V1:
Самая практичная сетевая функция —— управление беспроводным доступом к сетке(Используется для привязки устройства к маршрутизатору и привязки полосы частот)
loT связь и поддержка
защита безопасности сети
моделька была удачной в плане железа с поддержкой опенврт за вменяемую цену.Bruno Banani: ↑ 22.06.2025 21:43А вам какая разница что там внутри? Работает и работает?
хорошо видно по вопросам в сооотв ветках: " а как теперь эту новую модельку отличить" бо оно уже и не сильно привлекательно становитсякакая разница