Вибір роутера

Локальные сети и Интернет
Відповісти
Автор
Повідомлення
Artem_K
Member
Аватар користувача
Звідки: Все складно

Повідомлення

AFU_power
Як повернеться додому можна буде поексперементувати, а це буде доволі скоро. В нас нещодавно нова "шиза" - кібербезпека. Збираються зрізати та викинути стару мережу, заборонити роутери й кожен комп чи ноут підключити окремим кабелем, який буде йти з центральної шафи. Уявляю цей пучок на першому поверсі.
PS. А ще треба буде собі купувати USB мережеву карту, бо ноут власний і він без порта. А так як провод буде з того боку ноута, де тільки Type-C, то це ще й не дуже бюджетно вийде.
Bruno Banani
Member
Звідки: Никарагуа

Повідомлення

Artem_K: 22.06.2025 13:52 AFU_power
Як повернеться додому можна буде поексперементувати, а це буде доволі скоро. В нас нещодавно нова "шиза" - кібербезпека. Збираються зрізати та викинути стару мережу, заборонити роутери й кожен комп чи ноут підключити окремим кабелем, який буде йти з центральної шафи. Уявляю цей пучок на першому поверсі.
PS. А ще треба буде собі купувати USB мережеву карту, бо ноут власний і він без порта. А так як провод буде з того боку ноута, де тільки Type-C, то це ще й не дуже бюджетно вийде.
А может купить роутеры с openwrt и нормально их настроить? Безопаснее варианта не найти.
Artem_K
Member
Аватар користувача
Звідки: Все складно

Повідомлення

Bruno Banani: 22.06.2025 13:57А может купить роутеры с openwrt и нормально их настроить? Безопаснее варианта не найти.
Це ж не місцеве керівництво придумало, а спустилося наказом "з гори", тому ніхто з ініціативами не буде виступати. Як казали класики - "стадіон, закреслено, кабелі, так кабелі"
artko
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Artem_K: 22.06.2025 13:52 PS. А ще треба буде собі купувати USB мережеву карту, бо ноут власний і він без порта. А так як провод буде з того боку ноута, де тільки Type-C, то це ще й не дуже бюджетно вийде.
~200..300грн. на алі за 2,5гбіт версію, 100мбіт взагалі від 120грн.
Artem_K
Member
Аватар користувача
Звідки: Все складно

Повідомлення

artko
Мабуть превентивно там й замовлю. Останній раз з Алі добігло за 12 днів. Дивлюся зараз на Розетці під їх типу 20-річчя є по 399 від ... Тп Линк )))))
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Artem_K: 22.06.2025 15:19Мабуть превентивно там й замовлю
В мене такий вже кілька місяців у nas, ніяких проблем
https://a.aliexpress.com/_ExDWlAA
Artem_K
Member
Аватар користувача
Звідки: Все складно

Повідомлення

Grava
Дякую. Може і його замовлю. Поки що воюю з Алі - він в мене останні роки глючить, то можу авторизуватися, то не можу. А ще люблю алі за зміну вартості у реальному часі - відкрив сторінку, там карта Vantion за 288, поки відволікли домашні - там вже 365. Оновив сторінку - 288, через 5 хвилин знову 365 й стару ціну вже не повертає

upd. Замовив той, що за посиланням. Відкрив посилання - 280, авторизувався - 302. От що з ними робити ))
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Artem_K: 22.06.2025 16:40upd. Замовив той, що за посиланням. Відкрив посилання - 280, авторизувався - 302. От що з ними робити ))
Так это стандартная ситуация. Без авторизации цена для нового аккаунта и первой покупки. Для старожила - цена будет выше. Из-за того, что вы не можете нормально авторизироваться - вот цена и прыгает туда-сюда.
vdemeshko
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

FYI
На форуме Open WRT уже есть покупатели AX3000T V2 на Qualcomm - дата выпуска 2025.04 вроде как. Вроде он заказал два роутера в двух разных магазинах и один 2025.02 - на MTK и второй как написал выше.. так что покупка его на Али (с целью установки Open WRT) уже может быть не целесообразна пока продавцы не начнут указывать что это V2
Bruno Banani
Member
Звідки: Никарагуа

Повідомлення

vdemeshko
V1 или v2 придумали прошивальщики owrt, на самих роутерах это не указывается.
Для стока без разницы какой там процессор, поэтому и от продавцов требовать что-то глупо.
EvgeniyK86
Member

Повідомлення

Bruno Banani
Там трішки відрізняється код на роутері і на коробці
Ostin
Member

Повідомлення

Хлопці, підкажіть мінімально прийнятний роутер, можна з китаю зараз, поки там по цінах цікаво.
Достатньо, щоб тримав стабільно 100-300 Мб\с. Користуватись будуть дуууже помірно, іноді через телефончик в ютуб зайти і все таке. 2-3 підключення одночасно, більше - навряд.
Глянув щось таке www.aliexpress.com/item/4001031798294.html
Якщо є цікавіше (можна й дешевше) - підказуйте.
Bruno Banani
Member
Звідки: Никарагуа

Повідомлення

Ostin
Ax3000t, ax3000e это оптимальный минимум

Дешевле не берите, 4с и 4а гигабит это старый хлам уже
Ostin
Member

Повідомлення

Bruno Banani
А їм підходить сценарій "поставив стоковий варіант - налаштував паролі - поїхав і забув про нього"?
Всі оці прошивки відразу йдуть лісом, бо немає кому їх налаштовувати, а я не маю бажання вникати.
Gold_Star
Member

Повідомлення

Bruno Banani: 22.06.2025 18:38Дешевле не берите, 4с и 4а гигабит это старый хлам уже
Плюсану. Це вже як WR741/841 серед сяомі роутерів. Для стабільного гігабіта по повітрю брати треба не нижче класу АХ3000, тим більше що по ціні вони і так доступні як ніколи
Ostin: 22.06.2025 18:44А їм підходить сценарій "поставив стоковий варіант - налаштував паролі - поїхав і забув про нього"?
Якщо не боїтесь включити перекладач в браузері для настройки, тоді так
EvgeniyK86
Member

Повідомлення

Ostin
На олкс є роутери вже прошиті нормально, ціна трішки вище за Алі. Я собі сам прошивав, китайську прошивку не став би залишати
Ostin
Member

Повідомлення

Gold_Star
EvgeniyK86
Bruno Banani
Дякую за коментарі. Ознайомлюсь.
strang
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Bruno Banani: 22.06.2025 18:05V1 или v2 придумали прошивальщики owrt, на самих роутерах это не указывается.
Удобно, поменять начинку но не отобразить в описании модели... у тепелинка даж так не делают.
Bruno Banani
Member
Звідки: Никарагуа

Повідомлення

strang: 22.06.2025 19:54
Bruno Banani: 22.06.2025 18:05V1 или v2 придумали прошивальщики owrt, на самих роутерах это не указывается.
Удобно, поменять начинку но не отобразить в описании модели... у тепелинка даж так не делают.
А вам какая разница что там внутри? Работает и работает? Процессоры разные, но одного класса. Все остальное не поменялось.

ТП линк с таким процессором (ipq 5018) берет за свои гогно-роутеры 4000 грн, xiaomi на Али - 1000 грн
Вопросы?
strang
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Bruno Banani: 22.06.2025 21:43Все остальное не поменялось.
спойлер
>>Для обычного использования без разницы, какой процессор
>Тот китаец упоминает, что в квалкомовской 2.0.21 добавили всякое:
Эта область в основном находится в приложении Mijia. Здесь мы в основном упоминаем функции, которые есть в новой версии V3, но нет в V2 и V1:
1️⃣Самая практичная сетевая функция —— управление беспроводным доступом к сетке(Используется для привязки устройства к маршрутизатору и привязки полосы частот)
2️⃣loT связь и поддержка
3️⃣защита безопасности сети
Отправлено спустя 3 минуты 20 секунд:
Bruno Banani: 22.06.2025 21:43А вам какая разница что там внутри? Работает и работает?
моделька была удачной в плане железа с поддержкой опенврт за вменяемую цену.
какая разница
хорошо видно по вопросам в сооотв ветках: " а как теперь эту новую модельку отличить" бо оно уже и не сильно привлекательно становится
Відповісти