Новини
Останні статті і огляди
Огляд і тестування бездротового маршрутизатора ASUS TUF Gaming BE6500 стандарту WiFi 7
-
Volodya811
Member
Пропоную обговорити Огляд і тестування бездротового маршрутизатора ASUS TUF Gaming BE6500 стандарту WiFi 7
Принципово не купую китайські роутери через проблеми безпеки, а також те, що Китай підтримує рф.
Зараз у мене ASUS XT8. Задоволений. Працює стабільно уже декілька років. Брав з антенами всередині корпусу, щоб їх не гриз кіт. Недолік ASUS XT8 - верхня частина корпусу роутера тримається на не дуже якісному клеї. Вона не відпадає, але коли рукою проводиш, то є відчуття, що треба підклеїти.
П.С. Роутер в огляді не розглядаю для себе через антени, які не сховані у корпусі. На жаль, кіт людську мову не розуміє, і в попередньому роутері одну антену так розгриз, що вона розвалилася навпіл.
Принципово не купую китайські роутери через проблеми безпеки, а також те, що Китай підтримує рф.
Зараз у мене ASUS XT8. Задоволений. Працює стабільно уже декілька років. Брав з антенами всередині корпусу, щоб їх не гриз кіт. Недолік ASUS XT8 - верхня частина корпусу роутера тримається на не дуже якісному клеї. Вона не відпадає, але коли рукою проводиш, то є відчуття, що треба підклеїти.
П.С. Роутер в огляді не розглядаю для себе через антени, які не сховані у корпусі. На жаль, кіт людську мову не розуміє, і в попередньому роутері одну антену так розгриз, що вона розвалилася навпіл.
-
IvanCh
Member
- Звідки: Київ
коли вони вже sfp зроблять?
-
erkins007
Member
Фальшивый 7 - без 6ггц не считается.
-
Aveo
Member
Хотілось би побачити дуже актуальні для нас тести енергоспоживання, як без навантаження з 2-3 приладами по кабелю + 5-10 приладів по Wi-Fi, так і з навантаженням у вигляді того ж копіювання по Wi-Fi на максимальних швидкостях.
Якщо цей монстрик реально жере під 30 Вт у навантаженні, то, у наших реаліях, цікавішим буде BE6500 від Xiaomі. Коштує і жере вдвічі менше при дуже близьких швидкостях.
Отправлено спустя 2 минуты 23 секунды:
Якщо цей монстрик реально жере під 30 Вт у навантаженні, то, у наших реаліях, цікавішим буде BE6500 від Xiaomі. Коштує і жере вдвічі менше при дуже близьких швидкостях.
Отправлено спустя 2 минуты 23 секунды:
Стандарт Wi-Fi 7 (802.11be) не вимагає підтримку 6 ГГц. Крім того, наскільки мені відомо, наразі законодавчо не врегульовано використання діапазону 6 ГГц в Україні.erkins007: ↑ 09.06.2025 15:06 Фальшивый 7 - без 6ггц не считается.
-
Classic
Member
Volodya811
ASUS не китайська компанія.
ASUS не китайська компанія.
-
big_bang
Member
в якийсь момент стало абсолютно все одно на техніку від asus
в який момент це кантора вирішила, що вони мають бути самою високовартісною ?
в який момент це кантора вирішила, що вони мають бути самою високовартісною ?
-
white_noise
Member
- Звідки: Київ
в сенсі коли зроблять? щє у 2021-му зробили. ASUS RT-AX89X. в минулому році ще вийшов ASUS RT-BE88UIvanCh: ↑ 09.06.2025 15:04 коли вони вже sfp зроблять?
-
master
Member
- Звідки: Киев
Так в огляді вказані показники споживання в простої і при навантаженні. Чи ви вважаєте, що підключення кожного нового клієнта збільшує споживання? Тест проводився в iperf при передачі у 8 потоків на максимальній відстані протягом 6 хвилин. В більшості реальних сценаріїв таке навантаження малоімовірнеAveo: ↑ 09.06.2025 15:12 Хотілось би побачити дуже актуальні для нас тести енергоспоживання, як без навантаження з 2-3 приладами по кабелю + 5-10 приладів по Wi-Fi, так і з навантаженням у вигляді того ж копіювання по Wi-Fi на максимальних швидкостях.
Якщо цей монстрик реально жере під 30 Вт у навантаженні, то, у наших реаліях, цікавішим буде BE6500 від Xiaomі. Коштує і жере вдвічі менше при дуже близьких швидкостях.
Отправлено спустя 2 минуты 23 секунды:Стандарт Wi-Fi 7 (802.11be) не вимагає підтримку 6 ГГц. Крім того, наскільки мені відомо, наразі законодавчо не врегульовано використання діапазону 6 ГГц в Україні.erkins007: ↑ 09.06.2025 15:06 Фальшивый 7 - без 6ггц не считается.
-
Mixx
Member
- Звідки: Чернигов
Подякуємо асус, за те що спонсорує оверс.юа в складні часи, хоч і через рекламу нікому нахрін не порібних оверпрайсних роутерів
Зато ми маємо де сратись 24/7
Зато ми маємо де сратись 24/7
-
OlegKorotych
Junior
- Звідки: Умань
Пару місяців тому урвав на аліекспрес за 4к. Пару місяців проробив у мене без перезавантаження, стабільності хороша.
Роутер нормальний але явно на за ціною в 9к
Роутер нормальний але явно на за ціною в 9к
-
Ektalion
Member
Звісно, самі трушні по 20к грн, від серії РОГerkins007: ↑ 09.06.2025 15:06 Фальшивый 7 - без 6ггц не считается.
-
IvanCh
Member
- Звідки: Київ
white_noise
1 топ модель, ну таке собі, це має бути в кожному роутері де є 2.5gb
1 топ модель, ну таке собі, це має бути в кожному роутері де є 2.5gb
-
sergiy2303
Junior
Я собі якраз придивлявся цю модель, але обрав flint 2. Толку від такого wifi 7 не багато, переваги у швидкості нема, а ціна значно вища. Вцілому думаю не помилився.
-
Serg IX
Member
в мене також be6500 тільки сяомі)))
-
erkins007
Member
Любые с 2.4+5+6 трушные. И их полно на рынке.Ektalion: ↑ 09.06.2025 17:36Звісно, самі трушні по 20к грн, від серії РОГerkins007: ↑ 09.06.2025 15:06 Фальшивый 7 - без 6ггц не считается.![]()
Отправлено спустя 1 минуту 54 секунды:
Это слабо волнует даже продавцов, которые их продают не говоря уже о пользователях.Aveo: ↑ 09.06.2025 15:12Крім того, наскільки мені відомо, наразі законодавчо не врегульовано використання діапазону 6 ГГц в Україні.
У нас DFS сканирование отрубает народ, а вы тут про это.
-
MW124
Member
- Звідки: Львів
аналогічноSerg IX: ↑ 09.06.2025 20:22 в мене також be6500 тільки сяомі)))
-
Keyser Soze
Member
DOOM потянет? 
-
Lekrs
Member
Тільки на 6 взяв. Не знаю на віщо, просто щоб поміняти 5ку. Хіба що квест без кабелю буду юзати
-
Serg IX
Member
В мене був wifi6 (tenda tx2pro) квест неможливо було грати через фрізи. саме тому і змінив його на сяомі 6500. з цим повній порядокLekrs: ↑ 10.06.2025 19:46 Тільки на 6 взяв. Не знаю на віщо, просто щоб поміняти 5ку. Хіба що квест без кабелю буду юзати
-
Lekrs
Member
Можливо діло було в тенді. Судячи по редіту все норм з 6. Думаю з 3000 туфом буде все окSerg IX: ↑ 10.06.2025 19:57В мене був wifi6 (tenda tx2pro) квест неможливо було грати через фрізи. саме тому і змінив його на сяомі 6500. з цим повній порядокLekrs: ↑ 10.06.2025 19:46 Тільки на 6 взяв. Не знаю на віщо, просто щоб поміняти 5ку. Хіба що квест без кабелю буду юзати