G.Skill випускає комплекти пам'яті Trident Z5 CK DDR5 стандарту CUDIMM: до 9600 МТ/с

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Предлагаю обсудить G.Skill випускає комплекти пам'яті Trident Z5 CK DDR5 стандарту CUDIMM: до 9600 МТ/с

Бесполезные киты, на днях на гесид вышел обзор 6000 против 8000 мгц. Очень наглядно. Абсолютно пустая трата денег.
Li
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Prescott: 25.10.2024 11:53 Предлагаю обсудить G.Skill випускає комплекти пам'яті Trident Z5 CK DDR5 стандарту CUDIMM: до 9600 МТ/с

Бесполезные киты, на днях на гесид вышел обзор 6000 против 8000 мгц. Очень наглядно. Абсолютно пустая трата денег.
Под АПУшки смысл есть, но не за такие деньги.
Nutbar
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Li: 25.10.2024 13:10 Под АПУшки смысл есть, но не за такие деньги.
За які гроші? Рекомендованої ціни не вказано, в Україні жодних модулів CUDIMM я не бачу. От зараз вийшли нові процесори інтела, за пару тижнів вийдуть х3д амд. Я впевнений, що багато кому хотілося б просто з цікавості взяти "топові" швидкі модулі оперативки. Але на ринку шось порожньо.
Megaclite
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Nutbar: 25.10.2024 14:09
Li: 25.10.2024 13:10 Под АПУшки смысл есть, но не за такие деньги.
За які гроші? Рекомендованої ціни не вказано, в Україні жодних модулів CUDIMM я не бачу. От зараз вийшли нові процесори інтела, за пару тижнів вийдуть х3д амд. Я впевнений, що багато кому хотілося б просто з цікавості взяти "топові" швидкі модулі оперативки. Але на ринку шось порожньо.
мало шо дає
звичайні UDIMM до 8800 працють

CUDIMM непотрібен особливо, хіба для дешевих плат 4-dimm може буде якийсь толк
Li
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Nutbar: 25.10.2024 14:09
Li: 25.10.2024 13:10 Под АПУшки смысл есть, но не за такие деньги.
За які гроші? Рекомендованої ціни не вказано, в Україні жодних модулів CUDIMM я не бачу. От зараз вийшли нові процесори інтела, за пару тижнів вийдуть х3д амд. Я впевнений, що багато кому хотілося б просто з цікавості взяти "топові" швидкі модулі оперативки. Але на ринку шось порожньо.
І так зрозуміло, що це буду дорого.
Відповісти