Безплатний доступ до Fallout 76 і великий розпродаж серії на честь Дня Fallout

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Alekss
Junior

Повідомлення

Предлагаю обсудить Безплатний доступ до Fallout 76 і великий розпродаж серії на честь Дня Fallout

Кто еще не пробовал рекомендую.
Отличная онлайн-игра по вселенной Fallout. Я бы ее назвал продолжением fallout 4. Можно играть в соло есть сюжетная линия, без участия в онлайн ивентах.
Mike88
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Fallout 4 достатньо взяти GOTY, чи треба брати Season Pass?
І яке найповніше видання New Vegas?
mult
Member
Аватар користувача
Звідки: Вишневе

Повідомлення

На gog теж зараз розпродаж на фалоут.
У мене є куплений в стім фалоут 4, але купив на гог ще фалоут 4 бо він там 163 версії і можна скачати офлайн всі файли і воно не оновиться до дибільної останньої версії.
Багато модів так нормально і не запрацювали з останнім оновленням.
Відкат в стімі до 163 можливий але воно якесь дуууже муторне і не дає гарантії нормальної роботи.
Mike88
По моєму в Готі там включено все, сезон пас не потрібний.
Нью Вегас можна скачати бескоштовно у покращеній версії new vegas extended edition, там вже вшита оригінальна гра, але це глобальний мод ну достойний.
Бо оригінал трохи вже застарів.
Хоча якщо підходить оригінал то ультімейт найповніше, в стімі є описи, можна почитати
sasha76
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Fallout 76 эта помойка еще живая?но после обновлений это полный трэш.поломали в игре баланс полностью.
mult
Member
Аватар користувача
Звідки: Вишневе

Повідомлення

sasha76
Вроді бєсєдка могла колись в баланс :)
Я скільки в їх ігри грав, фалоут 3,4, скайрім, скрізь балансу нуль :)
Поки не поставиш якийсь мод який править оцей баланс, грати тупо не цікаво.
sasha76
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

в 76 в началое было как вроде ничего но потом после нескольких обнов маты одни.а последнее обновлени с дополнительным миром,полное ...... .в итоге удалил и забросил в дальный угол.посмотрел на этот новый нью вегас,старый больше нравиться.
LordTornado
Member
Звідки: Одесса

Повідомлення

Невозможно зарегистрировать аккаунт. Доходит до контрольного вопроса, выбираешь вопрос, при попытке ввести ответ на него окно исчезает. Пробовал с 2 разных браузеров. То же самое...
Відповісти