Выбор монитора

Мониторы и другие устройства отображения информации
Відповісти
Автор
Повідомлення
0kie
Member

Повідомлення

Chaser
Потеряешь чувство ровной линии. Да и фильмы на кривом криво смотрятся. Сам решай. Мне не зашло.
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: Воля або смерть🇺🇦

Повідомлення

0kie: 18.10.2024 11:25Потеряешь чувство ровной линии. Да и фильмы на кривом криво смотрятся. Сам решай. Мне не зашло.
может это индивидуально от человека зависит но таже самый выгнутый 1000р смотрится имеено как ровный :D
бонусом на боковушки из за гнутости взгляд падает без угла что улучшает качество изображения
Chaser
Junior

Повідомлення

Подскажите пожалуйста под видеокарту 4070 супер обязательно нужно брать монитор с G-Sync Compatible или пойдет монитор с amd free sync или adaptive sync?
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

Chaser: 20.10.2024 22:49 Подскажите пожалуйста под видеокарту 4070 супер обязательно нужно брать монитор с G-Sync Compatible или пойдет монитор с amd free sync или adaptive sync?
Всі ці Sync технології то неприший кобилі 5те колесо. Вони не потрібні, особливо з 4070.
Я юзав і чисті G-Sync моніки і amd free sync і amd free premium і G-Sync Compatible, єдине що більш-менш було прийнятно то чистий G-Sync, але монік з чистим G-Sync буде коштувати значно більше.
Фреймрейт і фреймтайм буде набагато краще без усіляких Sync технологій.
Я скільки не намагався це гів* юзати, воно просто лагає, особливо якщо у якому екшен/шуттері підключити, це просто жах, з'являються статтери, там де без Sync їх не було і т.д.
Якщо нормальний монітор і пристойний фпс у грі, то розривів кадрів ви не помітите і без активного Sync. На крайняк - увімкніть швидку вертикалку, або зробіть собі фікс FPS у драйвері чи грі, то набагато краще ніж костильні технології Sync
Chaser
Junior

Повідомлення

Евгений King
Спасибо за развернутый ответ, буду тогда смело брать без gsync они намного дешевле
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

0kie: 18.10.2024 11:25 Chaser
Потеряешь чувство ровной линии. Да и фильмы на кривом криво смотрятся. Сам решай. Мне не зашло.
Фильмы криво смотрятся :lol: , такого бреда я ещё не слышал :laugh: , и про потерю чувства ровной линии, ты хоть понимаешь на сколько глупо это звучит?, я больше года за изогнутым и такой бредятины не замечал ниразу, а фильмы смотрятся шикарно и кажется даже с большим погружением. То что тебе не зашло не значит что и другим не зайдет, но не нужно выдумывать бред лишь бы отговорить кого-то от покупки того чем ты не пользовался (долгое время). :learn:
mult
Member
Аватар користувача
Звідки: Вишневе

Повідомлення

Melofon
На вигнутому моніторі все нормально, що ігри, що фільми, особливо коли звикаєш.
Є одна тільки штука, коли пересідаєш знову на прямий монітор то він здається вигнутим назовні.
Ну тоїсть вигнутий на тебе і це не прикольно і дуже дискомфортно але проходить, я мабуть пару тижнів мучився поки знову звик до прямого і він став для мене прямим :) І це не мій глюк, таких відгуків повно в інтернеті. Це мабуть особливість мозку така :) Але повторюсь це не смертельно і проходить :)
Востаннє редагувалось 22.10.2024 22:56 користувачем mult, всього редагувалось 1 раз.
Lekrs
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Евгений King: 20.10.2024 23:35
Chaser: 20.10.2024 22:49 Подскажите пожалуйста под видеокарту 4070 супер обязательно нужно брать монитор с G-Sync Compatible или пойдет монитор с amd free sync или adaptive sync?
Всі ці Sync технології то неприший кобилі 5те колесо. Вони не потрібні, особливо з 4070.
Я юзав і чисті G-Sync моніки і amd free sync і amd free premium і G-Sync Compatible, єдине що більш-менш було прийнятно то чистий G-Sync, але монік з чистим G-Sync буде коштувати значно більше.
Фреймрейт і фреймтайм буде набагато краще без усіляких Sync технологій.
Я скільки не намагався це гів* юзати, воно просто лагає, особливо якщо у якому екшен/шуттері підключити, це просто жах, з'являються статтери, там де без Sync їх не було і т.д.
Якщо нормальний монітор і пристойний фпс у грі, то розривів кадрів ви не помітите і без активного Sync. На крайняк - увімкніть швидку вертикалку, або зробіть собі фікс FPS у драйвері чи грі, то набагато краще ніж костильні технології Sync
Гсінк ( не апаратний) чудово працює, без фрізів, і розривів. Це щось у тебе з софтом або залізом.
Востаннє редагувалось 22.10.2024 23:08 користувачем Lekrs, всього редагувалось 1 раз.
mult
Member
Аватар користувача
Звідки: Вишневе

Повідомлення

Lekrs
А я таке для себе підмітив, що Гсінк апаратний працює по різному.
В якихось іграх чудово і навіть без нього стає гірше, а в якихось гра краще працює без нього.
Мабуть залежить від рушія гри і ще всіляких факторів.
Тому я особисто перемикаю коли як краще :)
А так штука непогана.
Був у мене колись ips із справжнім Гсінк, то звісно краще за віртуальний, але там ціна велика, та і не дуже воно щось розповсюджене.
Більшість моделей без нього.
Lekrs
Member
Аватар користувача

Повідомлення

mult
З гсінком відчуваю сильніше занурення в гру. Звик, і без нього вже не то.
mult
Member
Аватар користувача
Звідки: Вишневе

Повідомлення

Lekrs
Про краще чи гірше працює я забув сказати, я мав на увазі таке.
Буває вмикаєш в якійсь грі Гсінк і коли повертаєш камеру наче є більше розмиття картинки, вимикаєш і стає краще.
А буває без Гсінк розмиття картинки більше, а коли вмикаєш то менше.
Наприклад Дайн Лайт 2 мені тільки з Гсінк заходить, працює чудово, а от Елден Рінг картинка чіткіша при поворотах без нього.
Тому я і перемикаю туди-сюди як мені краще :)
Ну це суто моє , мої відчуття, це не значить що у всіх так теж буває :)
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

Lekrs: 22.10.2024 22:56
Евгений King: 20.10.2024 23:35

Всі ці Sync технології то неприший кобилі 5те колесо. Вони не потрібні, особливо з 4070.
Я юзав і чисті G-Sync моніки і amd free sync і amd free premium і G-Sync Compatible, єдине що більш-менш було прийнятно то чистий G-Sync, але монік з чистим G-Sync буде коштувати значно більше.
Фреймрейт і фреймтайм буде набагато краще без усіляких Sync технологій.
Я скільки не намагався це гів* юзати, воно просто лагає, особливо якщо у якому екшен/шуттері підключити, це просто жах, з'являються статтери, там де без Sync їх не було і т.д.
Якщо нормальний монітор і пристойний фпс у грі, то розривів кадрів ви не помітите і без активного Sync. На крайняк - увімкніть швидку вертикалку, або зробіть собі фікс FPS у драйвері чи грі, то набагато краще ніж костильні технології Sync
Гсінк ( не апаратний) чудово працює, без фрізів, і розривів. Це щось у тебе з софтом або залізом.
Увімкніть його у фпс шутері, до прикладу Apex, а потім побігайте без, тоді й побалакаємо що у мене щось не так
На найменшій просадці фпс починається такий лагодром, що ви тричі пожалкуєте про увімкнений sync
Хоча, якщо ви не граєте в шуттери, то може й не помітите проблем :gigi:
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

mult: 22.10.2024 22:55 Melofon
На вигнутому моніторі все нормально, що ігри, що фільми, особливо коли звикаєш.
Є одна тільки штука, коли пересідаєш знову на прямий монітор то він здається вигнутим назовні.
Ну тоїсть вигнутий на тебе і це не прикольно і дуже дискомфортно але проходить, я мабуть пару тижнів мучився поки знову звик до прямого і він став для мене прямим :) І це не мій глюк, таких відгуків повно в інтернеті. Це мабуть особливість мозку така :) Але повторюсь це не смертельно і проходить :)
Во первых, я даже не привыкал а сразу и игры и фильмы отлично зашли, даже круче чем на прямом мониторе, во вторых даже после него я смотря на ровные только изредка вижу эту измену с вогнутосью потому что я часто работаю как с прямыми так и с изогнутыми мониторами, это только если ты долго не видел прямой будет измена и то временно, это не глюк а всего лишь привыкание твоего мозга на зрительный параметр который при изменении которого немного нужно время на адаптацию и это нормально для любого человека, но это никак не сказывается в негативном плане на зрение и даже в чем то изогнутый монитор меньше напрягает зрение т.к. при переходе от центра к краю зрачку меньше нужно (или вообще не нужно) менять фокусное расстояние от него до монитора (из-за угла поворота глазного яблока) поэтому вполне возможно что усталость будет меньше, но возможно не очень значительно, и я пока не видел долгосрочных тестов на эту тему и какая между ними разница, может она и чувствительная на долгосрок а может и нет.
0kie
Member

Повідомлення

Melofon: 22.10.2024 22:47То что тебе не зашло не значит что и другим не зайдет
То что тебе зашло - не говорит о том, что другим зайдёт. Это палка с двумя концами. Зрительный дефект потери ровной линии наблюдатся практически у всех. Для этого нужно ещё руками что-то делать, а не быть офисным клерком. Проверено неоднократно. Но ты продолжай хихикать. :facepalm:
den55den
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

zmax: 25.09.2024 05:48 Насмотрелся хвалебных обзоров на Xioami G PRO 27i и заказал себе, странно, но тут в теме его вообще ни разу не вспоминали.
Доброго, які враження після користування монітором? бо відгуки вже не дуже є :shuffle:
Lekrs
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Евгений King: 22.10.2024 23:52
Lekrs: 22.10.2024 22:56 Гсінк ( не апаратний) чудово працює, без фрізів, і розривів. Це щось у тебе з софтом або залізом.
Увімкніть його у фпс шутері, до прикладу Apex, а потім побігайте без, тоді й побалакаємо що у мене щось не так
На найменшій просадці фпс починається такий лагодром, що ви тричі пожалкуєте про увімкнений sync
Хоча, якщо ви не граєте в шуттери, то може й не помітите проблем :gigi:
В квейк чемпіонс граю з ним. Все ок.
FarCry
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Евгений King
У вас щось дуже сильно зламано в системі, раз ви прийшли до таких висновків. VRR - будь то FreeSync чи G-Sync, це найкраще з того що сталося з відеокартами та моніторами за останні 20 років. Не представляю собі сучасний "геймінг" без них, взагалі. Не ламає фреймтайми, ни підвищує Input Lag - чудово все. :up:

Для таких як ви в Apex та інших кіперкотлетних забавах є Nvidia Reflex та AMD AntiLag. Різниця помітна.
l-m
Member

Повідомлення

FarCry: 23.10.2024 13:58 У вас щось дуже сильно зламано в системі, раз ви прийшли до таких висновків.
Згоден.
Можливо проблема у трьох моніторах (якщо у профілі вірні дані).
den55den
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

це типу однакові монітори ?

https://ek.ua/ua/MSI-MAG-274QRF-QD-E2.htm

https://hotline.ua/ua/computer-monitory ... ?tab=about
...........

https://ua.msi.com/Monitor/Optix-MAG274 ... cification
https://ua.msi.com/Monitor/MAG-274QRF-Q ... cification

і щоб б я не жалів з покупки норм варіант?

в єкаталозі знайшов різницю) https://ek.ua/ua/m1_compare.php?items_= ... _=535c4cb8
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

Lekrs: 23.10.2024 13:36 В квейк чемпіонс граю з ним. Все ок.
Ахах, ще б оригінальну Кваку згадали. Ясно що в чемпіонс буде все ок, там немає зон чи локацій, чи сценаріїв, як у Apex, де є моментне зменшення FPS не залежно від системи
Саме в моментах, коли фпс трохи дропається, я помічаю додаткові лаги через активний sync, так то його робота мені подобається, але він додає лагів в моменти просадки фпс

Відправлено через 4 хвилини 12 секунд:
FarCry: 23.10.2024 13:58 Евгений King
У вас щось дуже сильно зламано в системі, раз ви прийшли до таких висновків. VRR - будь то FreeSync чи G-Sync, це найкраще з того що сталося з відеокартами та моніторами за останні 20 років. Не представляю собі сучасний "геймінг" без них, взагалі. Не ламає фреймтайми, ни підвищує Input Lag - чудово все. :up:

Для таких як ви в Apex та інших кіперкотлетних забавах є Nvidia Reflex та AMD AntiLag. Різниця помітна.
У трьох різних системах зламано? Навіть на ноуті з аппаратним G-Sync зламано? Якщо ви не бачите "сусліка" то не означає, що він не існує.
Про Reflex та AntiLag я в курсі, дякую.
ПРОТЕ, я певен і лишусь при своїй думці, що фіксований FPS на рівні -5 кадрів від середнього, дає набагато плавніший геймлей, аніж усілякі Sync та Reflex / AntiLag.

Відправлено через 14 хвилин 57 секунд:
den55den: 23.10.2024 14:58 це типу однакові монітори ?
НІ, у другого зовсім інша матриця, інший колірний охват, нові фішки - 65W PD з type-c порта, можна наприклад не надпотужний ноут включити і одразу і заряджати і виводити картинку на монітор. Ще й герцовка більша.
Це зовсім різні монітори, ось на реддіті почитайте, там людина писала порівняння, E2 у всьому кращий:
спойлер
https://www.reddit.com/r/MSI_Gaming/com ... excellent/
Відповісти