Выбор смартфона / коммуникатора

Смартфоны, планшеты, другие мобильные устройства и телекоммуникации
Відповісти
Автор
Повідомлення
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

leif: 22.10.2024 20:53
snapdragon999: 22.10.2024 20:21Это больше для удобства себе включается, а не ради безопасности))
госпадє, та що ж ти так серйозно все сприймаєш. ні, епл не можна розблокувати фоткою, там все значно складніше. ні це не для зручності, а і для безпеки також. ацфони мали сканер відбитку, ти пам'ятаєш? вони перейшли з нього на фейсайді, як на більш зручну альтернативу, яка не поступається по рівню безпеки.

Відправлено через 37 секунд:
я б не сказав, що фейсайді прям сильно зручніше, але як альтернатива цілком має право на життя.
Так зачем сканер убрали я так и не понял?))То они type c не хотели как все ставить,странная шарага.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

snapdragon999: 22.10.2024 21:02Так зачем сканер убрали я так и не понял?
хотіли зробити як краще, вийшло не те що б як завжди, але десь так само як було, але принаймні модно стильно молодьожно.
snapdragon999: 22.10.2024 21:02То они type c не хотели как все ставить,странная шарага.
та вони б і далі його не ставили, їм просто вибору не залишили)
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

leif: 22.10.2024 21:27
snapdragon999: 22.10.2024 21:02Так зачем сканер убрали я так и не понял?
хотіли зробити як краще, вийшло не те що б як завжди, але десь так само як було, але принаймні модно стильно молодьожно.
Хотели как лучше, а получилось как всегда :laugh:
Я думаю если б они оставили один пинкод и убрали все остальное, то вы б и это схавали.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

snapdragon999: 22.10.2024 22:03Хотели как лучше, а получилось как всегда
так так, дуже поганий айфон, немає сечі терпіти ці пекельні борошна.

КУПЛЮ РІАЛ МІ ДОРОГО, ПРОПОЗИЦІЇ в ПП. регіон тільки близький схід.
snapdragon999: 22.10.2024 22:03Я думаю если б они оставили один пинкод и убрали все остальное, то вы б и это схавали.
хом'яки, що з нас взяти. якщо маректолог сказав, що це краще, хто ми такі щоб йому не вірити.
YumaX
Member
Аватар користувача
Звідки: Вараш

Повідомлення

leif: 22.10.2024 19:58на якій моделі? саме така технологія як у епл була?
Pixel 4, LG G8 ще якісь там хуавеї, влом гуглити
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

YumaX
і правда, в цих майже те саме. навіть трохи дивно, що фіча прижилась тільки у еплу. конкуренти також вклались в розробку своїх аналогів (не думаю, що це коштує три копійки), але не злетіло чомусь і було дропнуто.
Відповісти