Новини
Останні статті і огляди
Вибір процесора
-
Gf_ki11er
Member
- Звідки: Киев
Выбираем процессор
Пишите под какие задачи нужен процессор, бюджет, текущую или будущую платформу
Пользуйтесь поиском по теме ( поле "Поиск" - вводите обозначение, например 3570К): вполне вероятно ваш вопрос уже обсуждался
Пишите под какие задачи нужен процессор, бюджет, текущую или будущую платформу
Пользуйтесь поиском по теме ( поле "Поиск" - вводите обозначение, например 3570К): вполне вероятно ваш вопрос уже обсуждался
-
daesz
Member
Може, це не так працює. Обидва 5600х та 5700х - 105ти ватники з РРТ 142 Вт (граничне споживання).Dreamer40k: ↑ 22.10.2024 18:44Ну так це цифри зі стелі якщо так судити різна кількість ядер але однакова архітектура. Має бути і різне споживання... Наприклад кіберпанк задіює до 16 потоків... от скільки проци споживатимуть?)daesz: ↑ 22.10.2024 15:20
3600 - 65ти ватник, інші три - 105ти. Це ТДП, ПЛ - 88 та 142 відповідно.
Реальне споживання - поняття відносне (софт/ігри, навіть може бути різним в залежності від того який софт чи ігри).
Відправлено через 28 секунд:Ну не може же різна кількість ядер споживати однакову потужність) на тій самій архітектурі
ST
- спойлер


- спойлер


-
l-m
Member
Ні, 5600X - 65W TDP та 75W PPT, а 5700Х - 65W TDP та 88W PPT.daesz: ↑ 22.10.2024 18:47Може, це не так працює. Обидва 5600х та 5700х - 105ти ватники з РРТ 142 Вт (граничне споживання).Dreamer40k: ↑ 22.10.2024 18:44
Ну так це цифри зі стелі якщо так судити різна кількість ядер але однакова архітектура. Має бути і різне споживання... Наприклад кіберпанк задіює до 16 потоків... от скільки проци споживатимуть?)
Відправлено через 28 секунд:
Ну не може же різна кількість ядер споживати однакову потужність) на тій самій архітектурі
STMT
- спойлер
- спойлер
А на приведених графіках споживання всієї системи, там же чікто вказано.
-
daesz
Member
Тут був не правий (чесно кажучи не знав, що іксовані проци в 5000 серії не 100ватники).l-m: ↑ 22.10.2024 18:57 Ні, 5600X - 65W TDP та 75W PPT, а 5700Х - 65W TDP та 88W PPT.
До слова - РРТ у обох 88.
- спойлер


Ну так якщо все інше в системі ідентичне - то ріст є саме на проці, ні?l-m: ↑ 22.10.2024 18:57 А на приведених графіках споживання всієї системи, там же чікто вказано.
В стоці у них ідентичне споживання і в сингл- і в мультитреді, звідсіля і беремо, що кількість ядер на споживання ніяк не впливає.
-
l-m
Member
Не знаю, у мене на платах МСІ та Гіги виставляло 75 для 5600Х перших ревізій 2020 року.daesz: ↑ 22.10.2024 19:00 До слова - РРТ у обох 88.
-
dr-kart
Member
как уже указывалось выше, это ТДП
или
TDP - сокращение от Thermal Design Power
или
TDP - сокращение от Thermal Design Power
- спойлер
- величина показывает максимальное количество тепла, которое должна рассеивать система охлаждения чипа.
Производители принимают ее равной максимальной мощности, которую потребляет чип
-
lewerlin
Member
- Звідки: Миронівка
Може. Залежність споживання від частоти і напруги - нелінійна. У 3дшок і частоти, і напруга з коробки нижче.Dreamer40k: ↑ 22.10.2024 18:44Ну не може же різна кількість ядер споживати однакову потужність) на тій самій архітектурі
-
Vasyanya1
Member
Доброго дня. Чи потягне материнка Asrock B550M PRO-4 Ryzen 5700x3d? Наразі сиджу на 5600, але в перспективі хотілося б апгрейд, а материнку міняти не дуже хочеться.
Заздалегідь дякую.
Заздалегідь дякую.
-
Alligator
Member
- Звідки: Миколаїв
офіційно підтримка Ryzen 7 5700X3D(100-000001503) заявленаVasyanya1: ↑ 24.10.2024 08:22 Доброго дня. Чи потягне материнка Asrock B550M PRO-4 Ryzen 5700x3d? Наразі сиджу на 5600, але в перспективі хотілося б апгрейд, а материнку міняти не дуже хочеться.
Заздалегідь дякую.
https://www.asrock.com/mb/AMD/B550M%20P ... ru.asp#CPU
-
Vasyanya1
Member
Я не про підтримку на рівні софту, а про питальник материнки.офіційно підтримка Ryzen 7 5700X3D(100-000001503) заявлена
https://www.asrock.com/mb/AMD/B550M%20P ... ru.asp#CPU
-
Dark-seer
Member
- Звідки: Deutschland
Если нет в планах разгонять в сопли проц, то все будет окVasyanya1: ↑ 24.10.2024 09:09Я не про підтримку на рівні софту, а про питальник материнки.офіційно підтримка Ryzen 7 5700X3D(100-000001503) заявлена
https://www.asrock.com/mb/AMD/B550M%20P ... ru.asp#CPU
-
DEVES
Member
- Звідки: Україна
Учитывая тот факт, что цена одинаковая, какой процессор более предпочтителен 12900k vs 14600k?
-
Alligator
Member
- Звідки: Миколаїв
попробуй рассмотреть это как 16 cores / 24 threads 2021 года против 14 cores / 20 threads 2023. Старый новому проигрывает во всем кроме суммарной производительности на все ядра, т.е. если ты там компилируешь 24/7 или используешь под виртуалки то 12900k лучше, в остальных задачах он хуже.DEVES: ↑ 24.10.2024 21:42 Учитывая тот факт, что цена одинаковая, какой процессор более предпочтителен 12900k vs 14600k?
-
Piter Cantrope
Member
- Звідки: Калуш
ПрикольноFeels: ↑ 18.10.2024 19:30 Зібрав систему на i9-14900k
-
lewerlin
Member
- Звідки: Миронівка
Інтел з е-ядрами не використовують під віртуалки(ну хіба мазохістиAlligator: ↑ 25.10.2024 18:41или используешь под виртуалки
-
Feels
Junior
Piter Cantrope
Рамка є, зараз андервольт залишив на -0.100mv. Також з різною памʼяттю були часті sigfault, зараз 4 планки однакові kingston, помилок немає.
Є ще тести цього cpu від автора скальпа, там більш наглядніше про температури viewtopic.php?f=29&t=117243&p=3869072#p3869072
Рамка є, зараз андервольт залишив на -0.100mv. Також з різною памʼяттю були часті sigfault, зараз 4 планки однакові kingston, помилок немає.
Є ще тести цього cpu від автора скальпа, там більш наглядніше про температури viewtopic.php?f=29&t=117243&p=3869072#p3869072
Востаннє редагувалось 27.10.2024 23:28 користувачем Feels, всього редагувалось 1 раз.
-
Mixx
Member
- Звідки: Чернигов
DEVES
Как по мне - 14600к, разница в однопотоке там существенная.
Если конечно не гонять синебенч 24/7.
Как по мне - 14600к, разница в однопотоке там существенная.
Если конечно не гонять синебенч 24/7.
-
кудрявый
Member
- Звідки: Миколаїв
Зовсім не в темі AMD Ryzen, тому підкажіть будь ласка.
Треба - щось дешеве (не більше 100) АМ4 з графікою і бажано з невеликим споживанням, бо планується зробити міні ПК для роботи від зарядної станції
Оце і все. Щось видатного не очікую, може що є недороге з споживанням 25-35ват?
Треба - щось дешеве (не більше 100) АМ4 з графікою і бажано з невеликим споживанням, бо планується зробити міні ПК для роботи від зарядної станції
Оце і все. Щось видатного не очікую, може що є недороге з споживанням 25-35ват?
-
Alligator
Member
- Звідки: Миколаїв
У вас міні ПК буде живитись від якого типу живлення живлення? DC 12-19 Вольт чи 220 в БЖД?кудрявый: ↑ 28.10.2024 15:21 Зовсім не в темі AMD Ryzen, тому підкажіть будь ласка.
Треба - щось дешеве (не більше 100) АМ4 з графікою і бажано з невеликим споживанням, бо планується зробити міні ПК для роботи від зарядної станції
Оце і все. Щось видатного не очікую, може що є недороге з споживанням 25-35ват?
Що заважає купити БУ ноут и не городит велосипед?
-
Mixx
Member
- Звідки: Чернигов
кудрявый
5600g/5500gt і ручками душити його.
Думаю в 35вт можна вкластися, втрата продуктивності, звичайно, буде, але в розумних межах.
5600g/5500gt і ручками душити його.
Думаю в 35вт можна вкластися, втрата продуктивності, звичайно, буде, але в розумних межах.
-
lewerlin
Member
- Звідки: Миронівка
Для такого краще пошукати нормальну ціну на неттоп з n200. Воно дасть все необхідне, а жертиме менше.кудрявый: ↑ 28.10.2024 15:21Зовсім не в темі AMD Ryzen, тому підкажіть будь ласка.
Треба - щось дешеве (не більше 100) АМ4 з графікою і бажано з невеликим споживанням, бо планується зробити міні ПК для роботи від зарядної станції
Оце і все. Щось видатного не очікую, може що є недороге з споживанням 25-35ват?
Отправлено спустя 36 секунд:
Mixx: ↑ 29.10.2024 01:055600g/5500gt і ручками душити його.
кудрявый: ↑ 28.10.2024 15:21АМ4 з графікою