Выбор смартфона / коммуникатора

Смартфоны, планшеты, другие мобильные устройства и телекоммуникации
Відповісти
Автор
Повідомлення
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

leif: 21.10.2024 23:21 snapdragon999
Нормально, до цього взагалі ізі звикаєш, це лише на початку незвично. я вже на фейсайді не звертаю уваги, пофіг, і так норм і так норм. Тим паче, ще з еплвотч розблоковується, просто коли вони поруч, тобто ніяких додаткових дій не потрібно робити.

Відправлено через 1 хвилину 2 секунди:
snapdragon999: 21.10.2024 23:17 чтоб постоянно тебе контролировали ))
Хто? Як контролювали? В який спосіб? :popcorn:
Я не знаю куда там они передают, на сервера свои. На андроиде лучше, хочешь лицо, хочешь палец, хочешь блютузом,хочешь графический ключ, выбор большой.
Востаннє редагувалось 21.10.2024 23:26 користувачем snapdragon999, всього редагувалось 1 раз.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

snapdragon999
Ну так а контролює мене хто? Як це впливає на моє життя?
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

leif: 21.10.2024 23:25 snapdragon999
Ну так а контролює мене хто? Як це впливає на моє життя?
Не знаю я вообще выключил лицо, только сканер в основном.Я не любитель в каких то базах данных лицом торговать.Да и иногда не в тему разблокируется когда не надо.
Мне не понять как это без сканера быстро привыкаешь))
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

snapdragon999
Такого як на еплі розблокування на відрі ні в кого немає, наскільки мені відомо, це різні принципі розпізнавання. Я користувався розблокуванням обличчям на пікселі 8про, там це взагалі не то.
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

leif: 21.10.2024 23:35 snapdragon999
Такого як на еплі розблокування на відрі ні в кого немає, наскільки мені відомо, це різні принципі розпізнавання. Я користувався розблокуванням обличчям на пікселі 8про, там це взагалі не то.
Нормально, моментально разблокируется, ну разве что в темноте только надо подсветку включать. Но в темноте мне удобнее просто палец прислонить к экрану чем на лицо наводить экран.
Alexsandr
Member

Повідомлення

OnePlus 12R (16/256) или Xiaomi 14t (12/256)?
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Alexsandr: 21.10.2024 23:40 OnePlus 12R (16/256) или Xiaomi 14t (12/256)?
Надо ждать, перед НГ должны быть акции, недавно на 14т была акция за 20 штук, зарядку в придачу и кешбек 2000 грн.
Сейчас 14т брать за те деньги полнейший бред.
Reinmar
Member

Повідомлення

Декілька років не слідкую за смартфонами, але подумаю на чорну п'ятницю або к новому року взяти заміну Redmi note 8 pro. По ньому все влаштовує, але за 5 років при використанні багато годин на добу вже акб тримає дещо менше,ніж хотілося би. На смартфоні не граю, так що цікавить лише щоб по камері був прогрес у порівнянні з поточним. Бюджет 15к. Що адекватне можна розлянути на заміну? Дивився Самсунги, хотів спробувати щось нове - але вони якісь не вразили, до А35 по характеристикам якось сумно. А 35 вже 15 тисяч і теж потримав - не бачу якоїсь різниці проривної зі своїм старим. Тоді Redmi note 13 pro тільки? А що по Poco ? Чи це те саме +-? Кажуть,що там упор в залізо,а камери навпаки гірші ніж в Redmi?
pelia
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif: 21.10.2024 23:35 snapdragon999
Такого як на еплі розблокування на відрі ні в кого немає, наскільки мені відомо, це різні принципі розпізнавання. Я користувався розблокуванням обличчям на пікселі 8про, там це взагалі не то.
Бо там немає сенсорів, вони були у якомусь пікселі, ніби 4, але потім від них відмовились
0kie
Member

Повідомлення

Reinmar
У них там три линейки. Кроме Redmi и Poco есть ещё Xiaomi MI - её глянь. Там баланс между камерами и железом лучше.
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Reinmar: 22.10.2024 09:55 Дивився Самсунги, хотів спробувати щось нове - але вони якісь не вразили, до А35 по характеристикам якось сумно. А 35 вже 15 тисяч
Вот как раз дешёвые самсунги, редкая шляпа. Железо и рамки образца 20 года будет, внутри все дешевое, антенны слабые. Добавь немного и poco f6 pro лучше взять серый или realme gt 6t.
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

snapdragon999: 21.10.2024 21:24
leif: 21.10.2024 21:23
так аналог true tone буде там?
що воно таке ?
Головний експерт треду по айфонах не чув про фічу, яка зʼявилась ще в iPhone 8/ipad pro 1 gen (2015 року)
snapdragon999: 21.10.2024 21:33 На андроиде оно мало кому надо
Бо там цього немає? :dontknow:
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

7mindfields: 22.10.2024 14:34
Бо там цього немає? :dontknow:
Здрасте .У всех есть похожая функция ,только кому оно днем надо ? каким то упоротым разве что ,а вечером или на ночь можно просто включить режим защиты глаз ,более теплые тона .У меня по расписанию включаеться после 22:00 .
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

snapdragon999: 21.10.2024 21:38 Расскажи лучше про это, прокоментируй, только без съездов
https://www.macrumors.com/2024/10/18/ip ... start-bug/

Это такая прошивка лучшая в мире или железо?
Що тут сказати, падають софтверно на рівень мото, знову критичний баг після недавнього на iPad Pro з m4, ніяк це не виправдати
JKrl
Member

Повідомлення

Donate: 17.10.2024 20:48
Pathfinder: 17.10.2024 17:02 Накину на вєнтилятор. Якраз поко обговорюють.
Причому з нашого ж форума у людини чиглюк чи здох, аналогічно до написаного.

Ще від себе додам що був х3 в якому здох датчик наближення, а після десь півтора року почали вилазити глюки які обговорювали на PDA хоча до цього все було ок.
Там проблема була конретної моделі з конкретним одною фішкою. Фікситься це гривень за 600 в гарної мастерні за пів години :laugh: Це взагалі ніяк не виправдовує те що інженери зробили фейл... Там аппарати в EDL просто впадали і все :rolleyes:

Added in 2 minutes 54 seconds:
JKrl: 17.10.2024 19:26 Я чот ссыкую андроид 15 накатывать пока
Це більше схоже на feature drop чим на нову версію андроїду. Напевно все саме цікаве під капотом, але в цілому я навідь не знаю що там змінилося окрім деяких пунктів.
reports are emerging that the Android 15 update is causing Pixel 6 devices to brick unexpectedly, leaving them unusable…
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

snapdragon999: 21.10.2024 23:17
leif: 21.10.2024 22:58 Та це жесть, життя проходить, а я витрачаю дорогоцінний час на зарядку телефону :weep: Доколє!!!

Ну хоч нарешті дали більше свободи в тому як іконки на home screen можна розміщувати, а то ж взагалі неповага була тотальна.
Как можно юзать телефон без отпечатка пальца до сих пор? :D как по мне днище редкое без сканера пальца.Я уже так привык за долгие годы с ним.Оце так неповага, только морду подставляй, чтоб постоянно тебе контролировали ))
Що там, в рілмі за 25к не завезли нормальний фейс айді? Буває :lol:
snapdragon999: 21.10.2024 23:39 Нормально, моментально разблокируется, ну разве что в темноте только надо подсветку включать.
Класний фейс айді :lol:
Востаннє редагувалось 22.10.2024 14:52 користувачем 7mindfields, всього редагувалось 2 разів.
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

7mindfields: 22.10.2024 14:49
snapdragon999: 21.10.2024 23:17

Как можно юзать телефон без отпечатка пальца до сих пор? :D как по мне днище редкое без сканера пальца.Я уже так привык за долгие годы с ним.Оце так неповага, только морду подставляй, чтоб постоянно тебе контролировали ))
Що там, в рілмі за 25к не завезли нормальний фейс айді? Буває :lol:
распознование по лицу работает моментально ,быстрее даже чем датчик на пальце,но мне не надо ,когда уведомление приходит загорается экран и разблокируется по лицу ,мне не надо я отключил .А ноьчю нафиг оно надо вообще ? палец приложил и все там где кружок горит .Как какое то преимущество это подавать просто смешно ,на любом андроиде самом дешевом это работает сейчас хорошо .

Например ты лежишь ночью ,телефон сбоку ,пришло уведомление ,ты пальчик приложил и смотришь ,тебе не надо брать телефон наводить на лицо ,это бред .Палец гораздо удобнее чтоб не говорили про это фейс айди.
Востаннє редагувалось 22.10.2024 14:56 користувачем snapdragon999, всього редагувалось 1 раз.
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

snapdragon999: 22.10.2024 14:51
7mindfields: 22.10.2024 14:49
Що там, в рілмі за 25к не завезли нормальний фейс айді? Буває :lol:
распознование по лицу работает моментально ,быстрее даже чем датчик,но мне не надо ,когда уведомление приходит загорается экран и разблокируется по лицу ,мне не надо я отключил .А ноьчю нафиг оно надо вообще ? палец приложил и все там где кружок горит .Как какое то преимущество это подавать просто смешно ,на любом андроиде самом дешевом это работает сейчас хорошо .
І так у багатьох аспектах, як почати розбиратися, тру тон є, але не такий і працює через одне місце, фейс айді також є, але треба якась підсвітка при відсутності світла, екран без шиму, але менше 20 відсотків яскравості не можна виставити :laugh:
Треба лише індонезійську прошивку накатити (с)
Ну хоч заряджається за 10хв, бо то було б тотальне розчарування, ще й зарядку чекати дві години
Востаннє редагувалось 22.10.2024 14:59 користувачем 7mindfields, всього редагувалось 1 раз.
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

7mindfields: 22.10.2024 14:55 тру тон є, але не такий, фейс айді також є, але треба якась підсвітка при відсутності світла, екран без шиму, але менше 20 відсотків яскравості не можна виставити :laugh:
Треба лише індонезійську прошивку накатити (с)
Ночью тот фейс айди никому нафиг не нужен если есть сканер отпечатка пальца ,это удобно,а вы просто оправдываете отсутствие отпечатка вот этой ерундой ))
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

snapdragon999: 22.10.2024 14:59 Ночью тот фейс айди никому нафиг не нужен
Нікому це тобі як завжди?
Відповісти