Обираємо найкращий роутер для iPhone 16 — рекомендації від ASUS

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Это всё классно, но зачем уж так выпячивать рекламу роутеров Asus на профильном ресурсе, это ж не желтый технический ресурс для ламеров, которые всё схавают... Вот это не понятно... Хотя бы разбавили роутерами других фирм. А это просто откровенная наглая реклама. Хотя да, потом дочитался - "рекомендації від ASUS" А Asus является спонсором overclocker.ua? Тогда надо писать - на правах рекламы. :)
UPD: И это написано. Блин, какой я невнимательный. :gigi:
Востаннє редагувалось 21.10.2024 14:57 користувачем Avenger80, всього редагувалось 2 разів.
Inqizitor2022
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

IvanCh: 21.10.2024 14:43 Ray2000gt
ось тут є 10000 мбіт. https://www.intelekt.net/
середній масовий провайдер обласного центру невеликого.
Понятно, что либо фейк либо до 10 тыс в смысле 500 мбит показывает спидтест, а остальное сами разбирайтесь.
И цена в 900 грн в месяц вместо 9000 намекает, что это глупый маркетинг. Если было бы правдой - можно было бы смело бежать подключать, так как за жалкие 900 грн (4 пиццы) - можно весь дом обеспечивать инетом, а себе 2-3 гбит выделить, если с каждого жильца брать по 200 грн - чистая прибыль будет вообще 1000 гривен в месяц, если 10 квартир обеспечить инетом.
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

yupi: 21.10.2024 13:03Но ведь не так часто что-то качается же
Это потому, что у Вас Гигабита нету. ;)

Inqizitor2022: 21.10.2024 13:51Откуда 35000?!
— Места знать нада! :D


Ray2000gt: 21.10.2024 14:31Провайдерів з овер 1 Гб/с майже не існує
— Так вони ж не тільки для Ураїни їх роблять! :mad:
Ray2000gt
Advanced Member
Звідки: Киев

Повідомлення

VovaII: 21.10.2024 15:03
Ray2000gt: 21.10.2024 14:31Провайдерів з овер 1 Гб/с майже не існує
— Так вони ж не тільки для Ураїни їх роблять! :mad:
Тоді тим паче.
В Європі/США/Канаді з інтернетом для домашніх користувачів все набагато гірше ніж в нас.
Тільки великі провайдери з рівнем сервісу типу КС/Воля. Всі питання вирішуються вкрай повільно.
Аплоад зазвичай 1/10 від завантаження, сірі IP. Нормальний аплоад з IP тільки за бізнес тарифами.
Коротше кажучі. Єдина правильна схема на сьогодні для дома це інтернет 1 Гб, домашня мережа 2.5/10 Гб. Цього вистачить на найближчі 5-7 років.
kolio
Member
Аватар користувача

Повідомлення

хлопці, підкажіть, це реклама телефону чи роутерів? :gigi:
VovaII
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ray2000gt: 21.10.2024 15:13Європі/США/Канаді
— А Азія з Китаєм і Індією? Там населення більше ніж в Європі і Америці разом узятих, в декілька раз.
Ray2000gt
Advanced Member
Звідки: Киев

Повідомлення

VovaII: 21.10.2024 15:19
Ray2000gt: 21.10.2024 15:13Європі/США/Канаді
— А Азія з Китаєм і Індією? Там населення більше ніж в Європі і Америці разом узятих, в декілька раз.
Не знаю.
Conqistador
Member
Аватар користувача

Повідомлення

IvanCh
Швидкість до 10 Гбіт/с. доступна при наявності технічної можливості. Ліміт 1 TБайт на місяць.
при таких условиях лимит достигается за 15 минут
mrigi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Псс, ASUS, "Айфону" важлива не кількість антен, а шоб у кожній кімнаті була своя невеличка та малопотужня точка доступу на 5Гчи 6Ггц, можна без зовнішніх антен взагалі... Тільки нікому не розповідай...
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Мой комментарий удалили второй, в котором я пояснил, что хотел сказать, обидеть никого не хотел... кучу минусов наставили, странно, первый раз столкнулся с цензурой на сайте, причем мгновенной... Иногда такой срач в темах идёт и ничего, а тут... как-то странно. Ещё раз - никого не хотел обидеть и ничего нарушать. Видно действительно очень важная тема.
Alexsandr
Member

Повідомлення

yupi: 21.10.2024 12:45 brozzy
Вопрос ещё зачем оно надо то выше? Сотки за глаза для дома :rotate:
Сотки уже мало. Айпи тв, + торрент или бекапы на облако упираются в сотку сильно.
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Alexsandr
Та торрент может всё забрать, хоть гигабит, если не ограничивать клиентов, перераспределять нагрузку.
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Почитав я топік.
cspp: 21.10.2024 10:56 Нет спасибо, 10 Гб порт там лишний для дома, мой 12 летний туполинк ещё дышит.
У розділі "Мережа та інтернет" вже не одноразово були теми про 10 Гбіт/с локалку для будинку чи квартири.
brozzy: 21.10.2024 12:42 Питання у тому, який відсоток користувачів мають тариф більший за 100М? :beer:
Нормальний, а з появою gPON для блекаутів багато хто перейшов на 1 Гбітні тарифи.
brozzy: 21.10.2024 12:56 Ну поки не починаєш вантажити сучасну гру, або фільм, то мабуть так. :rotate:
Угу, 1 Гбіт/c 24/7 не потрібен, але у мене немає бажання на 100 Мбітах качати 100500 хвилин якийсь патч в грі на 10+ Гб або з'їсти всю вечерю та лягти спати поки завантажиться фільм. :beer:
Avenger80: 21.10.2024 19:29 Та торрент может всё забрать, хоть гигабит, если не ограничивать клиентов, перераспределять нагрузку.
Може, у мене торент впирався в швидкість запису старого HDD :laugh:

Питання у іншому, окей ASUS, окей стаття на правах реклами та кінські цінники но ось я тримаю в руці iPhone на 1 Тб, ось перед мною роутер з 1 Гбіт/с, а як та для чого це сумістити? О_о
Грати в онлайн ігри? Там пінг стабільний потрібен, та каналу у 20 Мбіт/с з головою.
Качати фільми для оффлайн перегляду на телефоні? Серьезно хтось вважає, що якщо вистачило 25-35к грн на роутер та iPhone 16 то у нього не буде зарядної станції, генератора та авономного кінотеатру? :lol:
Я розумію логіку та бажання продати "геймерам", власникам "iPhone" й т.д., але не розумію логіки статі бо у ній її немає.
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Alligator
Логика статьи - на правах рекламы. Может снова что-то лишнее написал... :)
Відповісти