Огляд блока живлення Chieftec Vita BPX-850-S із «бронзовим» сертифікатом і потужністю 850 Вт

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
AI_Avenger
Junior
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

AssayMAS: 14.10.2024 19:33
AI_Avenger: 14.10.2024 18:50для бюджетного БЖ
ааа дожились бюджетный это БП на 800+Ватт
Бюджетний у моєму розумінні - це відсутність модульного підключення, ATX 5.0, зупинки вентилятора при низькому навантаженні, сертифікат нижче Gold. А на рахунок потужності в цілому з вами згоден, це не 500-600 Вт, які виглядали б більш доречними в бюджетному сегменті.
LordTornado
Member
Звідки: Одесса

Повідомлення

Anytime: 14.10.2024 16:30 За посиланням у огляді на сайт виробника гарантія 2 роки. На хотлайні лише один магазин з Івано-Франківська вказав 60 місяців. Я вже думав, чіфтек розширив гарантію, особливо після "золотих" блоків з гарантією у кілька років :D
У меня было два Чифтека. У обоих гарантия была 5 лет. Первый сдох через 6 лет, второй работает до сих пор. Первый было очень жалко, потому что был абсолютно бесшумным...
Victor Butko
Junior

Повідомлення

kairo: 14.10.2024 18:35 Мав два Чіфтека. Один здох років за 3-5 мабуть, другий задовбав постійним шарканням вентилятора. Зараз маю Бі Кваєт та усім задоволений(зрозуміло, що цінова категорія інша).
А в мене БЖ Chieftec працює вже в старому ПК з 2008 року без нарікань.
AlienFighter
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Очевидно, що в когось Чіфтек пропрацював 10 років і навіть працює досі. В мене був інший негативний досвід володіння однією з топових моделей Чіфтека, в якому за пару місяців роботи вибухнули силові діоди, хоча скачків напруги не було, на вході стояв потужний ББЖ, що ніяк не спасло китайський виріб. Я до того, що Чіфтек - це китайська компанія, яка виробляє непогані блоки живлення, доступні за ціною, але особливої якості там не має, навіть в топових її рішеннях.
Відповісти