Выбор акустики

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Відповісти
Автор
Повідомлення
Piter Cantrope
Member
Аватар користувача
Звідки: Калуш

Повідомлення

Radio Bay: 11.10.2024 22:56 та треба щось нормальне їм купувати на подачу, завнішнє
А чому так? Це ж наче як хороша акустика, і наскільки я розумію там всередині є своя "звукова карта" яка перетворить вхідний цифровий сигнал.
Як знати який інший зовнішній девайс буде кращим за те, що вже всередині?
Radio Bay: 11.10.2024 22:56 Ширше розносити їх не раджу, буде розірвана стереобаза, не буде суцільного пространства. Найліпше розташування колонок/слухач - рівносторонній трикутнук
Поняв. :up: В мене зараз десь так і є.
Filabatya: 11.10.2024 22:18 приведе вас до халепи під назвою аудіофілія :lol:
От цього мені точно не треба) Ніяких дорогих хобі поки не збудую хату.
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Piter Cantrope: 11.10.2024 23:14Як знати який інший зовнішній девайс буде кращим за те, що вже всередині?
Спробувати, та подивитися на звичайну практику, у середині цап по остаточному принципу, на сдачу, але зараз піде, не треба кидатися на усе одразу.
Їх треба живити аналогом, цап по usb. То вже давно відомо та протестовано, обговорювати ще раз не бачу сенсу, що вбудований звук як по аналоуо, так і по цифрі - лайно.
Поки усе розставити налаштувати, звикнути

Поки мабуть по оптиці, який-нібудь Ugreen, будуть питання підебемо

Насамперед вирішити питання з розмішеним , раджу оті ISO 130, я вибрав подешевше.
От лінка на їх продукцію локально
Piter Cantrope: 11.10.2024 23:14От цього мені точно не треба) Ніяких дорогих хобі поки не збудую хату
Аудіофілія - то тупій міф для лузерів, які вважають, що різниці між вбудованим звуком та цапом за $1000, тим більш за 100 немає та якщо ти чуєш різницю, якої не може бути, то ти аудіофіл, а якщо ти вважаєш, що цифровий звук піддається таким же спотворенням, як аналоговий, то ти зовсім хворий на усю голову аудіофіл :D
Piter Cantrope
Member
Аватар користувача
Звідки: Калуш

Повідомлення

Radio Bay: 12.10.2024 07:07 Насамперед вирішити питання з розмішеним , раджу оті ISO 130, я вибрав подешевше.
Я собі додав в закладки. Може десь потім буде акція на амазоні. Так чи так я ще поки не переставив стіл в іншу частину кімнати.
Radio Bay: 12.10.2024 07:07 Їх треба живити аналогом, цап по usb. То вже давно відомо та протестовано, обговорювати ще раз не бачу сенсу, що вбудований звук як по аналоуо, так і по цифрі - лайно.
Можливо, але це не відомо мені. І мені не зовсім зрозуміле це твердження про вбудовиний звук який є "лайном". Вбудований звук в материнці чи в акустиці?
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Piter Cantrope: 12.10.2024 14:03 І мені не зовсім зрозуміле це твердження про вбудовиний звук який є "лайном"
У материнці, ці моніторчики можуть грати значно ліпше. У акустиці просто дуже простий дешевій цап, баксів на 10 вартості. Цап дуже багато вирішує. Але то не значить, що потрібно бігти купувати та щастя без того не буде, але можна повільно розвивати тему без великих втрат для бюджету
Piter Cantrope
Member
Аватар користувача
Звідки: Калуш

Повідомлення

Radio Bay
Тепер зрозуміло. Ну в тому, що в моїй теперішній простенькій материнці паршивенький звук, я не сумніваюсь)
Але я думав, що всередині в самій акустиці щось класне. Бо я дивився огляди серйозних на вигляд дядьків, які обклалися всякою апаратурою, міряли і дуже хвалили. То це вони хвалили підключивши через якийсь зовнішній класний цап? Бо в них то точно є всякі цапи модні і інші девайси.

Материнка що мені зараз їде, в якої є spdif.
В розділі аудіо там таке пише:

- 5.1 CH HD Audio with Content Protection (Realtek ALC4082 Audio Codec)
- WIMA Audio Capacitors (For Front Outputs)
- ESS SABRE9218 DAC for Front Panel Audio (130dB SNR)
- 112dB THD+N and supports higher impedance up to 600 Ω headphone
- Individual PCB Layers for R/L Audio Channel
- Impedance Sensing on Rear Out port

Тобто там кодек 4082, наче найкращий який буває в материнках. То я підключу через 3.5 і через spdif і послухаю чи є різниця (для моїх вух).
І ще якийсь цап sabre, але наскільки я зрозумів це для навушників якщо підключати в передню панель. Ну в мене є Edifier WH950NB, але я не підключаю навушники майже ніколи, тому то таке.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Radio Bay: 12.10.2024 15:07Цап дуже багато вирішує.
при гарній акустиці. при поганій дорогий цап нічого не дасть. це не розуміє 99% людей
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Hotspur: 12.10.2024 18:22це не розуміє 99% людей
Ні то щоб нічого, був досвід використання Schiit Lyr Multibit на дешманському Sven 2.1 доларів 50-70 поки нормальні ремонтувалися. Вони офігіли від такого щастя та грали такі звуки, що виробник навіть не передбачав. Інша справа, що купувати до акустики за 50 девайс за 800 то ідіотизм. У всьому повинен бути баланс. Ці Калі можна живити нормальними цапами/комбайнами. Та хоч тим же хайповим Fiio K11, вони на все будуть реагувати, на комутацію теж
Piter Cantrope
Member
Аватар користувача
Звідки: Калуш

Повідомлення

Ну добре, поки не приїде інша материнка я не буду нічого чіпати.
Порадьте дріт 3.5mm-rca, мені треба другий. І щоб не за всі гроші. Можете хтось свій продати, тут певно таке мають люди.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Piter Cantrope: 12.10.2024 20:09Порадьте дріт 3.5mm-rca, мені треба другий. І щоб не за всі гроші.
на Алі є гарні дроти 5-7-10-15 баксів

Відправлено через 45 секунд:
Radio Bay: 12.10.2024 18:56Ні то щоб нічого, був досвід використання Schiit Lyr Multibit на дешманському Sven 2.1 доларів 50-70 поки нормальні ремонтувалися. Вони офігіли від такого щастя та грали такі звуки, що виробник навіть не передбачав.
я пробував схоже, толку майже немає. взагалі
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Piter Cantrope: 12.10.2024 20:09Порадьте дріт 3.5mm-rca, мені треба другий. І щоб не за всі гроші
Ugreen подорожче, там більше не треба. Баків за 10
Hotspur: 12.10.2024 22:03я пробував схоже, толку майже немає. взагалі
Там не відомо що до чого, я ні разу не зустрічав, щоб джерело не було чутно, але такі "свині" перший раз вмикнув, причому сам, навіть жив з цим кілька тижднив. Музіку слухав в навушниках, але комп хрюкав )
l-m
Member

Повідомлення

Piter Cantrope: 12.10.2024 20:09 Порадьте дріт 3.5mm-rca, мені треба другий. І щоб не за всі гроші.
Інструментальний беріть, бо хі-фі дорого, а всякий китай то шопопало.
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

l-m: 13.10.2024 10:55Інструментальний беріть
В меня є рівня Quick Lok, фуфло, глухий звук, але мобілу вмикнути достатньо, тобто за 3 копійки на буде

- https://iprostir.com/audio-video-kabeli ... &order=ASC
- https://muzline.ua/audio-kabeli-mini-jack---rca/

Маємо за зростанням:

- Ugreen
- Klotz
- Canare/Mogami

Це як мені суб'єктивно бачиться. Останні триі є інструментальні. Можна паяти, але якщо руки не як у мене з дупи у цьому :)

Відправлено через 18 хвилин 51 секунду:
В принципі можна в iProstir пайку замовити, я так робив, там сам власник паяє, але то якщо є бажання колупатися з тим
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

оце купити і не морочити голову

Відправлено через 1 хвилину 54 секунди:
https://vi.aliexpress.com/item/10050059 ... ry_from%3A

Відправлено через 1 хвилину 2 секунди:
Radio Bay: 12.10.2024 22:16Там не відомо що до чого, я ні разу не зустрічав, щоб джерело не було чутно, але такі "свині" перший раз вмикнув, причому сам, навіть жив з цим кілька тижднив.
до мікролабів 6 підключав дорогий ЦАП. толку не було з цього
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Hotspur: 13.10.2024 12:05оце купити і не морочити голову
Якщо не колупатися так, піде, а якщо колупатися, то не з Ріалтеком :)
Piter Cantrope
Member
Аватар користувача
Звідки: Калуш

Повідомлення

Дякую, купив на OLX такий ugreen. Заодно подивився на всякі аудіофільські товари, наприклад кабелі живлення по 5к гривень.
Filabatya
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

кабелі вам не потрібні дорогі, це вже коли всі компоненти високого рівня а система грає по найслабшому компоненту. типу потенціал стримують то для аудіофілів :gigi:
Piter Cantrope
Member
Аватар користувача
Звідки: Калуш

Повідомлення

До речі, не знаю чи то материнка чи теперішній паршивий кабель, але коли я щось переключаю в USB позаду материнки, наприклад підключив usb хаб, то з акустики з'являється шум і я починаю чути комп - наприклад жахливий звук коли гортаю колесом мишки. Лікується перевставлянням 3.5 кабеля.
Подивлюсь яка буде різниця з іншим кабелем, іншою материнкою і через spdif.
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Piter Cantrope: 13.10.2024 15:06наприклад кабелі живлення по 5к гривен
Дешман, ще й мабуть у зборі, то ціна непоганої вілки типа Neotech NC-P312, так що не дивуйся, там багато приколів, але дійсно гарний магазин на любу кишеню, навіть Ugreen є :D
Piter Cantrope: 13.10.2024 15:22Подивлюсь яка буде різниця з іншим кабелем, іншою материнкою і через spdif
То типова проблема, не перший. Наводка, треба почитати, та експериментувати по місцю, тут дистанційно не лікується. Мабуть заміна мамки вилікує
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Radio Bay: 13.10.2024 15:45непоганої вілки типа Neotech NC-P312
сміюсь з цієї маячні :lol:
Piter Cantrope
Member
Аватар користувача
Звідки: Калуш

Повідомлення

Це нормально що мені тепер хочеться слухати музику на більшій гучності з новою акустикою? Зі старою такого бажання не виникало, а тепер постійно хочеться підкрутити звук, так наче так буде краще і більше деталей.
Не аж так щоб вікна тряслися, але голосно. Я в своїй хаті, в квартирі вже б сусіди двері ламали.
Відповісти