Clevo - Питання до профі та шарящих

Все вопросы о ноутбуках
Автор
Повідомлення
solomoniks
Member

Повідомлення

Lucas55
Дякую за инфу! Просто мега-супер круто! С удовольствием прочитал! B-)
Скажите еще, пожалуйста, была ли официальная информация, что это ноуты от CLEVO?
Buldozer.
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Я все равно не понимаю чем ноут с нормальным охоадом на том же 5800Н+RTX3070 будет плох?

Был у меня такой асер с норм охладом.

Вполне себе ноут, и стоит 60+ с мелочью новый.

Зачем изобретать велосипед в виде клево/еврокома?

Это шляпа в плане качества корпусов, а так же потом проблема купить шлейф/клаву или крышку напиример. Ни офф сц ничего нет.
Lucas55
Member
Аватар користувача
Звідки: Сверхскопление Ланиакея Местная группа галактик Млечный Путь Солнечная система планета Земля

Повідомлення

solomoniks: 23.02.2023 15:47Дякую за инфу! Просто мега-супер круто! С удовольствием прочитал!
Скажите еще, пожалуйста, была ли официальная информация, что это ноуты от CLEVO?
ні, це ноути не від CLEVO. Навіть у Еврокомовських мат-платах (спільних з мсі) значится найменування MS-16L1 наприклад, а також схеми плат ідуть від мсі.

Але у Еврокома є і інші ноутбуки, у яких уже спільна база йде з CLEVO. Наприклад
EUROCOM Sky Z7 R2 (спільний з CLEVO X170).
EUROCOM Raptor X15 (спільний з Clevo NH55JNNQ)
EUROCOM Sky X9C (спільний з Clevo P870TM1-G)
і інші моделі.

Отправлено спустя 5 часов 20 минут 55 секунд:
Buldozer.: 23.02.2023 15:53Я все равно не понимаю чем ноут с нормальным охоадом на том же 5800Н+RTX3070 будет плох?

Был у меня такой асер с норм охладом.

Вполне себе ноут, и стоит 60+ с мелочью новый.

Зачем изобретать велосипед в виде клево/еврокома?
Ви неуважно читали тему. Я ще на першій сторінці йому це розжував, навіть більш детально. Але йому потрібно конкретний пристрій, і він уже купив проц і в-карту в ноут. А тепер шукає решту пазла :)
solomoniks
Member

Повідомлення

Lucas55: 23.02.2023 23:13
solomoniks: 23.02.2023 15:47Дякую за инфу! Просто мега-супер круто! С удовольствием прочитал!
Скажите еще, пожалуйста, была ли официальная информация, что это ноуты от CLEVO?
ні, це ноути не від CLEVO. Навіть у Еврокомовських мат-платах (спільних з мсі) значится найменування MS-16L1 наприклад, а також схеми плат ідуть від мсі.

Але у Еврокома є і інші ноутбуки, у яких уже спільна база йде з CLEVO. Наприклад
EUROCOM Sky Z7 R2 (спільний з CLEVO X170).
EUROCOM Raptor X15 (спільний з Clevo NH55JNNQ)
EUROCOM Sky X9C (спільний з Clevo P870TM1-G)
і інші моделі.

Отправлено спустя 5 часов 20 минут 55 секунд:
Buldozer.: 23.02.2023 15:53Я все равно не понимаю чем ноут с нормальным охоадом на том же 5800Н+RTX3070 будет плох?

Был у меня такой асер с норм охладом.

Вполне себе ноут, и стоит 60+ с мелочью новый.

Зачем изобретать велосипед в виде клево/еврокома?
Ви неуважно читали тему. Я ще на першій сторінці йому це розжував, навіть більш детально. Але йому потрібно конкретний пристрій, і він уже купив проц і в-карту в ноут. А тепер шукає решту пазла :)
Понятно. Дякую!
solomoniks
Member

Повідомлення

А CLEVO - GIGABYTE ноуты кто-нибудь юзал?
Zenia
Junior

Повідомлення

Добрий день я студент якому треба купувати ноут бо для стаціонар нема місця в гуртожитку і коли розглядав ноути на олх я дізнався що є така імбові ноути з комп'ютерним жилізом , є можливість замовити один такий , і я думаю взяти з CC150 який майже як і9 9900f і rtx 2060 щоб була можливість без проблем замінити на 2080 модель clevo p775tm як думаєете воно того вартує ? Процесор особливо вже не проабгрежциш він на рівні ноутбучного ryzen 5 4600h але за ті 20 тисяч що в мене є можна купити тільки зв'язку з 1650 в кращому випадку 1660 і все ніякого більше абгретй , до того занижені частоти і тротлінг не за горами , а з іншого нути клево які біля яких треба з бубном танцювати що він прийняв відяху нових поколінь

Відправлено через 1 хвилину 37 секунд:
Добрий день я студент якому треба купувати ноут бо для стаціонар нема місця в гуртожитку і коли розглядав ноути на олх я дізнався що є така імбові ноути з комп'ютерним жилізом , є можливість замовити один такий , і я думаю взяти з CC150 який майже як і9 9900f і rtx 2060 щоб була можливість без проблем замінити на 2080 модель clevo p775tm як думаєете воно того вартує ? Процесор особливо вже не проабгрежциш він на рівні ноутбучного ryzen 5 4600h але за ті 20 тисяч що в мене є можна купити тільки зв'язку з 1650 в кращому випадку 1660 і все ніякого більше абгретй , до того занижені частоти і тротлінг не за горами , а з іншого нути клево які біля яких треба з бубном танцювати що він прийняв відяху нових поколінь
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Zenia: 11.10.2024 20:08а з іншого нути клево які біля яких треба з бубном танцювати що він прийняв відяху нових поколінь
И самое главное - цена такой ноутбучной 2080 будет как нормальный ноут на 2060
Zenia
Junior

Повідомлення

А від якої фірми тоді варто розглядати ноути? , покищо розглядаю щось між aser та tufa gaming тільки грошей вистачить щоб купити лише щось з gtx 1650 або 1660ti в кращому випадку

Відправлено через 25 секунд:
А від якої фірми тоді варто розглядати ноути? , покищо розглядаю щось між aser та tufa gaming тільки грошей вистачить щоб купити лише щось з gtx 1650 або 1660ti в кращому випадку
Engineer_1988
Member

Повідомлення

Zenia
грошей підзбирати

грошей підзбирати

грошей підзбирати
Zenia
Junior

Повідомлення

І що тоді караще взяти ? Чи є сенс переплачувати за однакове жилізо але в різних виконаннях ? Нпракилда lenovo legion на idiapd gamong
Buldozer.
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

zvr1ch: 06.02.2023 12:07 Доброго дня спільнота, з зв'язком наших реаліїв маю продати свій пк з і5 9600к та ртх 2070 супер та купити ноутбука бо треба мобільність. Полазивши трохи в інтернеті я зрозумів що за 60 000 грн (а іноді і більше) я зможу придбати повну бебру яка нічого не тащить бо все впирається в теплопакет какахо ноутбуків, які мало того що не тащать нічого, так ще й більшість має апаратну закльопку, яка не дає можливості андервольта і т.д. І тут я узнав про такі ноути як Clevo, НОУТИ З ДЕСКТОПНИМ ЗАЛІЗОМ!!! ДАЙТЕ ДВА! Але нових в Україні я так і не зрозумів як купити. На ОЛХ якось не сильно хочеться купувати, дуже завишають ціну. Питання таке, де можна купити НОВУ, саму базу, без проца відяхи та оперативи, чисто скілєтіка :lick: ?
эти баребоны полная фигня ) запчастей нет,поддержки нет, качества материалов-экрана нет.

полу рак полу.... имхо конечно
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Звучить серйозно
Lucas55
Member
Аватар користувача
Звідки: Сверхскопление Ланиакея Местная группа галактик Млечный Путь Солнечная система планета Земля

Повідомлення

Zenia: 11.10.2024 20:08Добрий день я студент якому треба купувати ноут бо для стаціонар нема місця в гуртожитку і коли розглядав ноути на олх я дізнався що є така імбові ноути з комп'ютерним жилізом , є можливість замовити один такий , і я думаю взяти з CC150 який майже як і9 9900f і rtx 2060 щоб була можливість без проблем замінити на 2080 модель clevo p775tm як думаєете воно того вартує ?
clevo p775tm з 9 9900f і 2060 за 20 тис ? Якщо це не "розвод", тоді однозначно вартує. Такі апарати коштують не дешево, якщо в хорошому стані і норм комплектація. Головне щоб продавець був перевірений і надійний.

По технічній частині ноут на голову вище б\у конкурентів з розпаяним залізом в цьому бюджеті.
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Lucas55: 12.10.2024 00:14clevo p775tm з 9 9900f і 2060 за 20 тис
Сам то в это веришь? Ну какие 20к за такой живой ноут :rotate:
Lucas55
Member
Аватар користувача
Звідки: Сверхскопление Ланиакея Местная группа галактик Млечный Путь Солнечная система планета Земля

Повідомлення

yupi: 12.10.2024 10:23Сам то в это веришь? Ну какие 20к за такой живой ноут
не даром я поставив там знак питання " ? " і спитав - чи це не розвод :)
До речі той самий ноут в пошуку випливає через гугл, а коли переходиш на олх, то пише - "Такого вже не існує ", він раптом кудись зник ;)
спойлер
Зображення
SERGBILL
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривой Рог

Повідомлення

Buldozer.: 11.10.2024 22:48 эти баребоны полная фигня ) запчастей нет,поддержки нет, качества материалов-экрана нет.
абсолютно згоден, купувати ноут (як і смартфон), на який нема запчастин у продажу - така собі ідея. клави і матриці мруть доволі часто. і якщо з матрицями останнім часом не дуже проблемно підібрати, то клава завжди потрібна під модель чи лінійку.
Zenia
Junior

Повідомлення

Так я розглядаю ноути у цього продавця , каже що збирають під замовлення , в акаунти дійсно ноути від клево Тай він на олх з 2016 , думав коли буду брати піти з ним до якого сервісу щоб вони сказали наскільки він живий ціна p775tm з тим комплектуючими від 21-23 тисяч , і так я трошки округлив не в ту сторону за такі гроші можна купити тільки щось на ryzen 5 5600h зі слабенькою картою ,хоча для мене головне інше питання чи за однаковий бюджет я отримаю карщі можливості хоть і з танцями з бубном над ноутами клево , чи ці можливості переходу на наві желізяки того не варті
Lucas55
Member
Аватар користувача
Звідки: Сверхскопление Ланиакея Местная группа галактик Млечный Путь Солнечная система планета Земля

Повідомлення

Zenia: 12.10.2024 17:18Так я розглядаю ноути у цього продавця , каже що збирають під замовлення , в акаунти дійсно ноути від клево Тай він на олх з 2016
куди ділось те оголошення і ноут ? чому воно недоступне ? посилання на продавця ?
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Мне кажется, что ситуация такая:
Я выбрал этот клево ноут и я его куплю. Вы можете написать, что угодно, любые доводы и аргументы, чтоб не покупать его, но я его куплю все равно
Lucas55
Member
Аватар користувача
Звідки: Сверхскопление Ланиакея Местная группа галактик Млечный Путь Солнечная система планета Земля

Повідомлення

yupi: 12.10.2024 18:59Мне кажется, что ситуация такая:
на даний момент -
Не можна купити те - чого нема
:D
Відповісти